Site Overlay

سریع پیگیری تاکسی خود را و یا خصوصی استخدام لیسانس

[ad_1]

گرفتن یک درشکه کرایه حمل یا خصوصی استخدام لیسانس می تواند 6 تا 8 هفته یا بیشتر در برخی از موارد است. بیش از چند سال گذشته من کمک کرد تا بسیاری از رانندگان جدید با برنامه های کاربردی خود را پیدا کرده اند که منظور شما چیز می تواند اصلاح یک زن و شوهر از هفته روند.

این چیزی است که بیشتر زمان خود را CRB بررسی کنید. انجام این کار برای اولین بار. به عنوان به زودی به عنوان شما قالب در دست خود آن را پر کنید و پرداخت هزینه. تاخیر نکنید, این است کلید سریع فرایند نرم افزار می توانید آن را 4-5 هفته برای یک CRB به ادامه پس از دریافت آن را در پست یا حتی بهتر از آن دست به صدور مجوز افسر.

ثانیا کتاب آزمون رانندگی خود را. اغلب وجود دارد یک لیست انتظار برای آزمون پس نگاهی به اطراف شهرها و همچنین زمانی که رزرو خود را تست. شما ممکن است پیدا کردن لیست انتظار در شهر دیگر است که تنها 2 هفته که در شهر خود طی 6 هفته. این مهم است زیرا اگر شما موفق اولین آزمون رانندگی شما را به کتاب یکی دیگر. شکست نرخ برای تاکسی آزمون است تا شما تنها مجاز به نصف مقدار جزئی اشتباهات شما در یک استاندارد آزمون رانندگی در حال حاضر. به یاد داشته باشید شما در حال استفاده به عنوان یک راننده حرفه ای پس از پرداخت برای یک درس یا دو با یک مربی ممکن است یک ایده خوب به خصوص اگر شما شده اند رانندگی برای چند سال.

در برنامه شما بسته شما داده شده است را لیست از مکان شما باید بدانید که برای دانش خود را تست را در یک نقطه از بازدید از هر جایی در لیست. شما حتی ممکن است قادر به ترکیب این با درس های رانندگی به اضافه کردن یک بیت از ارزش خود را در زمان و پول نقد و سرمایه گذاری است. خود را نیز آزمایش خود را در کد بزرگراه و cabology دانش خود را از صدور مجوز افسر پس از خواندن این و دوستان و یا خانواده برای تست شما به طور منظم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.