Site Overlay

راه حل کم هزینه برای وب سایت خود را ارائه نتایج برای شما

[ad_1]

شما باید یک وب سایت برای مثال یک وب سایت کوچک با اندازه صفحات و نه محتوا. شما همچنین don't به مقدار دانش چگونه به کار وب سایت خود را و شما باید یک وب سایت ساده است که خود را طراح وب سایت و یا شرکت طراحی وب سایت به شما داد. در حال حاضر یک سوال بزرگ! چه چیزی برای انجام با این وب سایت ؟

من باید نکات زیر را برای شما به فکر می کنم و عمل بر. من سعی خواهد کرد به نگه داشتن نیاز به یک حداقل برای شما, شما را به خواندن آن تصمیم گیری و عمل برای خودتان. که's آن است.

کار مقدماتی::: جستجو در گوگل برای خود صنعت مرتبط با کلمات کلیدی و پیدا کردن آنچه که دیگر بالا انجام رقبا انجام می دهند در وب سایت خود را مانند از طراحی نقطه نظر به طور کلی محتوای صفحه و صنعت شما مربوط به محصولات و خدمات و پیام انتقال آنها به بازدید کنندگان خود را.

طراحی وب سایت: حتی اگر شما یک روش ساده اما حرفه ای طراحی که انجام خواهد شد. فقط نگه داشتن آن را با شما.

محتوای صفحه وب: خنده دار ترین چیزی که در مورد داشتن یک وب سایت است که 90% صاحبان وب سایت است که آنها فقط don't می دانم چه نوشته شده است در وب سایت خود را. فقط از طریق محتوای هر یک از صفحات و شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت خود را. و شما ممکن است مجبور به بازنویسی و یا ویرایش محتوا را با توجه به نیازهای کسب و کار شما (در طول توسعه محتوا مراجعه به رقیب خود سایت به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید اما هرگز کپی کردن محتوا از وجود دارد). آن است که 100 ٪ اجباری و don't نیاز شما را به صرف یک پنی از جیب خود.

سهولت برای پیدا کردن همه چیز: در حال حاضر نگاه در وب سایت خود را در کل و مقایسه آن خود را با بهترین همتایان و تجزیه و تحلیل است که آن را آسان برای پیدا کردن اطلاعات در وب سایت خود یا گیج کننده آن است شما می توانید از دوستان خود را به استفاده از وب سایت خود را و اظهار نظر.

حذف درهم و برهمی / اخلال اشیاء: حذف غیر ضروری / اخلال اشیاء مانند توجه گرفتن اشیاء است که don't نیاز به مقدار زیادی از توجه و تناقضات.

حذف بیش از حد محتوا: گاهی اوقات آن دیده می شود که یک موضوع دلیلی کشیده به توضیح است که مورد نیاز نیست. بازدید کنندگان don't خواهم به عنوان خوانده شده بیش از حد زیاد است و فقط نیاز به اطلاعات کافی به فکر می کنم و تصمیم می گیرید.

بهینه سازی موتور جستجو: نیاز به یک دانش کمی در ویرایش صفحه وب فقط با استفاده از یک چند کلمات کلیدی که شما می خواهید به بالا با. و استفاده از آنها به سادگی و بدون اطلاعات زیادی در عنوان و توضیحات و کلمات کلیدی متا تگ ها. فقط باید آنها را در وهله اول و در حفظ و بهبود بعد از آن به عنوان مورد نیاز است.

شروع به نوشتن مقالات: من معتقدم که هر کسی می تواند نوشتن مقاله و don't نیاز به یک مقاله دیگر نویسنده برای نوشتن مقالات است. آن را امتحان کنید و شما این کار. در ابتدا شما را پیدا خواهد کرد آن را خسته کننده است و نیاز به بیش از حد فکر می کردم. اما به شما به عنوان پیشرفت شما را خوب بیشتر شما می توانید خودتان را با نوشتن مقالات خود را.

شبکه های اجتماعی: /> عضویت در وب سایت شبکه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook, MySpace, YouTube, Digg و گسترش اطلاعات مفید و نه تبلیغ وب سایت خود را.

ساختمان پیوند: پیوند ساختمان باید انجام شود با دقت پیدا کردن برخی از منابع وب سایت های مرتبط با صنعت شما و درخواست برای لینک متقابل با آنها. یکی از این لینک بهتر از 100s از یک راه یا سه راه لینک که مربوط به صنعت خود را.

راهنمای ارسال مقاله: پیدا کردن رقبا در گوگل و شما را پیدا خواهد کرد که در آن رقبای خود را در اینترنت هستند و شما می توانید حضور خود را احساس می کنید در همان دایرکتوری رایگان.

ایجاد ویدئو: شما می توانید با استفاده از windows movie maker برای دوباره گسترش اطلاعات جالب / آموزش به فیلم برای خودتان و آپلود فیلم به صورت رایگان وب سایت های ویدئویی مانند YouTube.

در حال حاضر به طور خلاصه چه مقدار شما نیاز به انجام موارد فوق برای دریافت نتایج است که نیاز به صبر بزرگ. بله, آن نیاز به زمان دارد تا به شما در رسیدن به مطلوب ترافیک و رتبه بندی. به طور کلی نوشتن یک مقاله ساده طول می کشد 30 دقیقه تا 1 ساعت و ارسال مقاله به دایرکتوری ها مقاله مختلف طول می کشد ساعت یا چند روز. و همان است که در مورد هر چیز دیگری بر اساس سطح از پیچیدگی است.

Molik Jain
نویسنده و مدیر عامل شرکت در VardhmanCyberMedia.com
(یک طراحی وب سایت و سئو شرکت)

[ad_2]

Source by Molik Jain

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.