Site Overlay

راه های به دست آوردن پیروان بیشتر در Instagram

[ad_1]

افرادی که استفاده از Instagram همیشه می خواهید بیشتر پیروان. اگر آنها می خواهند بیشتر پیروان و اگر آنها استفاده می شود Instagram برای سال آنها می خواهند بیشتر پیروان.

مردم همیشه می خواهند به محبوب در زندگی واقعی و آن همان است که در شبکه های اجتماعی خود را. Instagram متفاوت است و افرادی که مقدار زیادی از پیروان می توانید زندگی خود را در شبکه های اجتماعی.

اگر شما به Instagram, سپس آن را می تواند یک کمی تهدید آمیز اما شما باید وقت خود را و از آن لذت ببرید. نمی تواند نگرانی در اگر شما تنها پیروان هستند که دوستان خود را در زندگی واقعی است. بیشتر به شما ارسال, بیشتر پیروان شما خواهد شد.

برنامه

اگر شما می خواهید به محبوب در Instagram و شما می خواهید برای حفظ پیروان خود را و سپس شما باید برای ارسال ، اگر شما می خواهید به آن را کمی جدی تر شما باید به چوب به برنامه ارسال تا پیروان خود را می دانید زمانی که تصویر جدید است که رفتن به روز می شود.

اگر شما باید برخی از خرابی و شما لازم نیست پست برای مدتی و سپس پیروان خود را ممکن است حذف شما به نفع کسی زیر دیگری است. دوستان خود را در زندگی واقعی نمی خواهد انجام این کار به شما, اما اگر شما دنبال چه کسی شما را دنبال کنید چرا که آنها با منافع مشابه و سپس آنها ممکن است شما دنبال.

برچسب زدن

هنگامی که شما برای اولین بار ها به Instagram, شما احتمالا نمی دانید برای استفاده از برچسب ها. این چیزی است که درست است برای همه زمانی که آنها برای اولین بار شروع به استفاده از وب سایت و یا برنامه. بنابراین فکر نمی کنم که شما خود را در اینجا.

حتی محبوب ترین Instagrammer اول تصویر و اگر شما را از طریق تاریخ خود را به پیدا کردن آن, آنها احتمالا نمی خواهد که هر دسته بر روی آن.

اما شما باید یاد بگیرند به سرعت که شما باید برچسب گذاری تصاویر خود را اگر شما می خواهید برای پیدا کردن دوستان بیشتر. اگر شما نمی تگ سپس تصویر را فقط برای کاربران قابل مشاهده است که در حال حاضر در لیست دوستان شما.

دلیل این است که هیچ چیز وجود دارد که متصل به تصویر به آن را جستجو کنید. برای مثال اگر شما تگ تصویر خود را با کلمه “فوتبال” پس از آن زمانی که کاربران دیگر جستجو برای ‘فوتبال’ تصویر ظاهر خواهد شد در نتایج جستجو.

که این است چگونه می توانید پیروان بیشتر. وقتی کسی را پیدا می کند تصاویر خود را و آنها علاقه مند هستند در هر برچسب است که آنها را به شما اضافه کردن به لیست دوستان خود هستند چرا که آنها علاقه مند به دیدن بیشتر.

شبکه های اجتماعی

ممکن است برای پیدا کردن بیشتر پیروان خود را با استفاده از دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. اگر شما لینک های شبکه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook به خود Instagram سپس این تصویر را به اشتراک گذاشته وجود دارد زمانی که شما در پست به Instagram.

شما می توانید پیروان بیشتر در این راه به دلیل برچسب ها خود را خواهد شد و همچنین در آن دسته از شبکه های اجتماعی است. بنابراین شما می توانید پیروان با علایق و سلایق مشابه. شما حتی ممکن است در تعامل با پیروان که اصلا Instagram. شما ممکن است ارسال می شود که آنها را برای پیوستن به Instagram.

روند

شما همچنین می توانید پیروان بیشتر با نگاه کردن به برچسب و روند ارسال یک تصویر است که مناسب است که روند. برای مثال اگر شما می دانید که بسیاری از مردم پست POTD (تصویر روز) برچسب ها سپس شما می توانید یک تصویر است که روند مشابه است.

آن می تواند هر چیزی که شما می خواهید و بسیاری از مردم آن را ببینید. هنگامی که شما ارسال شده با این تگ چند بار شما متوجه خواهد شد که افرادی که دوست دارند تصاویر از روز شروع خواهد شد به شما اضافه کردن به عنوان دوست خود را. خود را از قرار گرفتن در معرض دو برابر شده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.