Site Overlay

رسانه های اجتماعی Facebook, Twitter – آیا هر یک از این واقعا کار را برای بازاریابی تناسب اندام خود را کسب و کار ؟

[ad_1]

هر انسان و سگ خود را به نظر می رسد حمایت فضائل از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی یک کسب و کار در حال حاضر است.

آنها به شما می گویند که رسانه های اجتماعی بعدی ‘چیز بزرگ” است و اگر شما در حال به روز رسانی, به tweeting یا به اشتراک گذاری چیزی با جهان در مورد خودتان و یا تناسب اندام خود را کسب و کار در حداقل یکی از بسیاری از شبکه های رسانه های اجتماعی و سپس شما از دست رفته بزرگ ،

آنها به شما می گویند که رسانه های اجتماعی مطلق بهترین راه برای اتصال با بیشترین تعداد افرادی که ممکن است علاقه مند در گرفتن شما در یک یا بیشتر از تناسب اندام خود را کسب و کار خدمات.

و شما می دانید که من قصد ندارم به مخالفت با آنها. نه یک کمی.

رسانه های اجتماعی قطعا نیست بعدی بزرگ ترین چیزی که هر چند. وجود دارد ‘ هیچ چیز ‘بعدی’ در مورد آن.

آن را به چیزی بزرگ است حق در اینجا در حال حاضر.

این مهم است به هر عنصر در حال توسعه می دانیم استراتژی است که در نهایت تضمین و اطمینان از موفقیت تناسب اندام خود را کسب و کار در طول زمان و بله عدم استفاده از رسانه های اجتماعی مانند گرفتن در تیم گودوین در جهان تیراندازی با کمان قهرمانی با یک چشم بسته و یک دست گره خورده است پشت سر خود را.

نه شانس زیادی از ضرب و شتم تیم به هر حال او به عنوان جهان قرار گرفت اما با کسانی که اضافه معلولیت شما به طور کامل از بازی مناسب است ؟

اگر شما نمی توانید رسانه های اجتماعی زرنگ و دانا.

شما نیاز به استفاده از آن. دوره.

اما چگونه شما با استفاده از آن خوب است که چیزی نیست ؟

من می دانم که بسیاری از مردم عشق قدیمی به Tweeting و بسیاری از دیگران عاشق خود را در facebook به روز رسانی وضعیت و حتی خود را در گروه صفحات اما من باید به شما بگویم که به نظر من هر دو این سیستم عامل صرفا پیام پورتال برای انجام کاری به مراتب مهم تر است (و سود) از بیشترین تناسب اندام حرفه ای انجام می دهند.

اجازه بدهید توضیح دهم.

اگر شما بوده ام به دنبال در حالی که شما می دانید که یکی از buzzwords در بازاریابی قبیله. هر کس همیشه صحبت کردن در مورد ‘ساختمان خود را قبیله نیست ،

اما چه چیزی آنها واقعا چیست ؟

به نظر من مثل اکثر مردم فقط با استفاده از زبان جدید به بحث در مورد چیزهای قدیمی. هنگامی که آنها می گویند قبیله آنها واقعا صحبت کردن در مورد ‘فهرست ساختمان’ بیشتر از زمان و فکر می کنم تنها در مورد اضافه کردن شماره به لیست.

من نه ضربه زدن که لیست ساختمان یک بخش حیاتی از رشد کسب و کار خود و به خصوص آنلاین, اما اگر این چیزی است که مردم در حال صحبت کردن در مورد پس چرا استفاده از کلمه قبیله ؟

اگر شما شده است در اطراف من بسیار شما می دانید که من بسیار علاقه مند در ریشهشناسی مطالعه از کلمات و معانی آنها به طوری که وقتی کسی شروع به طور تصادفی با استفاده از یک کلمه در اطراف من, من می خواهم به درک آنچه آنها واقعا معنی حتی اگر این نوع آشکار من نگاه کردن کلمه “قبیله’ برای دیدن آنچه که در لغت به حال در مورد آن می گویند.

قبیله:

یک کلاس و یا مجموعه ای از افراد esp. یکی از قوی commontraits یا منافع.

یک گروه از مردم که اغلب مربوط به خانواده هایی که با هم زندگی می کنند به اشتراک گذاری همان زبان و فرهنگ و تاریخ به خصوص کسانی که زندگی در شهرها یا شهرستانها

هر دانه از مردم ایران توسط روابط تبار از یک جد مشترک جامعه از آداب و رسوم و سنت پایبندی به همان رهبران ،

که در آن نگاه از تعاریف از آنچه یک قبیله است که واقعا بسیار کمی از آنچه که در بسیاری از رسانه های اجتماعی محبوب سیستم عامل واقعا قبیله ای در آن است ؟

چند نفر در حال جمع آوری با هم برای یک علت شایع پیوستن به احادیث مشابه و یا های مشابه زبان هستند ؟

و بیشتر من در مورد آن فکر, بیشتر, سایت هایی مانند facebook و توییتر به نظر می رسید به من به یک نوع از ‘سایبری شهرستان با مردم نشستند و پس وپیش کردن مصرف چند دقیقه اینجا و آنجا برای بحث کوچک و (بیشتر) بی معنی گفتگوی بورسی قبل از حرکت به دیدار بعدی خود را با شخص دیگری.

هیچ چیز با آن اشتباه, البته, اما به نظر من حداقل به نظر می رسید به طور کامل در نقطه مقابل آنچه یک قبیله قرار بود در مورد.

منظورم این است که صادق باشید زمانی که شما فکر می کنم از یک قبیله شما چه فکر میکنید ؟ یک گروه از نزدیک در ارتباط افراد معمولا زندگی در انزوا و یا نیمه انزوای خود در روستای کوچک مناسب است ؟

آنها به زبان خود, آداب و رسوم, آداب و رسوم, و آنها بسیار غنی ارتباطات اجتماعی است که ما مدرن رسانه های اجتماعی حتی نمی تواند شروع به لمس.

به همین دلیل من در Facebook آن د personalises و منحرف از اعضای قبیله من در تلاش برای ساخت.

منظورم این است که فکر می کنم در آن زمانی که شما در FB و شما می بینید که پرچم های قرمز آمد و گفت که شما کسی نوشته بر روی دیوار خود را و یا inboxed شما یا برچسب گذاشته شده توسط شما را در یک تصویر شما نمی تواند کمک کند اما متوقف کردن آنچه شما در حال خواندن و یا در ظاهر از موضوع شما پاسخ به برای پیدا کردن که در آن بود و آنچه را که آنها تا به حال به می گویند می تواند به شما ؟

آن را فقط مانند یک شهر! پر از سر و صدا حواس او را پرت مناظر و صداها و… تلخه!

و فقط در یک شهر مردم برقرار نمی کنند. نه واقعا.

آنها ممکن است nod, لبخند, رعایت متداول اما هیچ ارتباط وجود دارد ؟ بسیار وجود دارد در بسیاری از رسانه های اجتماعی یا.

مردم با افتخار از تعداد دوستان آنها را زیر آنها, اما آنها واقعا دوستان شما هستند ؟ نه بسیاری از آنها را به حداقل. اگر شما در همه مطمئن نیستید در مورد آن و سپس ارسال به روز رسانی وضعیت و درخواست قرض £5 و ببینید که چگونه بسیاری از دوستان خود را به پاپ که به پی پال برای شما…

تا جایی که من می زنیم با من دیوانه ربط?

آن را ساده و واضح است واقعا.

اگر FB و توییتر هستند ‘شهرها و شهرستانها منجر به ایجاد یک واقعا متصل قبیله پس از آن تنها چیزی که حس می کند این است که به قبیله خود را یک جامعه خاص خود را دارد. یک محل که در آن همه آنها به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک که در آن همه آنها به همان زبان صحبت می کنند که در آن همه آنها متصل شده توسط یک احساس تعلق به چیزی بزرگتر از خود.

آنها نیاز به یک روستا!

PTSA است ایجاد کرد. آن را فقط با بعضی از 600 عضو از تناسب اندام حرفه ای و در واقع تنها حدود 50 درست هستند به طور منظم همکاران اما وجود دارد یک اتصال به یک هدف مشترک (به مربیان بزرگ) یک زبان مشترک (KCA, IPC و غیره) و قطعا یک احساس در ارتباط بودن.

آیا شما فکر می کنم این امر اتفاق افتاده اند با FB و یا توییتر ؟

من دیگر ‘روستای’ تقریبا 5200 اعضای در حال حاضر بسیاری از آنها متصل از طریق حذف رژیم غذایی سحر و جادو از صد برنامه و یا یکی از چالش های آنلاین که من اجرا به طور منظم در طول سال است.

آنها با یکدیگر ارتباط برقرار غالبا (صدها پست در روز) پشتیبانی آنها از یکدیگر همان زبان صحبت می کنند و به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و آنها دوست دارند که بخشی از چیزی بزرگتر از خودشان هستند.

آیا شما فکر می کنید که شما می توانید 5200 مردم در حمایت از یکدیگر در این راه در FB و توییتر ؟

شاید شما می توانید, اما من دیده نمی شود شواهد زیادی از این.

و شما می دانید و همچنین به عنوان ایجاد این قبایل از مردم باور نکردنی, من هم موفق به monetise هر دو روستا به لحن خوب بیش از 6-آمار و ارقام در سال است.

نظر من این است (و من مطمئن هستم که وجود دارد بسیاری از مردم که ممکن است استدلال می کنند) که سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای به طور کلی معاشرت چیت چت, تیراندازی, نسیم, ساخت, اطلاعیه ها, تبلیغات و با اشاره مردم را به چیزهای دیگر است که شما ممکن است بخواهید آنها را ببینید اما از نظر ساختمان در حال رشد و حمایت از قبیله خود آن برگ زیادی به دلخواه می شود.

است که چرا شما باید یک روستا (انجمن سایت). قبیله خود نیاز به یک مکان به مکان زندگی می کنند و شما آن را مدیون به ساخت آن را برای آنها است.

وجود دارد مقدار زیادی از سیستم عامل بزرگ برای ساختمان خود ایجاد کرد (انتخاب کنم نینگ دلیل آن را آسان) پس هیچ بهانه ای برای ساختمان است.

ساخت روستای خود را دعوت قبیله خود را نگه دارید آنها را متصل و یک چیز خنده دار اتفاق می افتد.

پول شما را تقریبا بدون تلاش.

ساخت روستای خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.