Site Overlay

رایگان لینک یکی از راه های — چگونه برای ایجاد 100's از آنها را سریع, آسان و رایگان

[ad_1]

چگونه انجام شما دریافت رایگان یک طرفه لینک? آن است که بسیار داده شده و در این نقطه است که شما نیاز به مقدار زیادی از یک طرفه لینک به سایت خود را به رتبه مناسب در موتورهای جستجو. هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن شما باید برای دریافت آن لینک کلیک کنید و اگر شما چیزی مانند من و سپس شما احتمالا ترجیح می دهند آنها را به صورت رایگان. شما می توانید آنها را خرید و بسیاری از, اما به اندازه کافی عجیب در این وضعیت یکی از بهترین و موثر ترین راه برای ترویج وب سایت است که در واقع در حال توسعه یک راه لینک کلیک کنید. شما می توانید این لینک های رایگان در هر تعداد از راه های مانند مقاله ارتقاء و یا در مطبوعات ،

مهم نیست که راه شما می توانید لینک های خود را, شما باید بدانند که کیفیت لینک است یک عامل بسیار مهم در مخلوط. گوگل و دیگر موتورهای جستجو مانند بدانید که وب سایت آنها در لیست به ارائه ارزش است چرا که اگر آنها را ارائه نمی دهد که ارزش مردم خواهد آمد که's چگونه آنها پول خود را.

یکی از راه های موتورهای جستجو قضاوت در مورد ارزش یک وب سایت با کیفیت از این سایت که مربوط به آن است. این بدان معنی است که شما می توانید ضرب و شتم مغز شما در حال گرفتن 5000 لینک کلیک کنید اما اگر شما're لینک در آمد از سایت های که در نظر گرفته شد قدرت سایت توسط موتورهای جستجو از شما می توانید از همان مقدار ارزش از 50 پیج رنک بالا سایت.

سن عامل مهمی در اینکه آیا یا نه یک وب سایت در نظر گرفته شده است یک سایت مرجع. مطالب دیگر است و برخی از قدیمی ترین محتوای غنی وب سایت های آنلاین در حال دایرکتوری نرم افزار. این سایت رو به جایی که آنها هستند با مثال نرم افزار بسیار عظیمی از نرم افزار به مردم است که وجود دارد به یک دلیل. رایگان یک طرفه لینک کلیک کنید. اساسا شما لیست نرم افزار خود را با آنها و در بازگشت آنها به شما یک لینک بازگشت به سایت شما.

این بسیار با ارزش یک طرفه لینک به طور خاص به دلیل که در آن آنها می آیند از. خوب است که's بزرگ اما در حال حاضر من می دانم که شما در حال رفتن به می گویند; نرم افزار آنچه من می دانم در مورد نرم افزار ؟ به یاد داشته باشید این است که بسیار قدیمی و بسیار پذیرفته شده و راه برای گرفتن بک لینک رایگان یک راه بک لینک. بنابراین اگر شما به اطراف نگاه این ماده بسیار ساده برای پیدا کردن وب سایت هایی که به شما ارائه راه هایی برای توسعه نرم افزار خود را. آن است که بسیار ساده و مهم هستند زیرا آنها می دانند که نیاز وجود دارد به دلیل این است که یک راه خوب برای دریافت رایگان یک طرفه لینک کلیک کنید.

بله, من می دانم آن است که یک بیت از یک دایره است اما با این وجود شما به راحتی می توانید پیدا کردن برنامه های کاربردی برای توسعه بیت های کمی از نرم افزار مانند محافظ صفحه نمایش, نوار ابزار, کتاب های الکترونیکی و یا آر اس اس خوان. این نرم افزار این است که همه بسیار آسان برای توسعه و بدون هیچ دانش فنی مورد نیاز در این فرآیند است.

در اینجا's چگونه شما آن را انجام دهد. به گوگل بروید و دست کشیدن در “screen saver maker” اگر شما می خواهید برای ایجاد محافظ صفحه نمایش نرم افزار. صفحه ای که می آید تا در این مثال خاص را 1,880,000 بازده و یا حداقل آن بود که من آن را انجام داد. تمام وب سایت های ذکر شده را به چیزی برای انجام با ساخت محافظ صفحه نمایش نرم افزار. که's مقدار زیادی از انتخاب و شما همان نتایج را برای هر یک از بیت های مختلف از نرم افزار است که من در بالا ذکر شد. اما نه تنها که شما را پیدا خواهد کرد که تعداد نسبتا زیادی از آنها را بسیار ارزان برای خرید و بیشتر از یک محاکمه رایگان.

گام بعدی این است که به دنبال برخی از دستورالعمل های ساده است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد خود را “.فایل exe” است که نرم افزار خود را. شما پس از ایجاد یک “پد” فایل های خود را با .فایل exe جزئیات و ارسال این فایل به دایرکتوری نرم افزار, Bob's عموی خود را شما باید برخی بسیار بالا پیج رنک رایگان یک طرفه لینک کلیک کنید.

[ad_2]

Source by Murray Hubick

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *