Site Overlay

رسانه های اجتماعی بازاریابی راهنمایی از کارشناسان

[ad_1]

هنگامی که ما صحبت در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی فقط با بالا میآید به ذهن ما به طور خودکار. این مسلم تبدیل به یکی از مهم ترین ویژگی های بازاریابی است. پس چگونه بازاریابان بهترین از رسانه های اجتماعی برای به حداکثر رساندن درآمد خود را و بهره وری?

در اینجا راهنمایی های ارائه شده توسط کارشناسان برای بازاریابی رسانه های اجتماعی.

1. ارسال به صورت منظم:

یک ارتباط ثابت است که واقعا ضروری با مخاطبان. بنابراین در بازاریابی رسانه های اجتماعی ارسال چیزی در حساب خود را به صورت روزانه بهترین ایده برای به دست آوردن بهترین نتایج. بیشتر به شما باید برای گفتن به مخاطبان بیشتر آنها خواهد شد در شما علاقه مند و قابل اعتماد ارتباط خواهد بود ساخته شده است.

2. محتوای مناسب:

فقط محتوای پست که مرتبط با کسب و کار شما. کارشناسان می گویند که چیز بی اهمیت می تواند باعث عدم اعتماد و علاقه مشتریان است. شما ممکن است تنه زدن کردن مخاطبان با این اشتباه است. بنابراین تنها محتوای پست که مرتبط با کسب و کار خود و یا هر آنچه که شما در حال بازاریابی است.

3. Don't قطع برخی از سیستم عامل های:

کارشناسان می گویند که بسیاری از مردم don't انتخاب کوچکتر سیستم عامل سرمایه گذاری قماری که آنها برنده't ارائه نتایج خوب است. Don't دست کم نگیرید اجتماعی جدید سیستم عامل است. تست همه چیز مانند Pinterest, Google+ و وبلاگ Tumblr و غیره. شما ممکن است تعجب برای دیدن نتایج شگفت انگیز.

4. تصاویر:

تصاویر جذب مخاطب است. ارسال به عنوان بسیاری از تصاویر به عنوان شما می توانید اما تنها مربوط هستند. این تضمین می کند بهبود تعامل با مخاطبان است.

5. Don't تمرکز بر روی و سهام:

بیشتر به شما حفاری در برای و شما نا امید خواهد شد سریع. سهام و دوست دارد به تدریج در حال افزایش است و شما فقط نیاز به تمرکز بر روی آوردن مخاطبان را به صفحه خود یا وبلاگ ، بنابراین نکته اساسی این است که تمرکز بر به اشتراک گذاری با مخاطبان و غرقه شدن آنها به جای انتظار برای یک پست برای به اوج رسیدن را دوست دارد.

6. زنده Hangouts:

زنده hangouts تبدیل شده اند بسیار فعال و چشمگیر از راه های بازاریابی اجتماعی رسانه ها . این اطمینان حاصل شود که رسانه های بازاریابی تجربه واقعی تر است. Google Hangouts و زنده توییتر حوادث به دست آوردن بزرگ قدردانی و می روند تا به سرعت.

7. یک چیز خوب در یک زمان:

شما don't نیاز به عجله در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی و نگه دارید تا با آنها تمام کنید; شما نمی توانید انجام دهید که! آن است که به سادگی غیر ممکن است برای نگه دارید تا با تمام نقاط. تمرکز بر روی یک چیز اول و آن را به ایستادگی کردن. هنگامی که شما انجام می شود با ایجاد آن و سپس انتقال آن به جای دیگر همراه با یکی از اولین. همه چیز را به تدریج. Don't در عجله. به گفته کارشناسان احداث اولین پلت فرم بهتر است.

اگر شما در حفظ این ساده بازاریابی رسانه های اجتماعی نکات را در ذهن خود; شما مطمئن باشید برای دریافت بهترین نتیجه را از خود بازاریابی ولگردی و قانونی شکنی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *