Site Overlay

راهنمای خرید دوچرخه ثابت

همانطور که میدانید این دستگاه های ورزشی به دو نوع باشگاهی و خانگی تقسیم بندی میشود. این مدل از وسایل ورزشی بصورت انحصاری برای استفاده در محیط های خانگی و یا باشگاهی طراحی و تولید شده اند و به همین خاطر هم اصولا به نسبت دوچرخه های واقعی در سایزهای کوچکتری ساخته شده اند. دوچرخه ثابت در اصل همان دوچرخه است که از رکاب زدن بعنوان پایه اصلی فعالیت فیزیکی و کالری سوزی بهره میبرد و استفاده از آن در باشگاههای ورزشی و منزل که محیط کوچکی دارد و امکان دوچرخه سواری در فضای آزاد برای کاربر یا ورزشکار وجود ندارد معمول میباشد . استفاده از دوچرخه ثابت راحت تر است و فضای کمتری از منزل شما را نیز در بر میگیرد ، به همین دلیل نیز انتخاب خوبی برای ورزش در خانه میباشند. این وسیله دارای یک صندلی و پشتی بسیار راحت است که استفاده از آن را برای مدت طولانی امکان پذیر کرده است. تنظیم نبودن ارتفاع زین می تواند در دراز مدت مشکلات و آسیب هایی برای شما به وجود آورد. ممانعت از درد گردن: اگر به مدت طولانی با پدال زدن از دوچرخه استفاده نمایید یا دستههای آن به سمت پایین باشد، ممکن است در معرض درد گردن یا آسیب دیدگی ماهیچههای پا قرار بگیرید، برای پیشگیری از این عارضه بهتر است مدت زیاد ی رکاب نزنید و دستهی دوچرخه را برای ارتفاع مناسب نتظیم کنید که مجبور نباشید روی آن خم شوید.

4-پا زدن را به آهستگی بدون مقاومت یا با دنده پایین شروع کنید. 4- اگر دنده روی کوچکترین خودرو قرار نگرفت چه کنیم! اگر قصد جا به جایی دارید، حتما اندازه و وزن آن را هم در نظر داشته باشید. باز هم تعیین مقاومت دستگاه در دست کاربر است اما این بار با استفاده از مانیتور. مقاومت دوچرخه دارای ۸ حالت از سخت تا آسان بوده و این حالت توسط خود کاربر تعیین می شود. با تعیین بودجه شما انتخابهای خود را محدود کرده و راحتتر انتخاب میکنید و در نتیجه محصولی بهتری را هم در اختیار خواهید داشت. در هر جلسه انرژی بیشتری احساس میکنید زیرا این یک کلاس سرگرم کننده است. اگر کمبود بودجه دارید می توانید یک دوچرخه دست دوم بخرید. اگر می خواهید بر اساس برنامه ورزش کنید و می خواهید که دوچرخه ثابتتان این امکان را داشته باشد بهتر است که هنگام خرید با مشاوران ما مشورت کنید. اگر می خواهید بتوانید دوچرخه ثابتتان را به راحتی جا به جا کنید، باید دوچرخه مورد نظر وزن کمی داشته باشد. در نوع ایستاده زین قابل تنظیم بوده و گزینه ی مناسبی جهت کاهش وزن و تقویت عضلات می باشد.

ساخت و مونتاژ و بسته بندی چین با سیستم پیشرفته مگنت قابل تنظیم در 8 حالت تنظیم(دستی) ساختاری قوی و مدرن و کیفیت بالا در پدال زدن یکنواخت و ساخت قطعات دستگاه و قابل استفاده برای آقایان و بانوان با طول قد های متفاوت( قابلیت تنظیم نشیمنگاه در ریل مربوطه به صورت عمودی و افقی ) و مانیتور که نمایش دهنده کلیه آیتم ها میباشد و همچنین دستگیره قابل تنظیم در بغل مانیتور برای حفظ تعادل و یا کمک به بلند شدن از روی نشیمنگاه و سنسور های دستی شمارش ضربان قلب با گارانتی 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی( تاسیس 1336 ) و مصرف خانگی میباشد. باید زین قابل تنظیم باشد تا بتوانید آن را متناسب با قد خود تنظیم کنید. دوچرخه های ثابت طراحی شده اند تا بتوان به راحتی در خانه با آن تمرین کرد. کنسول برنامه برای تنظیمات متعدد ورزشی و امکانات دیجیتال و هوشمند نظیر صفحه نمایش، نشانگرهای سرعت، زمان، مسافت به همراه شمارندههای متعدد برای ضربان قلب، تعداد دور در دقیقه و کالری مصرف شده نیز از امکاناتی هستند که به لطف تکنولوژیهای نو برای مدلهای جدید دوچرخه ثابت در نظر گرفته میشوند و بهرهمندی از آنان میتواند کارایی ورزش شما را افزایش دهد. آنها همچنین دارایصفحه نمایش LCD جهت نمایش اطلاعات مورد نظر از جمله: سرعت، مسافت، زمان، مقدار کالری سوزی هستند.

در مورد نوع و شدت برنامه های ورزشی خود اطلاعات کاملی کسب کنید. اسپینینگ شباهت بسیار زیادی به دوچرخه های کورسی دارد. بسیاری از افراد تصور میکنند که تنها وسیله ورزشی در خانه تردمیل است اما شما میتوانید با خرید دوچرخه ثابت با صرف هزینه کمتر ورزش را به خانه بیاورید. اما در این قسمت منظور ما از نگهداری این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیرات دوچرخه ثابت و تردمیل خود پیدا نکنیم. دوچرخه سواری با دوچرخه ثابت اسپینینگ بسیار نزدیک به واقعیت است بنابراین افرادی که می خواهند این کار را به صورت حرفه ای انجام دهند بهتر است این نوع را خریداری نمایند. فشار وارد بر کمر و زانو در نوع نشسته بسیار کم می باشد بنابراین مناسب افرادی است که دارای مشکلات حرکتی بوده یا آسیب دیده باشند. برخی از آن ها برای افراد مبتدی در نظر گرفته شده اند، برخی مخصوص افرادی هستند که از مشکل مفاصل و مشکلات کمر و زانو رنج می برند و با توصیه پزشک و یا فیزیوتراپیست خود اقدام به ورزش روی این نوع دوچرخه ها می کنند، برخی مناسب افراد حرفه ای و ورزشکاران هستند و … توصیه میشود دوچرخهای را انتخاب کنید که مناسب سایز بدنتان باشد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خرید دوچرخه ثابت قم ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.