Site Overlay

راهنمایی جستجوگرها برای استفاده از Instagram

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو است که به سادگی یک فرایند ساخت وبلاگ خود را بیشتر قابل مشاهده برای موتورهای جستجو به صورت خاص و هدفمند کلمات کلیدی و یا عبارات. به عبارت دیگر جستجوگرها فقط یک مسابقه محبوبیت در میان وب سایت های. سوال این است که همیشه که سایت محبوب ترین و مربوط به کلمات کلیدی خاص و یا عبارت با توجه به یک موتور جستجوی خاص? اگر سوال قرار داده است در این راه و نه از نظر سئو استراتژی ها و تکنیک های شما متوجه خواهد شد که جستجوگرها می رود فراتر از محتوای با کیفیت و پیوند ساختمان.

آن را تعجب آور نیست که با رشد شبکه های رسانه های اجتماعی بسیاری از مردم در حال استفاده از این وب سایت رسانه های اجتماعی برای تقویت آنها تلاش های SEO. خبر خوب این است که شما نمی نیاز به آموزش سئو به استفاده از این وب سایت رسانه های اجتماعی به دلیل آن طول می کشد بسیار کمی به قطع این سایت. اگر چه برخی از شرکت های بزرگ استخدام یک شرکت در جستجوگرها خود را برای مدیریت صفحات رسانه های اجتماعی وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانید آن را انجام دهید برای افزایش محبوبیت وب سایت خود را.

خاص سایت های رسانه های اجتماعی است که در محبوبیت رشد کرده پس از آن ساخته شده اولین آن در سال 2010 توسط Instagram عکس های رسانه های اجتماعی وب سایت. Instagram آغاز شده به عنوان یک نرم افزار تلفن همراه برای کاربران اپل اما پس از آن پشتیبانی اضافه شد در سال 2012 به طوری که کاربران آندروید می توانید آن را به عنوان به خوبی. اگر چه اثر Instagram واقعی رتبه بندی موتور جستجو قابل بحث است آن است که یک ابزار عالی برای ترویج وب سایت خود را, محصولات, خدمات و اساسا افزایش وب سایت خود را محبوبیت و تولید ترافیک آلی. در زیر برخی از راهنمایی برای کمک به شما با استفاده از Instagram در ترویج وب سایت خود را.

ایجاد یک موضوع متمرکز. اگر خود را Instagram حساب است که برای وب سایت خود و یا کسب و کار و سپس آن را در آشکار از گرفتن بروید. مطمئن شوید که دیگر Instagram کاربر بازدید از صفحه مشخصات خود را خواهد شد که بدون شک در ذهن او چه حساب خود را همه چیز در مورد. این به معنی محدود کردن خود را غیر سایت پست های مرتبط.

توصیف تصاویر خود را. پس Instagram عکس های سرویس تنها راه برای قرار دادن مطالب به دقت توصیف تصاویر خود را و یا عکس. هرگز پست یک تصویر است که بدون شرح است. حتی یک کلمه توضیحات بسیار بهتر از هیچ است.

مناسب استفاده از هش تگ. برچسب ها هش محبوب مورد استفاده برای ارتباط تصویر خود را به یک موضوع خاص و یا موضوع. شما می توانید فکر می کنم از این هش تگ ها به عنوان کلمات کلیدی در راه معمول شما خواهد ترویج وب سایت خود را.

تعامل با دیگر کاربران. فراتر از فقط ارسال تصاویر. ارتباط با سایر کاربران با اظهار نظر بر روی تصاویر دیگران و پاسخ به نظرات به تصاویر خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.