Site Overlay

سالن عقد شیک

دفتر عقد و ازدواج مهرگان، با ظرفیت 60 الی 70 نفر بسیار زیبا و اروپایی طراحی شدهاست، شما بهراحتی میتوانید میهمانان خود را در فضایی زیبا در نزدیکی پارک ملت، به مراسم عقد اسمانیتان دعوت کنید. ایجاد شدن فضاهایی مثل دفتر عقد روف گاردن با دیزاین مناسب فضای باز، از جذابترین گزینههایی است که در اختیار عروس و دامادها است. معمولا هزینه سالن عقد فضای باز روف گاردن، بستگی به میزان خدماتی دارد که از سوی دفتر عقد ارائه میشود. رعایت بهتر پروتکلهای اجتماعی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در تجمعات فضاهای بسته، موجب شد تا آتلیهها با همکاری تشریفات و ارائه کنندگان سفره عقد، امکان عقد در فضای باز را برای عروس و دامادها فراهم کنند.

یکی از موارد مهمی که در انتخاب سال عقد باید به آن توجه داشته باشید، امکاناتی است که بهواسطه آن شب زیباتری برای خودتان و سایر افراد میسازید. تیم اجرایی جوان ایرن، با اطلاع از موضوعات مهم ریز و درشتی که برای شما اهمیت دارد، مدیریت مراسم عقد را برعهده میگیرند و کلیه خدماتی که از آنها درخواست نموده بودید را یک به یک، به بهترین نحو ممکن انجام میدهند. محضر ازدواج اسپرلوس با ظرفیت 100 نفر، و دکوراسیون فوقالعاده زیبای کریستالی فضای رویایی برای عقد شما درنظر گرفتهاست که با دارا بودن امکانات نورپردازی حرفهای، موسیقی زنده، فیلمبرداری، عکاسی حرفهای، شمعآرایی و گلآرایی و از همه مهمتر امکان پذیرایی شام و ناهار از میهمانان شما، یکی از بهترین گزینههای ممکن است.

مجموعه هرمس ظرفیت 40 الی 100 نفر را در خود جای میدهد. در ابتدا باید بگویم برگزاری مراسم عقد آریایی که امروزه در بین عروس و دامادها و زوجهای جوان بسیار شایع شده و علاقههای زیادی به برگزاری آن در مراسم عقد و جشن عروسی ها به آن پیدا شده است، هیچ ارتباطی به چگونگی برگزاری صحیح این مراسم در گذشته و در تاریخ ایران باستان ندارد.

در ایران سالن عقد وی آی پی نیز وجود دارد که تقریبا هزینه دریافتی آن ها بسیار زیاد خواهد بود اما از نظر کیفیتی نیز در سطح بالایی سالن عقد عظیمیه کرج قرار دارند. البته این علاقه به معرفی کردن خود به عنوان یک آریایی اصیل که در بین مردم ایران در سالهای اخیر رواج پیدا کرده، را میتوان ناشی از علتهای مهم و عمیق دیگری دانست که خود را به عنوان یک برگزاری جشن عقد آریایی در ظاهر زندگی مشترک عروس و دامادها و زوجهای جوان در اقشار مختلف و گوناگون جامعه سالن عقد قصر متجلی میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.