Site Overlay

سوالات فنی و مربوط به قوانین راهنمایی رانندگی

با احتیاط میتوان از روی آن دور زد . اما یک بخش شیرین در آزمون آیین نامه بخش حق تقدم میباشد که اگر بر آن مسلط باشید بسیار راحت میتوانید سوالات آن را حل کنید در واقع از معدود بخش های گواهینامه است که یادگرفتنی است نه حفظ کردنی در زیر دو مورد تست آیین نامه مقدماتی و اصلی را برای مثال آورده ایم. و در واقع شما مهم ترین نمونه سوالات آیین نامه اصلی و مقدماتی را بخوانید و زمان خود را روی سوالاتی که هیچ وقت در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی نمی آیند هرگز هدر ندهید . پس حواستان باشد زمان گرفتن گواهینامه رانندگیتان را به عقب نیندازید . صرفا میتوان به سمت راست حرکت نمود . هنگام عبور از کنار عابری که قصد عبور از سمت چپ به راست خیابان را دارد چه باید بکند؟ یکی از نکاتی که آزمون گیرنده به آن توجه میکند، شیوه حرکت شما به سمت درب اتومبیل است، حتی دستی که با آن درب را باز میکنید، نحوهای که صندلی را تنظیم میکنید و کمربند را میبندید. موارد زیادی دیده شده که افراد به دلیل کمبود وقت، تنها با حل سوالات آیین نامه و تحلیل و بررسی و دوره ی آن سوالها موفق به قبولی در آزمون های مقدماتی و اصلی شده اند.

مفهوم شکل مقابل در علائم ” عبور و مرور ” چیست ؟ عمومی را به آنان میدهد. این شکل چه چیزی را نشان میدهد ؟ مفهوم شکل مقابل در علائم ” عبور و مرور ” چیست ؟ یکی از آزمونهایی که اغلب ما در زندگی پشت سر میگذارید تا بتوانید با وسیله نقلیه رانندگی کنیم آزمون آیین نامه است. با دیدن این چراغ باید از سرعت خودرو کاسته تا بتوانید به آرامی پشت خط توقف بایستید . شما باید همه این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید. به معنی هشدار برای تغییر رنگ از سبز به قرمز است و با زرد شدن چراغ باید به حرکت خودرو ادامه داد و با احتیاط از تقاطع عبور کرد . ما به شما اطمینان میدهیم که حرفهایترین سوالات را در اختیار شما قرار آزمون آیین نامه شماره 4 خواهیم داد. ما عین سوالات را در اختیار شما قرار می دهیم و باتوجه به همین سوالات که روزانه بازخورد قبولی داریم شما هم می توانید با خیال راحت با خواندن همین سوالات مثل متقاضیان قبلی که قبول شدند شما هم قبول شوید. اگر نتوانستید به همه سوالات پاسخ دهید لازم است که سرعت خود را به هر نحوی که میتوانید افزایش دهید.

به هیچ وجه نباید از روی آن عبور کرد .
از سرعت خود بکاهید . از سرعت خود کاسته و با احتیاط عبور کنند . در صورتی که چراغ زرد شده و شما قبلا به تقاطع وارد شده اید باید به حرکت خود ادامه داده و با احتیاط عبور کنید . آب رادیاتور هر چند وقت یکبار نیاز به کنترل دارد ؟ سطح آب مخزن توصیه می شود هر چند وقت یک بار کنترل شود ؟ این تصویر بیانگر چه چیزی می باشد ؟ به هنگام خروج از پارک چه اعمالی باید انجام داد؟ به هیچ وجه نباید از روی آن عبور کرد . برای قبولی در در آزمون مقدماتی خواندن نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب آن ها بسیار کمک میکند به گونه ای که تمام کسانی که با خواندن تست ها در امتحان حضور یافته اند از تاثیر بسیار خوب آن ها و تکراری بودن سوالات می گویند . در هر شیبیکاهش داده و آن را سریعا و به طور موثر و با ایمنی متوقف سازد. جای تایرها هر چند کیلومتر باید تعویض شود تا به طور یکسان تحت سایش قرار گیرد ؟ هنگام رانندگي كداميك از مدارك زير را بايد به همراه داشته باشيم؟ ۸- وسایل نقلیه انتطامی و امدادی در هنگام ماموریت مجاز به چه مواردی می باشند ؟

برای قبولی آسان در هنگام شرکت در اولین آزمون آیین نامه راهنمایی می بایست داوطلب تعداد زیادی از سوالات را دانلود کند. آرامش می تواند یکی از بهترین ابزار های قبل از آزمون باشد،.که شما را در به یاد آوردن کوچکترین جزئیات قوانین جاده و حتی قوانین داخل خودرو یاری کند. خط کشی مقابل به چه معناست ؟ خط کشی عرضی نشان داده شده در این شکل چه نوع خط کشی میباشد ؟ خط کشی ممتد ایست و در امتداد پیاذه رو ها قرار دارد . سواری سفید در حال سبقت گرفتن از دو خودرو دیگر است . چرا شکسته و کثیف بودن شیشه های خودرو می تواند خطرناک باشد؟ این آزمون پس از قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی از متقاضیان گواهینامه رانندگی اخذ می شود . Sou ce چند مورد از نمونه سوالات آیین نامه اصلی جدید سال ۱۴۰۰ ☑️ کدامیک از موارد زیر جزء رفتار ناهنجار اجتماعی و ناپسند نمیباشد؟ 42- کدام مورد زیر منظور و مفهوم رانندگی با سرعت مطمئنه است؟ با دقت سوالات را مطالعه کنید. سوالات آیین نامه اصلی ۱۴۰۰ پر از نکات ریز است نباید از نظر دور داشت. گزینه مود نظر را طبق گفته مراقب علامت بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *