Site Overlay

ردیاب آهنربایی خودرو چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

کارایی ها و ویژگی های ردیابها شما را در این انتخاب یاری می کنند. 2 عدد باتری لیتیومی با ظرفیت 1000 میلی آمپر که می توانند انرژی دستگاه را برای حداکثر 24 ساعت استفاده پشتیبانی کنند. این کارایی ها ردیابها را از یکدیگر متمایز می کنند. همه این قابلیتها در کنار یکدیگر gps آهنربایی IR1500 را به یک انتخاب ایده آل تبدیل کرده است. ردیاب آهنربایی درست مانند ردیابهای سیمی، یک ماژول GPS در داخل آنها قرار داده شده که با دریافت اطلاعات از ماهوارهها، کار محاسبات جغرافیایی و ردیابی دقیق را انجام میدهند. ردیاب شارژی قابلیت آنتن دهی بالایی در هر نقطه از ایران و هر کشور دیگر جهان را دارد بطوریکه با چسباندن آن به هر وسیله با ارزشی می توانید خیالتان راحت باشد که در هر جای دنیا از مکان وسیله در هر لحظه ای باخبرهستید بدون اینکه ردیاب از کار بیافتد یا شارژش تمام شود.

بازه زمانی در نظر گرفتهشده برای گارانتی ردیاب IR 1500 با شرایط تعویض و 3 ساله است.در پکیج پشتیبانی محصول کارت طلایی 10 ساله جی پی اس ایران نیز در نظر گرفتهشده و در حین خرید محصول تا 10 سال از پشتیبانی فنی و حرفهای شرکت ایران رهیاب بهرهمندمی شوید. همچنین قابلیت استفاده از مموری کارت یا حافظه خارجی، نگهداری اطلاعات مسیر در گذشته و … لازم به ذکر است که تمامی ردیابها با قرار دادن سیم کارت فعال می شوند. ردیابهای ارائه شده در سایت چشم دوم قابلیت پشتیبانی تمامی اپراتورهای تلفن همراه را دارند. از جمله قابلیت شنود، گزارش مسیر و توقفات خودرو، دکمه هشدار مواقع اضطراری یا SOS، مقاومت آنها در برابر رطوبت.

در زمانهایی که از منطقه جغرافیایی مجاز عبور کند، به شمارههای پشتیبان که قبلا در ردیاب خودرو تعریف شدهاند، پیامک هشدار فرستاده میشود. برای اشخاصی که فقط برای مدت کوتاهی بخواهند یک ردیاب خودرو داشته باشند؛ اجارهی ردیاب یک حسن محسوب میشود. آیا از ردیاب آهنربایی می توان برای مدیریت ناوگان حمل و نقل استفاده کرد؟

امروز با پیشرفت فناوری دستگاه های بسیاری کوچکی به منظور استفاده های امنیتی ساخته شده اند که به آن ها ردیاب گفته می شود. خواهید دید که پس از خرید و تهیه ردیاب خودرو، استفاده از امکانات گسترده آن شما را راضی و خوشنود می کند. پس زمان را از دست ندهید و از سایت چشم دوم خرید کنید. بسته به نیاز خود و کاربرد آنها می توانید ردیاب مورد نظر خود را انتخاب کنید. نتیجتاً که علاوه بر هزینه خرید ردیاب، باید هزینه نصب و زمانی برای نصب آن نیز در نظر گرفت. هر خودروی واحد را می توان ردیابی کرد و رئیس بخش میتواند افسران را تحت نظر داشته باشد تا اطمینان حاصل کند که در صحنه ی جرم حضور دارند و در محل کار میمانند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ردیاب های آهنربایی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *