Site Overlay

رسانه های اجتماعی, بازاریابی, نکته برای کسب و کار

[ad_1]

با استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی برای بازاریابی می تواند به طور چشمگیری گسترش رسیدن به خود را کسب و کار. حتی آن دسته از شرکت های که انجام می دهند به خوبی می تواند مشتق برخی از مزایای استفاده از این روش توسعه. شما را پیدا خواهد کرد انواع راهنمایی ها در این مقاله به سود تلاش خود را به رشد کسب و کار سازمانی است.

آیا شما می خواهید یک ارتباط خود را با مشتریان ؟ خود را نگه دارید تبلیغات ساده است هنگامی که شما می خواهید برای افزایش فروش از طریق بازاریابی اجتماعی رسانه ها. اگر شما تمایل به در همان سطح به عنوان مشتریان خود را فقط سلام کردن به آنها! مشتریان خود را به شما اجازه می دانم که در آن برای رفتن از وجود دارد.

پیروان به راحتی می توانید به اشتراک گذاری مطالب خود را با Facebook. اگر شما از یک نظر از کسی که آن را در ظاهر می شود که فرد تغذیه که در آن دوستان خود را می توانید ببینید. تشویق پیروان برای برقراری ارتباط آنلاین با شما و در میان خود به منظور افزایش قرار گرفتن در معرض خود را.

تازه رسانه های اجتماعی, بازاریابی, ایده های

ویژه ارائه می دهد

یک روش عالی برای افزایش پیروان خود را ارائه کوپن و تخفیف های منحصر به فرد به آنها. این کار تمرین برای بهبود نه تنها خود را در رسانه های اجتماعی پروفایل بلکه خط پایین خود را. ویژه ارائه می دهد تشویق مشتریان به تماس با شما و به خرید بیشتر.

استفاده از شبکه های اجتماعی برای ترویج ویژه ارائه می دهد. Facebook کاربران را پیدا خواهد کرد انگیزه بیشتری برای بازدید از صفحه خود را اگر شما در ارائه مطالب تازه و ویژه ارائه می دهد. استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازار هدف خود را از جمله خواسته های خود را نیاز دارد و برداشت های خود را با نام تجاری.

شما می توانید در قرعه کشی توجه بیشتر به کسب و کار خود و امروزه با بهره گیری از جدید رسانه های اجتماعی ایده های بازاریابی. اگر مردم شروع به اشتراک گذاری نظرات و بررسی در مورد کسب و کار خود را در سایت های رسانه های اجتماعی این می تواند به شما. اضافه کردن مسابقات و پیشنهادات ویژه خود را به سایت های رسانه های اجتماعی را به خوانندگان انگیزه ای برای بازگشت و گسترش این کلمه در.

محل و مهلت در برخی از مسابقات و تخفیف به شما ارائه دهد. این می تواند مردم را در این شبکه به احتمال زیاد به توجه و پرش فوق العاده به سرعت قبل از آنها ناپدید می شوند. آنها به احتمال زیاد خواهد شد به اشتراک گذاری این لینک با دوستان و خانواده خود را.

رقابت

هنگامی که به دنبال به ساخت یک Facebook صفحه خود را برای شرکت تحقیقات مشابه چگونه شرکت ها با استفاده از صفحات خود در شبکه های اجتماعی است. هنگامی که شما کشف کردن آنچه شما فکر می کنم که کمک به آنها موفق شوند و چه چیزی نیست, شما می توانید انطباق با صفحه خود را در یک راه برای موفقیت بیشتر از صفحات دیگر می بینید. صفحه شما باید بسیار منحصر به فرد و جذاب.

ایجاد یک حساب کسب و کار خود را با استفاده از کسب و کار’ نام در Twitter و Facebook. این تضمین می کند که هیچ کس دیگری با بهره گیری از کسب و کار خود و نام هنگام ارسال و یا تویت است که محتوای نامناسب و یا که هیچ ربطی به با کسب و کار شما. شما می توانید با استفاده از این نام هنگامی که شما در حال آماده به بازاریابی رسانه های اجتماعی.

اگر یک آیتم مهم نیست, جالب است یا مربوط است و نه شایسته پست. کسب و کار شما باید با استفاده از Facebook به پست تنها مفید ترین و جذاب ایده های. آیا سهم فقط فقط برای به اشتراک گذاشتن. شما می توانید با به اشتراک گذاشتن محتوا است که hilariously خنده دار و شگفت انگیز به تماشای اما همیشه باید واقعی و مرتبط است. مطمئن شوید که آنها چیزهایی هستند که مردم را واقعا علاقه مند به دانستن. جلوگیری از ارسال های بی ارزش آزمونها و یا هر چیزی که می تواند به عنوان اسپم.

