Site Overlay

ساخت پول (آنلاین سایت های بررسی

[ad_1]

نقد و بررسی وب سایت ها شده اند یک استاندارد راه برای ساختن آنلاین پول برای گذشته 20+ سال است.

نه تنها آنها ارائه کاربران با قابلیت تعیین محصولات / خدمات / راه حل برای آنها را نیز به شما می دهد توانایی به فهرست فروشندگان مختلف است که بیشتر قابل اعتماد بیش از حد.

این “مدل” است که بسیار ساده است – ارائه یک منبع مشروع است که از طریق آن مردم قادر به شناسایی محصولات آنها ممکن است می خواهم/نیاز به خرید. قضیه از یک “نظرات” سایت این است که شما حذف تمام شرکت های بزرگ تمایل به جای ارائه یک هدف منابع را برای مردم به شناسایی بهترین راه برای به دست آوردن آنچه آنها می خواهند.

راه “مدل” مشغول به کار بود – در روز – برای رسیدن به رتبه گوگل.

برای “خرید” کلمات کلیدی (“خرید محصول X انگلستان” / “خرید X محصول تگزاس”), نرخ تبدیل شد به طور معمول بسیار بالا (با توجه به راه است که در آن بسیاری از ترافیک بودند افرادی که در حال حاضر تصمیم به خرید محصول).

حتی اگر شما یک وب سایت با 5 top “گوگل” رتبه برای تعدادی از محصولات شما می توانید انتظار ~20 بازدید کنندگان در هر روز برای هر یک از آنها. این بازدید کنندگان ممکن است در تعداد اما احتمال این بود که بخش بزرگی از آنها در نهایت رفتن به خرید بر اساس توصیه های خود را (اگر آنها خوب بودند).

این بدان معنی است که اگر شما به دنبال گرفتن بیشتر از “نقد و بررسی” فرصت آنلاین شما می خواهم اساسا به گرفتن رتبه گوگل. بی صدا به این خوبی کار می کرد, افزود, رقابت, تغییرات در الگوریتم گوگل و ظهور “مگا” فروشگاه تجارت الکترونیک مانند آمازون رهبری “نقد و بررسی” مدل به افول در گذشته 5+ سال است.

است که می گویند که “نقد و بررسی” سایت مرده اند; مانند بسیاری از چیزهایی که در تجارت جهانی – هنگامی که یک فرصت محو دیگری افزایش می یابد. این چیزی است که اتفاق افتاده است با “نقد و بررسی” وب سایت…

چه در حال بررسی سایت ؟

به عنوان توضیح داده شده “نقد و بررسی” وب سایت ها سایت های اختصاص داده شده به “نقد و بررسی” از محصولات مختلف. آنها کسب درآمد به عنوان کمیسیون فروش آنها با مراجعه به شرکت های مختلف در صفحات خود.

نقطه ای از این وب سایت است که به ارائه بی طرفانه منابع برای بازارهای مختلف است. ما در واقع دیدن این کاملا رایج در “امور مالی شخصی” فضا – با هزاران “مقایسه” وب سایت برای امثال بیمه وام و خدمات بانکی.

در حالی که من نمی توصیه درگیر شدن با امور مالی (مگر اینکه شما یک تمایل واقعی به انجام این کار) با زیر بنای آن است که “نقد و بررسی” مدل هنوز هم وجود دارد اما تغییر نسبت بسیار متفاوت از ساختار.

کلاسیک “نقد و بررسی” وب سایت است که در واقع ساخته شده از چند عنصر مختلف:

  • اصلی “صفحه اصلی” صفحه (که در آن خلاصه ای از نظرات نگهداری می شوند)
  • 5+ نقد و بررسی صفحات (واقعی بررسی برای محصولات مختلف)
  • 10+ محتوای صفحات (این نسخهها کار به عنوان متقاطع بین یک وبلاگ و آموزش سایت) – مطالب در این صفحات به طور کلی بسیار “سخت” / “استاتیک”
  • وبلاگ (نظرات در اخبار صنعت و غیره)
  • درباره ما/تماس با ما/حقوقی صفحات

این جمعیت با محتوا برای ارائه به کاربران با قابلیت تعیین کنید که محصولات بهترین و غیره.

مهم ترین چیز به درک این است که در برخی از این سایت به هر مقدار و در همه آنها نیاز به دیده می شود و استفاده می شود. این فقط اتفاق می افتد اگر شما قادر به موثر ترویج آنها – است که به طور معمول به همین دلیل بسیاری از افراد با تکیه بر رتبه گوگل آنها را قابل دوام.

مشکل با این – همانطور که گفته شد – این است که اگر گوگل تصمیم به لگد زدن به سایت (که اتفاق افتاده در سال 2007) این سایت به طور موثر می شود بی ارزش است. بنابراین برای ارزیابی ارزش واقعی استراتژی – شما باید قادر به تعیین بهترین راه برای دریافت ترافیک به آن است.

چگونه سایت های بررسی *در واقع* پول

“آنلاین” وجود دارد راه های مختلفی برای آوردن ترافیک به پیشنهاد…

  • ارجاع (از وب سایت های دیگر از جمله ماده دایرکتوری سایت های خبری و غیره)
  • مستقیم (مردم تایپ کردن سایت خود را در به طور مستقیم)
  • جستجو (گوگل, بینگ, یاهو و غیره)
  • بازار (Amazon, eBay, انویتو, Fiverr و غیره)
  • اجتماعی (Facebook, Twitter, YouTube)

سطح که در آن مخاطبان خود را متصل با شما بستگی دارد که چگونه بسیاری از بالا جوامع شما در برخورد با. همانطور که گفته شد بسیاری از افراد فقط می خواستم برای دریافت به سایت خود را ذکر شده در صفحه اول گوگل (که به طور معمول کار برای یاهو و بینگ بیش از حد) – اما همانطور که می بینید این بود که ضد گلوله استراتژی است.

امروز بسیاری از بازاریابان گرفته اند به ارائه یک بیشتر در عمق رویکرد به ارتقاء سایت. علاوه بر این بسیاری از بالا “منابع ترافیک” فراهم نیست و ارزش برابر بازدید کنندگان از این رو این ایده که “مدل” درگذشت (که نادرست است).

در نهایت کلید با وب مدرن است و صحت. ترافیک جذب است چگونه معتبر یک پیشنهاد است. با استفاده از نام واقعی خود را در صورت و شباهت بخشی از این است. بدون وارد شدن به عمق نکته این است که اگر شما به دنبال در “ساخت آنلاین پول” یکی از مطمئن ترین راه برای انجام این کار از طریق نمایشگاه کار خود را از طریق رسانه های مختلف ذکر شده در بالا.

نکته این است که اگر شما در حال ایجاد یک سایت مانند یک ویترین محصولات مختلف شما نیاز به مطمئن شوید که در مورد چگونه آن را در واقع رفتن به در ترافیک

مدرن نقد و بررسی سایت ها و فرصت حرکت رو به جلو

همانطور که گفته شد مهم ترین چیز به درک با بررسی سایت های است که آنها نیاز به آوردن ترافیک از طریق درب.

موثر ترین (& اهرم) راه رسیدن به این هدف (امروز) است که با استفاده از قدرت رسانه های اجتماعی. رسانه های اجتماعی است به سادگی هر نوع از وب سایت است که شما نیاز به استفاده از هویت خود را به تعامل با دیگران است. این فقط محدود به Facebook, Twitter, YouTube و یا Instagram یا (اگر چه آنها بدیهی است که برخی از محبوب ترین).

وب سایت های بازی و خلاقیت وب سایت ها و دیگر جوامع نیز در نظر گرفته شود “اجتماعی” رسانه ها. نکته این است که اگر شما با تکیه بر ترافیک از امثال گوگل و غیره شما به طور معمول ساخت یک وب سایت که در اطراف هدف (استاتیک و خسته کننده صفحات).

اگر شما به دنبال در توسعه پایدار در مدل کشت ترافیک و درآمد شما نیاز به کشت واقعی با نام تجاری و دیگر عناصر ضروری است. این جایی است که “اجتماعی” پخش چنین نقش حیاتی – آن را هل می دهد نیاز به یک مقدار بیشتر معتبر استراتژی بازاریابی است.

برای این منظور شما واقعا نیاز به درک چه چیزی باعث می شود یک مدرن “نقد و بررسی” سایت امکان پذیر و موثر است. من این پوشش در عمق زمان دیگری – شما باید برای ارائه خدمات اصلی سایت. این سرویس باید عمیق تر از مستقیم محصولات – آن را به ارائه یک زمینه ای نتیجه برای خریدار. بیشتر شفاف این نتیجه است که بیشتر مردم در واقع می خواهند به مقابله با شما. بیشتر افرادی که می خواهید برای مقابله با شما ترافیک بیشتر شما دریافت خواهید کرد از طریق مختلف “اجتماعی” کانال های باز به امروز با ما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *