Site Overlay

ساختن آنلاین پول به راحتی با این روش کار از خانه

[ad_1]

آیا شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به راحتی آن را به پول آنلاین? اگر شما یک مبتدی و یا حتی تجربه و در واقع به دنبال یک روش واقعی برای ایجاد برخی از پول جدی آنلاین هر روز و 7 روز هفته کار تنها 15 دقیقه در روز و سپس نگه داشتن خواندن…

با این روش من به شما نشان می دهد اگر شما انجام این کار و قرار دادن در تلاش شما می تواند به مقدار قابل توجهی از درآمد روزانه. پتانسیل درآمد چقدر می تواند بی حد و حصر!

من می خواهم به شما توصیه انجام این کار حداقل 15 دقیقه دو بار در هفته در آن فقط به استحکام و دیدن پول رول در.

این روش شامل داشتن وب سایت خود را دریافت خواهد کرد که فوق العاده ترافیک هدفمند است که از سراسر اینترنت. بیشتر ترافیک از Facebook, Instagram و یوتیوب. این ترفند… برای استفاده از تمام سایت های محبوب است که توده های مردم در پاتوق.

به هر حال.. در اینجا آن را برای کسانی که می خواهند به واقع خود را برای اولین بار دلار با چیزی است که تضمین شده است به کار می کنند. شما موارد زیر نیاز دارید:

1-شما نیاز به یک نام دامنه

2-شما نیاز به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب

3-شما نیاز به انجام تحقیقات کلمه کلیدی

4-شما نیاز به ایجاد یک وب سایت

5-شما نیاز به پول در اوردن صفحات با پلاگین ها و ابزارک

6-شما نیاز به اضافه کردن مطالب با ارزش

7-شما نیاز به اضافه کردن نمایش تبلیغات و بازاریابی ارائه به صفحات

8-شما نیاز به ایجاد ترافیک رایگان

9-تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, ارسال تبلیغات PPC (اختیاری شما بانک در ترافیک یا راه)

در حال حاضر من می دانم آنچه شما فکر.. به نظر می رسد مانند بسیاری! نه واقعا… بیشتر از 9 مرحله طول می کشد کمتر از 5-10 دقیقه بیشتر برای راه اندازی و هنگامی که شما انجام می شود.. تنها چیزی که مهم است به خاطر ارسال ترافیک که بخش آسان است.

بسیاری از شما در اینجا خواهد بود قادر به درک مراحل im مطمئن شوید. وجود دارد واقعا دقیق راهنمای گام به گام چگونه برای تنظیم همه چیز را کامل با تصاویر و برداری از صفحه نمایش و آموزش به شما نشان از ابتدا چگونه به آن را انجام دهد. آن را در دسترس در فروشگاه آمازون روشن شدن که من به اشتراک بگذارید در پایان این مقاله بنابراین مطمئن شوید که شما انتخاب کنید که تا.

بنابراین اساسا یکی از شما ایجاد وب سایت خود را همه شما باید انجام دهید این است که با استفاده از منابع ترافیک به دریافت بازدید کننده. سایت شما خواهد بود یک وبلاگ در واقع. هر پست شما باید چشم نواز تیتر و ساختار برای موتورهای جستجو را به آن را انتخاب کنید.

من شروع با شروع با گام 5 از آنجا که اکثر مردم نمی نیاز به کمک دارید با دامنه و میزبانی بخش است اما اگر شما من به شدت به شما پیشنهاد برای دریافت راهنمای کامل بنابراین شما دریافت آموزش کامل از ابتدا تا انتها.

بنابراین در اینجا ما بروید.. مرحله 5 این است که شما نیاز به پول در اوردن صفحات با پلاگین ها و ابزارک. پلاگین های زیر است چیزی است که شما با استفاده از در سایت وبلاگ خود را.

یک – Yoast SEO – به شما اجازه می دانم که اگر خود را در جستجوگرها خوب است برای پست ها

ب – پنجره همگام Facebook صفحه – قفل صفحه خانگی خود را اجبار بازدید کننده به کلیک بر روی “مانند” را فشار دهید در صفحه FB خود را

C – شناور نوار اجتماعی – آسان برای بازدید کنندگان خود را به دوست و به اشتراک گذاری مطالب خود را

D – نظرات اجتماعی – باعث می شود آن را آسان برای بازدید کنندگان به نظر تحت نظر خود را از حساب Fb

در حال حاضر شما نیاز به انجام موارد زیر هنگامی که شما یک عملکرد وب سایت/وبلاگ.

1 – شما نیاز به اضافه کردن نمایش تبلیغات و بازاریابی ارائه به صفحات

2 – ثبت نام برای شبکه های آن پرداخت. من با استفاده از حستبلیغ و وابسته به آمازون

هنگامی که شما راه اندازی خود را از نمایش تبلیغات در صفحات بازی در اطراف خود را با قرار دادن آگهی به دریافت بهترین CTR (از طریق نرخ کلیک کنید)

هر پست شما باید با استفاده از فروش چیزی از آمازون در مورد من من فروش بیشتر کتاب های مربوط به مطالب من. آمازون بزرگ است چرا که اکثر مردم باید یک حساب کاربری آمازون با اطلاعات کارت اعتباری در حال حاضر ذخیره می شود برای سریع خرید پس از آن یک تجربه دوستانه به مردم برای خرید آسان. به علاوه آن را یکی از مورد اعتماد ترین بازار آنلاین.

در حال حاضر در اینجا راه هایی برای دریافت رایگان ترافیک هدفمند به وب سایت خود را.

Facebook – شما را به پیوستن به محبوب FB گروه تنها مربوط به تو رفتگی در دیوار خود را و به اشتراک گذاری پست های خود را حداقل دو بار در هفته. آیا به اشتراک گذاری آن هر روز آن را حذف و مردم فکر می کنم شما یک دزد و گزارش شما به مدها.

Instagram – همچنین شما می خواهد یک Instagram صفحه خود را بازار تو رفتگی در دیوار. شما خواهد بود آپلود تصاویر بسته به تو رفتگی در دیوار و استفاده صحیح هشتگهای به درایو بازدید کننده به آنها را دوست دارم. من با استفاده از “نقل قول” در تصاویری که به اشتراک گذاری و علامت هر تصویر با یک لینک بازگشت به پست من در مورد نوشت.

یوتیوب – استفاده از یک نرم افزار ویرایش فیلم و جلوه کلیپ با هم بر من در تو رفتگی در دیوار و این موضوع در پست های وبلاگ خود هستند. بدون به اشتراک گذاری اطلاعات کامل در این ویدئوها فقط کمی تیزر تصویری که در راه خود را به بازدید کنندگان سایت خود را بررسی کردن بعد از به دست آوردن اطلاعات بیشتر در آنچه که آنها فقط تماشا. تغییر مسیر آنها را با یک لینک در توضیحات هر فیلم.

Facebook Page – آره شما نیاز به یک Facebook صفحه و گروهی نیز بر تو رفتگی در دیوار خود را – این نهایت ساخته شده است و زمانی که آن را نشانی از ترافیک خود را به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت. هنگامی که یک صفحه FB بسیاری از “دوست” شما به رسمیت شناخته شده به عنوان یک قدرت در آنچه که شما در پست.

نتيجه گيری

برای درک چگونگی این کار شما نیاز به آن را راه اندازی. آن ممکن است شبیه به یک روش اساسی اما آن را واقعا نمی هنگامی که شما ببینید که چگونه موثر این است که به کار می کنند. وجود دارد بسیاری از عوامل است که باعث می شود این کار به عنوان شما را ببینید در راهنمای کامل. دریافت راهنمای کامل امروز در روشن شدن خود را که تنها در دسترس خواهد بود برای یک مدت زمان محدود فقط. این است که ارزش شما را پیدا خواهد کرد در هر نقطه دیگری آن را بی بها روش نشان داد ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.