Site Overlay

راهنمایی سریع برای افزایش ترافیک به وب YouTube فیلم ها

[ad_1]

بیشتر نمایش برای فیلم های یوتیوب خود را ندارد به یک راز بزرگ. وجود خاص مراحل و نکات استفاده می شود که توسط بهترین شرکت جستجوگرها و خدمات در سراسر کشور است. این همان تاکتیک را می توان با استفاده از کانال یوتیوب صاحبان به عنوان به خوبی. اگر شما're دنبال راه هایی برای ترویج فیلم های خود را در یوتیوب و سپس زیر انجمن باید در ذهن نگه داشته شود.

بررسی YouTube's ابزار

بسیاری از کسب و کار دست کم گرفتن قدرت از این ابزار به راحتی در دسترس در یوتیوب. آن's همیشه یک ایده عالی برای استفاده از ویژگی های یک پلت فرم هنگامی که در تلاش برای بهینه سازی محتوا وجود دارد. برای شروع شما نیاز به مطمئن شوید که عنوان شما با استفاده از دقیق و دقیق. توضیحات نیز باید مورد استفاده قرار گیرد در هر تصویری که باید مربوط به برچسب (اصطلاح دیگری برای کلمات کلیدی). این کلمات کلیدی باید به طور مستقیم مربوط به ویدئو های خود را's محتوا.

شامل تماس های به عمل

مردم به تماشای ویدئو های خود را برای یک دلیل و سپس رفتن در مورد روز خود را. اگر شما می خواهید آنها را برای تکمیل یک عمل خاص مانند اشتراک نظر, به اشتراک گذاری تماس بگیرید و یا با کلیک بر روی یک لینک و سپس اجازه دهید آنها را می دانیم. تماس خود را به عمل باید قرار داده در پایان فیلم خود را به عنوان به خوبی به عنوان در توضیحات.

استفاده از دیگر شبکه های رسانه های اجتماعی

امیدوارم شما یک زیر بر روی سایر سیستم عامل رسانه های اجتماعی که می تواند اهرمی برای خود را آنلاین . جستجوگرها شرکت ارائه خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی, بنابراین این را در نظر بگیرید اگر شما نیاز به کمک به ساخت تا حضور خود را در شبکه های اجتماعی. مکان های بزرگ برای ترویج فیلم های آنلاین است, Twitter, Facebook و Google+, اما شما همچنین می توانید با استفاده از Instagram اگر که's که در آن مخاطبان خود را آویزان است. شما باید تمرکز بر روی ساختمان حضور در این شبکه ها قبل از اینکه شما شروع به ترویج ویدئو های خود را محتوا است.

آپلود ویدئوها در وب سایت شما

خود را آنلاین محتوای ویدئو ها نباید صرفا در یوتیوب و رسانه های اجتماعی. شما همچنین می توانید ارسال آنها را به وب سایت خود را به عنوان به خوبی. شما می توانید یک ویدیو آنلاین در سایت خود بخش یا پیاده سازی ویدئوها به پست های وبلاگ – و یا هر دو!

پیاده سازی روش های روابط عمومی

شما هنوز هم می توانید استفاده معمولی PR روش برای کمک به ویدئو های خود را ترویج مطالب منتشر شده در مطبوعات. این می تواند کمک به شما را در ارتباط با وبلاگ نویسان و خبرنگاران و سردبیران و تهیه کنندگان که می تواند به ارائه پوشش برای مطالب خود را. شرکت در جستجوگرها به طور معمول ارائه آنلاین خدمات روابط عمومی, بنابراین مطمئن شوید که به بررسی کنید که.

به عنوان یک اضافی نکته سریع, مطمئن شوید که به فیلم های خود را ذکر شده در موتورهای جستجو مانند بینگ و گوگل و یاهو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.