استفاده از LinkedIn و اتصال آن به وبلاگ خود را برای افزایش بازاریابی خود را دلاوری. هنگامی که وبلاگ شما در LinkedIn به اشتراک گذاری دکمه هر محتوای خوب به شما ارائه می تواند گسترش خوانندگان خود را دادن به شما رایگان گسترش حضور آنلاین خود را. مردم خواهد شد و سپس کار را برای شما با اجازه دادن به دیگران در مورد وبلاگ خود را از طریق به اشتراک گذاری. همانطور که شما ممکن است به طور بالقوه رسیدن به 100 میلیون نفر از مردم این می تواند بسیار موفق شکل از بازاریابی است.

اظهار نظر

سعی کنید اظهار نظر در دیگر رسانه های اجتماعی پست های وبلاگ. آن را به نام رسانه های اجتماعی به یک دلیل. این بدان معناست که به طور موثر شما نیاز به معاشرت. برای افزایش دید به سادگی شروع به اظهار نظر در وبلاگ ها و یا پروفیل که مربوط به تو رفتگی در دیوار خود را و یا تخصص. آن را به سرعت تبدیل به یک عمده شبکه فرصت برای پیشرفت است.

مطالب

بسیار مهم است که سایت شما به روز شده و ارسال شده به اغلب. شما نمی خواهید مشتریان به حوصله. نگه داشتن آنها را سرگرم و علاقه مند است. خود را تعیین برنامه ارسال و یا در نظر با استفاده از خدمات قادر به ارسال از طرف شما در فواصل منظم. به این ترتیب شما همیشه در خوانندگان خود رادار.

ایجاد مطالب طنز آمیز که ممکن است. نگه داشتن طنز مناسب است اما استفاده از آن را هنگامی که شما می توانید به طوری که شما می توانید افزایش مثبت واکنش خواننده. هر چیزی را فراهم می کند که طنز است در یک فرصت بهتر بودن مشترک بین دوستان و اعضای خانواده. این واقعا یک راه آسان برای دریافت قرار گرفتن در معرض.

دکمه های اشتراک گذاری

پیدا کردن راه هایی برای افزایش توانایی خود را برای رسیدن به اطلاعات تماس دوستان و دیگر کاربران وجود دارد که در شبکه های اجتماعی. سعی کنید با قرار دادن یک “به اشتراک بگذارید در Facebook” را فشار دهید در پایان هر یک از وبلاگ خود نوشته است. آن را در مقدار کمی از زمان و تلاش است اما نتایج می تواند به خوبی به ارزش آن.

نگه داشتن مشتریان به روز شده

اجازه دهید لیست ایمیل شما می دانید که آنها می توانند به شما در پیدا کردن در Facebook. شما احتمالا در حال حاضر یک مناسب و معقول لیست پستی اگر شما در حال حاضر شده است بازاریابی در حالی که برای. ارسال یک لینک به شما Facebook به هر کس در لیست شما. این باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای مشتریان فعلی خود را به شما پیدا کنید.

فکر می کنم در مورد خود جمعیتی و بازار نسبت به این افراد زمانی که شما فکر می کنم در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی و به حداکثر رساندن نتایج خود را. شکل است که مراجعه به مشخصات خود را و پس از آن مبارزات خود را حتی بیشتر جذاب به آن جمعیت.

حتی اگر تعطیلات معمولا معنی مردم به خرید بیشتر شما نباید این را به عنوان یک نشانه آن است که شما لازم نیست که به تمرکز بر روی مشتریان خود را. شما می توانید الهام بخش روح تعطیلات و خرید لذت ماندن در تماس با مشتریان در طول این زمان مشغول. طرح تعطیلات و جلوتر از زمان: آمده تا با ایده های سرگرم کننده برای رقابت های, جالب, و یا کوپن. مشتریان خود را خواهد سرگرم کننده اگر شما ترویج روح تعطیلات.

این رسانه های اجتماعی بازاریابی ایده ها و نکات به شما کمک در گرفتن آغاز شده در منطقه جدید با استفاده از ابزارهای رسانه های اجتماعی برای بازاریابی است. اگر شما بیشتر از توصیه شده است که در اینجا ارائه شده شما مشتری شماره مطمئنا افزایش است. به عنوان طولانی به عنوان شما اختصاص زمان و تلاش لازم است با استفاده از رسانه های اجتماعی استراتژی های بازاریابی می تواند بسیار سودآور است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.