Site Overlay

راهنمای خرید دستگاه تست قند خون

خرید یک دستگاه تست قند خون با کیفیت خرید دستگاه تست قند خون اینجا کلیک کنید می تواند نتایج دقیق قند خون را تضمین کند. بنابراین هنگام خرید گلوکومتر بهتر است به چند نکته توجه کنید:

قیمت دستگاه تست قند خون accu-chek

 

یک گلوکومتر بخرید
برای خرید هوشمندانه این دستگاه بهتر است خرید دستگاه تست قند خون ابتدا به نیازهای خود توجه کنید ، چه نوع دیابتی دارید و تحت چه شرایطی. آیا شما نیاز به استفاده مداوم از این دستگاه دارید؟ در بیشتر موارد ، پزشک می تواند به شما در انتخاب بهترین مارک دستگاه قند خون کمک کند. برخی از این نوع دستگاه ها به اندازه افزودن قطره آنزیم پیچیده نیستند و بیشتر برای کسانی مناسب است که در طول روز باید چندین خرید دستگاه تست قند خون بار از آن استفاده کنند.

انواع دستگاه های گلوکومتر
این دستگاه ها در سه نوع کلی طبقه بندی خرید دستگاه تست قند خون می شوند که می توانید براساس میزان استفاده و بودجه خرید آن ، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرایط دریافت دستگاه تست قند خون رایگان

 

دستگاه نوار
این نوع دستگاه اندازه گیری قند خون دارای خرید دستگاه تست قند خون نوارهای آزمایشی است که اغلب مورد استفاده قرار می گیرند. البته بسته به تعداد نوارهای آزمایش و شرایط استفاده از آنها کمی متفاوت است.

دستگاه بدون نوار.
برخلاف دستگاهی که نوار تست دارد ، خرید دستگاه تست قند خون این نمونه ها فاقد آن هستند و می تواند گزینه مناسبی برای کودکان دیابتی باشد که اغلب از خونگیری ترس دارند.

دستگاه مچ دست.
این دستگاه ها مانند ساعت به مچ دست بیمار خرید دستگاه تست قند خون متصل می شوند. از مزایای این دستگاه این است که قادر است در صورت کاهش یا افزایش قند خون هشدارهای لازم را بدهد.

قیمت دستگاه تست قند خون مچی

 

دقت دستگاه
اگر دقت نتیجه آزمایش برای شما مهم است ، خرید دستگاه تست قند خون پس بهتر است هنگام انتخاب دستگاه آزمایش قند خون ، دستگاههایی را انتخاب کنید که دارای سیستمی باشد که حجم خون دریافتی برای آزمایش را کنترل کند. این ممکن است بی اهمیت به نظر برسد ، اما خوب است بدانید که اگر خون اندازه گیری شده کمتر از مقدار مورد نیاز برای نشان دادن قند خون باشد ، به عنوان یک خطا در این دستگاه نمایش خرید دستگاه تست قند خون داده می شود و در دستگاه های فاقد آن ، نتایج به دست می آید. گزارش های غلط و پایین قند خون.

امکانات جانبی
اکثر انواع گلوکومترها برای ضبط اطلاعات قبلی خرید دستگاه تست قند خون حافظه دارند. از طرف دیگر ، برخی توانایی خواندن عددی را دارند که بهترین گزینه برای افراد کم بینا است که توانایی دیدن عددی را ندارند. برخی از بیماران دیابتی مستعد خرید دستگاه تست قند خون ابتلا به بیماری هایی مانند کتواسیدوز هستند ، بنابراین دستگاهی که می تواند کتون خون را نشان دهد باید خریداری شود.

دستگاه تست قند خون رایگان در تهران

 

هزینه دستگاه گلوکومتر
معیارهای مختلف قیمت این دستگاه را تعیین می کند. خرید دستگاه تست قند خون مطمئناً امکانات و لوازم جانبی بیشتری به قیمت آن افزوده خواهد شد. از طرف دیگر ، تعداد نوارهای آزمایش شده بر قیمت آن تأثیر می گذارد. خرید خود را بر اساس تعداد نوارهای استفاده شده انجام دهید ، اما تاریخ انقضا آنها را فراموش نکنید. خرید دستگاه تست قند خون در آخر سعی کنید هنگام خرید به همه این معیارها توجه کنید و خرید خود را از مکان های معتبر انجام دهید.

با استفاده از سیستم Tabinja می توانید خرید دستگاه تست قند خون بصورت آنلاین با متخصص غدد ما وقت بگیرید.
قبل از خرید دستگاه آزمایش قند خون ، به این 12 امتیاز calendar.png توجه کنید خرید دستگاه تست قند خون 1394/02/01 person.png 61555 heart.png 19

با افزایش سن باید از قند خون و فشار خون خود آگاه باشید. به خصوص افراد دیابتی باید در اسرع وقت از میزان قند خون خود آگاه باشند. نزدیک نگه خرید دستگاه تست قند خون داشتن سطح قند خون خطر حملات قلبی ، سکته های مغزی ، مشکلات چشم ، کلیه ، اعصاب و گردش خون و حتی مرگ را کاهش می دهد.

دستگاه تست قند خون بدون سوزن

 

12 نکته برای انتخاب درست و دقیق دستگاه آزمایش قند خون:

1- دقت دستگاه تست قند خون:
با توجه به اهمیت نتیجه دستگاه تست قند خون و تاثیری خرید دستگاه تست قند خون که این نتیجه می تواند بر روند کنترل قند خون داشته باشد ، داشتن دستگاهی با حداقل احتمال خطا ضروری است.

2- سیستم کنترل حجم خون:
دستگاه هایی که به سیستم کنترل حجم خون (BVC) مجهز هستند خرید دستگاه تست قند خون از بهترین دستگاه های موجود در بازار هستند. در این دستگاه ها اگر خون را به میزان کافی به دستگاه ندهید ، دستگاه عدد کم و اشتباه را به شما نشان نمی دهد بلکه خطایی را به شما نشان می دهد. اما اگر خون کافی به دستگاه ندهید ، خرید دستگاه تست قند خون دستگاه هایی که این سیستم را ندارند تعداد کمی به شما نشان می دهند. به عنوان مثال ، خون واقعی شما ممکن است 250 باشد ، اما دستگاه عدد 50 را به شما نشان می دهد. این دستگاه ها در بازار کم نیستند ، بنابراین از دستگاه های مجهز خرید دستگاه تست قند خون به سیستم (BVC) استفاده کنید.

قیمت دستگاه تست قند خون آوان

3- میزان خون و درد لازم:
میزان خونی که برای اندازه گیری قند خون به دستگاه می دهید از (از 0.3 میکرولیتر تا 5 میکرولیتر) متفاوت است. آزمایش کنندگان قند خون خرید دستگاه تست قند خون قدیمی تر به خون بیشتری احتیاج دارند. هرچه خون کمتری لازم باشد ، درد ناشی از نمونه گیری کمتر است. دستگاه های جدید به خون بسیار کمی نیاز خرید دستگاه تست قند خون دارند (کمتر از 0.3 میکرولیتر). به طوری که در هنگام نمونه گیری تقریباً هیچ دردی احساس نمی شود.

4- قیمت دستگاه تست قند خون:
قیمت هنگام خرید دستگاه آزمایش قند خون مسئله بسیار مهمی است. از خرید دستگاه های ارزان و رایگان خودداری کنید. علاوه بر دستگاه ، خرید دستگاه تست قند خون باید سوزن و نوار دستگاه را نیز خریداری کنید. وسیله ای ارزان قیمت مطمئن باشید که فروشنده برای جبران پول دستگاه قیمت نوار و سوزن دستگاه را شارژ می کند خرید دستگاه تست قند خون یا اینکه این دستگاه به زودی کمیاب می شود و دیگر نمی توانید نوار یا سوزن را از بازار تهیه کنید. اما اگر یک بار پرداخت کنید ، شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *