Site Overlay

رسانه های اجتماعی بازاریابی: آیا ارزش آن را به خود کسب و کار کوچک ؟

[ad_1]

هنگامی که با استفاده از رسانه های اجتماعی آنچه شما انجام می دهید مهم است اما چگونه شما آن را انجام دهد چه جدا کسب و کار است که به خوبی در فضای اجتماعی و رسانه ها از کسانی که نمی کنند. به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک چیزی است که شما نیاز به یاد داشته باشید این است که اکثر مردم با استفاده از رسانه های اجتماعی به اویختن و برای ارتباط با خانواده و دوستان و همکاران به اشتراک گذاشتن تجارب خود را, و غیره.

آنها واقعا به دنبال کسب و کار شما. این همین کار را با تلویزیون-مردم معمولا نمی نشستن و بگو: سلام من نشسته به تماشای برخی از تبلیغات امروز است. اجازه بدهید ببینید چه به خرید!’ (مگر اینکه آنها در حال تنظیم به QVC و یا خرید خانه شبکه.)

با که گفت, مردم نیاز به درد و مشکلات و خواسته ها و توهمات و برای اکثر آنها همیشه گوش به خود مسائل-که به همین دلیل اگر شما در حال رفتن به رقابت با خانواده و دوستان شما بهتر بود صحبت کردن به آنها را از چشم انداز خود را نیاز دارد و می خواهد. که نه تنها مفید که اجباری است.

برای مثال اگر شما ارائه یک رابطه, سرویس, شما ممکن است صحبت کردن در مورد چگونه به دریافت بیش از سابق خود را و چگونه برای اتصال خود را با رابطه درونی راهنمای به طور طبیعی. اگر شما یک حرفه ای مالیاتی شما گفتن مردم چگونه برای جلوگیری از overpaying و نشان دادن آنها راه به مدیریت رسید و هزینه در طول سال. اگر شما یک مربی و یا در وزن از دست دادن کسب و کار خود صفحات/ تغذیه باید پر شود راه برای انجام آن را به سرعت و به طور پیوسته و به طور مداوم و چگونه حق این کشتی اگر زمانی که آنها دریافت کردن آهنگ. آیا این را حس را به شما دارد ؟

هر چه کسب و کار خود و یا خدمات شما رو برای گرفتن توجه خود را با چه مسائل مربوط به آنها-و نه لزوما آنچه شما فکر می کنم آنها باید علاقه مند می شود و سپس در حفظ و انجام آن و بیش از بیش به دلیل قوام مسائل در رسانه های اجتماعی. شما نمی توانید نشان می دهد تا امروز و پس از آن ارتباط برقرار کردن در تمام روز یا هفته در یک زمان. قوام کلیدی است. ارتباط آن ساختمان 101.

من شما نقطه ؟

نود و سه درصد از ما کاربران اینترنت فعال در رسانه های اجتماعی. آیا ارزش آن را به کسب و کار شما? پاسخ این است که بله اگر شما می خواهید برای ایجاد ترافیک به وب سایت خود را. پاسخ این است که بله اگر شما می خواهید آگهی هدفمند. پاسخ این است که بله اگر شما می خواهید برای تولید کلمه از دهان تبلیغات و بیشتر قابل رویت تر از همیشه قبل از.

بنابراین شما باید تصمیم بگیرید که آن را به ارزش آن را به خود کسب و کار کوچک ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *