Site Overlay

رایگان راهنمای ارسال مقاله – جوانب مثبت و منفی

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو را می توان در دو بخش

1. در صفحه بهینه سازی
2. خارج از صفحه بهینه سازی

تمام صفحه خاموش تکنیک های بهینه سازی هستند در اصل صرفا ساخت لینک روش. هر چند بسیاری از کارشناسان به نوبه خود این پیوند ساختمان تکنیک های با برچسب زدن آنها را به عنوان منسوخ شده یا فقط-برای-مبتدیان واقعیت این است که لینک ساده تکنیک های ساختمان مانند دایرکتوری رایگان ارسال مقاله و یا وبلاگ اظهار نظر به مراتب از بودن بی فایده است. شگفتی های کار می کنند, به خصوص برای کسب و کار کوچک و وب سایت های که کم و یا هیچ بودجه بازاریابی است. همه موتور جستجوی دیگر تکنیک های بازاریابی مانند “پرداخت هر کلیک” یا تبلیغات متنی تکنیک نیاز به مقدار کافی از تحقیقات و آنها رایگان نیست برای شروع با.

اما بسیاری از لینک ها “Nofollow”? You'd بپرسید.
سوال خوبی است اما با لینک nofollow ویژگی به طور کامل بی اثر است. Nofollow کند't واقعا به این معنی است که موتور جستجو را کاملا نادیده گرفتن لینک و حرکت در … it's که فقط آنها را به't بسیار اثر خود را در SERP یا روابط عمومی در گوگل, اما هنوز هم این لینک ها توسط موتورهای جستجو نمایه شده و تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, لینک nofollow هنوز هم می تواند ارسال برخی از ترافیک راه خود را.

اکثر دایرکتوری رایگان دارای روابط عمومی 0:
اول هر وب سایت شروع می شود از 0 رتبه صفحه و به تدریج رشد می کند به روابط عمومی 5 یا روابط عمومی 6 سایت … حتی اگر گوگل برای شروع از امروز آن را شروع از 0 رتبه صفحه (احمقانه مثال اگر گوگل شروع شد امروز ما نمی't بود با داشتن هر چیزی شناخته شده به عنوان روابط عمومی در وهله اول). بازگشت به نقطه PR 0 معنا نیست که برخی از سایت های است که محکوم به شکست است; آن می تواند کاملا احتمالا به رشد روابط عمومی 3 در به روز رسانی بعدی. شما چیز دیگری برای قضاوت در مورد ارزش برخی از لینک دیگر از روابط عمومی اما رد کردن یک لینک در دسترس نباشد فقط به خاطر آن می آید از روابط عمومی 0 وب سایت است بسیار عاقلانه ایده در همه.

منفی:
آن است که کمی وقت گیر است و به دلیل آن's بیشتر یک کپی و چسباندن شغل و شامل هیچ کار واقعی شما'll به زودی خسته از این کار تکراری. همچنین ارسال وب سایت خود را به برخی از دایرکتوری رایگان شبکه های میزبان در همان IP می تواند صدمه دیده وب سایت خود را به جای بهره گیری از آن.

اگر من به't ارسال به دایرکتوری رایگان?
هیچ چیز شما فقط از دست دادن برخی از ترافیک و به عنوان شانس آن را داشته باشد برخی از رایگان بک لینک به عنوان به خوبی. در پایان آن همه پایین می آید به چه مقدار از اوقات فراغت و یا منابع شما. اگر شما هر یک از آنها را به کلمات و به دنبال آن بروید.

[ad_2]

Source by Chris Rodriquez

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.