Site Overlay

رو به رشد استفاده از رسانه های اجتماعی در سراسر جهان است – آن را یک مزیت و یا لعنت ؟

[ad_1]

رسانه های اجتماعی است buzzword از قرن حاضر به لطف در دسترس بودن گسترده از دستگاه های تلفن همراه در سراسر جهان است. در حالی که شما دور از شما عزیز آنهایی که این رسانه را نگه می دارد شما متصل با همه. در روز های قدیمی تر, شما تا به حال به تکیه بر روی تلفن ثابت و یا تنه تماس برای برقراری ارتباط با دیگران در مکان های مختلف. سرمایه گذاری بیش از سابق بار این سیستم عامل آنلاین را ساخته اند آن را تنها یک ماده از چند ثانیه به تماس با دیگران امروزه. علاوه بر این استفاده از آن در دنیای کسب و کار نیز شاهد یک دریای شمال با توجه به گسترده خود برسد. در میان چنین دینی استفاده از این اپلیکیشن ارتباطی حالت مهم است که به نگه داشتن چک کردن اگر ما در حال گرفتن بیش از حد وابسته به آن است.

محبوبیت رو به رشد

پس از حدود یک دهه, رسانه های اجتماعی شده است یک ضرورت جدایی ناپذیر از مردم در سراسر جهان است. در حالی که شیوع اینترنت ایجاد یک انقلاب جهانی در دنیای کسب و کار این ارتباط حالت بود و به همان اندازه موثر در جذب مردم عادی. علاوه بر این با محبوبیت رو به رشد گوشی های هوشمند و دستگاه های تلفن همراه و روند در حال فعال بیش از سیستم عامل های مختلف به دست آورد بی سابقه ای افزایش. کاربران ترجیح می دهند گرفتن قلاب تا بیش Facebook, Instagram, Whatsapp, LinkedIn و توییتر و بسیاری دیگر از وب سایت/برنامه برای استفاده شخصی یا حرفه ای استفاده کنید.

در اینجا چند آمار از هوشمند بینش یک مجله آنلاین (تا ژانویه 2016) به شما یک ایده از رشد تسلط این دیجیتال پلت فرم های ارتباطی در زندگی روزانه ما است.

 1. جهانی کل جمعیت: 7.395 میلیارد

 2. تعداد کاربران اینترنت: 3.419 میلیارد; 46 درصد از جمعیت جهانی

 3. فعال رسانه های اجتماعی کاربران: 2.307 میلیارد; 31 درصد از جمعیت جهان

 4. منحصر به فرد کاربران تلفن همراه: 3.790 میلیارد; 51 درصد از کل جمعیت جهان

 5. فعال اجتماعی تلفن همراه کاربران: 1.968 میلیارد; 27 درصد از جمعیت جهانی

این داده ها به اندازه کافی خوب است برای توصیف نفوذ اینترنت و به طور خاص تر رسانه های اجتماعی در زندگی ما است. از این رو در اینجا آن را ارزشمند است به فکر می کنم که آیا این مقدار وابستگی طبیعی است یا ما به آرامی به سمت آن اعتیاد است.

خوب برای کارآفرینان

این حالت ارتباطات ثابت شده است که یک مزیت برای کسب و کار و بازاریابی از افراد نیز که واضح است این واقعیت است که شبکه های اجتماعی باید raked در عظیم $8.3 میلیارد دلار از طریق تبلیغات به تنهایی در سال 2015. علاوه بر این نزدیک به 80 درصد از شرکت های فورچون 500 استفاده از توییتر برای ارتباط با مشتریان خود و مشتریان بالقوه است. این سوال غالب است – این پلت فرم است که رفتن را از طریق یک جهانی سوء استفاده, به خصوص توسط مردم عادی?

استفاده گسترده

طبق یکی دیگر از بررسی گزارش 1 میلیون کاربران جدید و فعال شدن بیش از تلفن همراه رسانه های اجتماعی که به معنی 12 کاربران جدید در هر ثانیه است. علاوه بر این صحبت کردن در مورد Facebook Messenger و واتساپ هر دو سیستم عامل رسیدگی به حدود 60 میلیارد پیام در روز است. استفاده از آن بیش از 50% در تقریبا تمام گروه های سنی می شود آن را 18-29 (83%), 30-49 (77%) یا 50-64(52%) در baring 65+ است که 32 درصد است. به همین ترتیب در حالی که 62 درصد مردان فعال بیش از این تعامل آنلاین حالت در صد از زنان است و حتی بیشتر یعنی 71 درصد.

خطرات رسانه های اجتماعی اعتیاد

اما طبیعی آن است که آسان تر به مجموعهاي از کار مخرب به جای فعالیت های سازنده در میان چنین بزرگ ، ما بحث در مورد هر چیزی که بیش از این سیستم عامل را مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل هیلاری ارز, ممنوعیت صدور و یا هر گونه دیگر سوزاندن موضوع است. سالم بحث و گفتگو خوب است اما مشکل زمانی رخ می دهد که مردم به دریا و شروع به ارسال پیام های است که عمده شکست این در غیر این صورت ارتباط سودمند حالت. در اینجا برخی از دیگر اشکالاتی از استفاده بیش از حد از رسانه های اجتماعی.

 • ناامنی های اجتماعی: سرگردان اگر شما نیز دارای همان سطح لوکس و فراوانی که دیگران انجام دهید که باعث ایجاد اضطراب و اغلب مشکلات روحی و روانی.
 • مزاحمت سایبری: شما می تواند قربانی جرایم آنلاین.
 • اضطراب اجتماعی: شما دچار ترس واقعی تعامل انسان و ترجیح می دهم به پشت روی صفحه نمایش خود را
 • حواس پرتی: آن کاهش بهره وری کار خود را خیلی.
 • استرس: مصرانه تعویض از کار خود را به Facebook, Twitter و غیره. و بالعکس می تواند باعث خستگی
 • عاطفی سکسکه: Confiding در رسانه های اجتماعی چرخید خود مشکلات زندگی واقعی تنها می تواند منجر به منفی و فشار است.

در مجموع در واقع استفاده از رسانه های اجتماعی در حال افزایش است در کنترل نشده سرعت است که یک موضوع جدی مورد بحث است. آن را سودآور برای کسب و کار و بازاریابی افرادی که در یک هدف ثابت برای رسیدن به از طریق این سیستم عامل است. اما برای افرادی که در حال کمین برای حمایت عاطفی در این سیستم عامل و یا فقط کشتن وقت خود را, آنها به سادگی به ساخت زندگی خود را پر از بدبختی و واقعا نیاز به خارج شدن از این اعتیاد قبل از آن خیلی دیر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *