Site Overlay

راه های موثر برای به دست آوردن بیشتر Instagram Followers

[ad_1]

Instagram را به دست اورد محبوبیت فوق العاده ای در طول چند سال گذشته. آن است که محبوب با مردم از همه نوع از جمعیت و از تمام جنبه های زندگی. در این مورد با Instagram تعداد پیروان است که شما به دست آوردن چیزی است که مهم است.

تعداد پیروان برابر Instagram موفقیت

این مهم است که آگاه باشید که در اینجا وجود دارد خیلی بیشتر به Instagram از فقط تعدادی از پیروان شما می توانید به دست آوردن. اما شما تعداد پیروان یکی از مهم اندازه گیری (و یا متریک) از ابزار رسانه های اجتماعی. اگر شما تعداد زیادی از پیروان دیگر مردم باید درک است که شما (و خود را کسب و کار) یک موفقیت است. که آشنایی خود را به حرفه ای خود را اعتبار و اعتماد.

قوی تعداد پیروان را نیز به شما می دهد اعتماد به نفس که پیام خود را دریافت کرده و توسط افراد دیگر آنلاین و آن را اجازه می دهد تا شما را به افزایش دسترسی خود را به تعداد زیادی از با کیفیت خوب و اتصالات. آن نیز می رود راه طولانی به تقویت ارتباط خود را با مخاطبان ضروری است که به موفقیت شما.

 • استفاده مناسب از هشتگهای: وقتی که می آید برای به دست آوردن افزایش قرار گرفتن در معرض و دید هشتگهای هستند یک راه عالی برای انجام این کار است. اما بسیار مهم است که شما نمی توانید انجام دور وقتی که می آید به استفاده از هشتگهای. به این دلیل است که شما نمی خواهید به بیش از حد آن با هشتگهای است که مخاطبان خود را نمی خواهد آن را درک و آنها ممکن است با شما به عنوان یک نتیجه. وجود دارد برخی از دستورالعمل ها است که شما باید به دنبال در هنگام استفاده از هشتگهای به طوری که شما دریافت بهترین نتایج ممکن از مخاطبان خود اعضا.
  • استفاده از هشتگهای خاص
  • سفارشی کردن برچسب به ویژه کانال رسانه های اجتماعی است که شما با استفاده از
  • مطمئن شوید که شما هشتگهای قوی هستند اما نه تبلیغاتی
  • خود را هشتگهای روشن و مختصر
  • آیا استفاده بیش از حد بسیاری از هشتگهای
 • ایجاد یک رویداد: کنار هم قرار دادن یک رویداد که در آن شما جمع آوری اثرگذارندهها نام تجاری سفیران پیروان وفادار و…. یک راه عالی برای افزایش Instagram followers. نتایج حاصل از چنین رویدادی می تواند چند وجهی مانند دستیابی به افزایش تعداد پیروان ساختمان افزایش آگاهی نام تجاری و افزایش تعامل با مخاطبان خود اعضا.
 • اجرا و مناسب مسابقه: عشق مردم, مسابقات, به خصوص اگر آنها برنده یک جایزه است که آنها احساس می کنید که ارزش تلاش های خود را برای شرکت در. یک مسابقه می تواند تولید بسیاری از وزوز در مورد کسب و کار خود و مردم احساس هیجان زده در مورد درگیر شدن و ایجاد روابط هستند جامد و پایدار. این مهم است را برای شما به ارائه مشوق هایی که ارزشمند هستند. برخی از راه های که در آن شما می توانید افراد درگیر در مسابقه خود را با گرفتن آنها را به “مانند” مسابقه گرفتن آنها را به نظرات خود را در مسابقه (عشق مردم به صدای نظرات خود را به احساس می کنید که نظرات خود را برای شما مهم هستند) و دیگر راه های خلاق به مردم درگیر است.
 • دریافت پیروان وفادار درگیر: یکی دیگر از راه های واقعا خوب برای به دست آوردن Instagram followers است با گرفتن پیروان وفادار درگیر است. اجازه دهید آنها را به شما کمک کند برای اجرای رویداد خود را و یا مسابقه. صدا را به آنها بدهید و آنها را به احساس می کنید که شما واقعا ارزش شرکت خود را. وجود دارد بسیاری از مزایای به انجام این کار مانند دادن نام تجاری خود را یک عاطفی/انسان احساس رسیدن به خود را گسترده تر افزایش شهرت خود را افزایش ترافیک خود را و مردم را بیشتر آگاه از نام تجاری خود را.
 • ارتباط با اجتماعی جامعه آنلاین: داشتن حس تعلق به یک جامعه بسیار مهم است به خود همیشه در حال افزایش موفقیت به عنوان یک فرد کسب و کار. نه تنها مهم است که به بخشی از یک جامعه اجتماعی, اما آن نیز ضروری است که شما در ارتباط برقرار کردن با اعضای آن جامعه (و یا جوامع). شما می خواهید به تعامل در راه های زیر:
  • به اشتراک گذاری داستان خود را: هر کس یک داستان (احتمالا بیش از یکی). به اشتراک گذاری شما به خاطر آن طنین انداز خواهد شد با دیگر اعضای خود را اجتماعی جامعه است. اگر مردم می تواند مربوط به آنچه که شما می های شما خواهد بود موفق در تشکیل روابط با آنها. که برای موفقیت شما حیاتی است.
  • مطمئن شوید که دیگران می خواهند برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را: آن است که یک چیز را به نوشتن مطالب با کیفیت اما آن چیز دیگری است به طور کامل به مردم می خواهید برای به اشتراک گذاشتن محتوا است که شما با آنها به اشتراک گذاشته. اگر مطالب خود را به اشتراک گذاشته است شما قادر خواهید بود برای تعامل با تعداد زیادی از مردم و در نتیجه افزایش Instagram followers.
  • به وضوح درک دلایل اجتماعی خود را در جامعه: این بسیار مهم است برای شما به درک روشنی از اینکه چرا شما نیاز به ساخت اجتماعی جامعه است. وجود دارد بسیاری از دلایل اما هر کسی مهم است و هر یک باید در سر خود را در تمام زمانها.
 • ارسال محتوا در یک راه است که حس می کند: از ابتدا با شما تا به حال یک استراتژی بازاریابی است که حس می کند برای کسب و کار شما. این بخشی از طرح کسب و کار شما و شما باید به دنبال که نقشه راه به طوری که شما می توانید دستیابی به نقاط عطف است که شما باید برای به انجام رساندن. آنچه مهم بود که در آغاز است هنوز فقط به عنوان مهم است برای کسب و کار شما.
 • درگیر شدن با افراد دیگر در Instagram: این کافی نیست که به تاسیس یک Instagram account. شما نیاز به تعامل با مردم است. که بدان معنی است که شما نیاز به “مثل” عکس هایی که مردم دیگر در حال ارسال و نظرات. درگیر شدن در بحث است. آن را برای موفقیت شما حیاتی است.
 • سوالات مطرح: درست مثل سایر کانال های رسانه های اجتماعی شما باید سوال بپرسید در Instagram. درخواست سوالات فکری که مردم را می خواهید به پرش در و شروع به تعامل. این است که دقیقا چگونه شما شکل روابط.

نتيجه گيری

Instagram یکی از چندین موثر رسانه های اجتماعی ابزار است که شما باید در نظر اعمال نفوذ برای کسب و کار شما. با Instagram آن است که همه در مورد تعداد پیروان است که شما می توانید به دست آوردن. واقعیت این است که بدون تعداد زیادی از پیروان شما و کسب و کار شما تبدیل خواهد شد مبهم است. شما باید برای به دست آوردن جای پایی با ابزار و محبوب تبدیل شده به طوری که کسب و کار شما تبدیل خواهد شد بیشتر موفق. مهم است که به درک آنچه باید انجام شود به طوری که شما می توانید کسب و کار خود را به سطح بعدی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.