Site Overlay

راهنمایی برای سازماندهی یک شمع سازی کلاس

[ad_1]

مانند دانش آموزان ما آموزش ما نمی همیشه شروع به طور کامل آماده شده بنابراین در اینجا برخی از راهنمایی که من آموخته اند بیش از سال گذشته آموزش شمع سازی کلاس ها به بیش از 500 نفر است. من هنوز هم یک راه برای رفتن و من و دانش آموزان لذت بردن از یادگیری و در نهایت خودم را یک متخصص شمع ساز.

این شگفت انگیز است که چقدر من آموخته اند در طول سال گذشته فقط از خرید و فروش با تعداد زیادی از افرادی که از طریق کلاس های من. من تدریس برای تعدادی از سال, اما از آن شده است بیش از 12 ماه گذشته است که من تا به حال به تعداد زیادی از طریق کلاس.

من تا به حال به مراحل را به کار من آسان تر یاد گرفتیم چگونه می شود بیشتر سازمان یافته و چگونه به ساده فرآیند سازماندهی شده است.

در اینجا برخی از راهنمایی من.

شمع کلاس مورد نیاز

تجهیزات

1. برنج – اگر چه برنج نیست کامل ظروف برای ذوب موم سویا آن را بیشتر مقرون به صرفه است و آنها قطعا راحت تر برای کلاس یک وضعیت که در آن یک اجاق و دیگ های بخار در دسترس نیست. دلیل دیگر آن است که واقعا عملی به 10 – 12 دانش آموزان نشسته اند دور یک اجاق گاز است.

اگر چه وجود دارد بسیاری از شمع سازی ویدئوها در یوتیوب است که استفاده از مایکروویو و من توصیه نمی با استفاده از آنها به دلیل عدم کنترل درجه حرارت. با این حال مفید برای تمیز کردن سمت چپ بیش از موم کار خود را در کوزه.

برنج ارزان به خرید و آسان به استفاده از اما همیشه به یاد داشته باشید ایمنی می آید. نباید از یاد برد که موم سویا زمانی که ذوب شده است و مانند هر دیگر نفتی و قابل اشتعال است اگر بیش از حد گرم می شود. مراقبت باید گرفته شود و هرگز موم خود را به تنهایی.

2. میله های تکان دهنده -به حداقل رساندن شانس بیش از حد حباب من همیشه ارائه دانش آموزان با souvlaki چوب برای تکان دهنده. شما ممکن است فکر می کنم که این امر می تواند بی فایده برای تکان دهنده و شما می شود ، این دلیل من عرضه دانش آموزان با آنها به حداقل رساندن مقدار حباب.

3. پنجره اهنی – به عنوان ما می خواهیم دانش آموزان باید از این فرصت به تعدادی از شمع های مختلف با رنگ و رایحه های ما حفظ دیگ ذوب (پلوپز) تمیز بریزید و موم به یک “کار” کوزه که در آن آنها می توانند خود را رنگ و رایحه.

برای کمک به ذوب رنگ تراشه آن را آسان تر است اگر آنها را رنده رنگ به موم داغ. استفاده از گلدان اجتناب از نیاز به تمیز کردن دیگ ذوب برای تغییر رنگ. البته اگر شما انجام این کار در خانه در دسته شما خواهد فقط رها کردن تراشه به ذوب موم.

4. قیچی فتیله پرچین یا کلیپرز ناخن برای پیرایش فتیله.

– فتیله طرمرس کامل هستند

– قیچی هستند جایگزین اما می توانید از این ماجرا با موم پس از تمیز کردن به طور منظم و یا آنها را شکستن انتهای فتیله به جای اصلاح آن است.

– کلیپرز ناخن همیشه طوری هستند که یک جایگزین عالی

5. انبردست را جدید فتیله با ما فتیله قطع و sustainers

6. دستورالعمل به عنوان یک پاورپوینت در یک سی دی

شمع ساخت کیت

1. موم

2. فتیله بسته که شامل فتیله, فتیله, برچسب ایمنی, برچسب, یدکی sustainers محور چوب

3. پلی کربنات فنجان چای

4. کوزه

5. رایحه

به آن را آسان تر برای کلاس و برای جلوگیری از اتلاف ما رایحه های ما قبل از اندازه گیری یک انتخاب محدوده. ما با جمع آوری بطری های خالی شستشو و استفاده مجدد. بی تجربه ترین سازندگان شمع فکر می کنم بیشتر و بهتر است و نیاز به یاد بگیرند که موم تنها می تواند جذب بسیار عطر.

6. رنگ تراشه

ما را خود ما رنگ تراشه با استفاده از متمرکز رنگ در ذوب موم سویا و قالب گیری است. این بود که در درجه اول با توجه به دانش آموزان با استفاده بیش از حد از رنگ متمرکز به صورت دسته های کوچک اما همچنین به عنوان یک پول صرفه جویی در ایده.

با تغییر مقدار کنسانتره افزود: این اجازه می دهد تا ما را به سایه های مختلف از همان رنگ در نتیجه آنها را بیشتر انتخاب شده است.

آن را برای دانش آموزان مهم است به یاد بگیرند که چگونه مقدار رنگ جذب شده توسط موم و تاثیر آن بر کیفیت شمع.

7. سیلیکون قالب

سیلیکون قالب قطعا ساده ترین برای استفاده برای ذوب و نسبتا ارزان هستند.

و در نهایت ما عمل ما کسب و کار با هدف ساخت مناسب زندگی از آن ما همیشه سعی و افزایش فروش ما در این روز با ارائه شمع ساخت کیت که شامل موم و یک فتیله بسته است.

آن است که همیشه آسان تر به فروش به دانش آموزان انجام داده اند که کلاس های خود را زیرا آنها اعتماد خود را از دانش آنها می دانند که شما می توانید تماس گرفته و سوالات و در اکثر موارد از آن است که مناسب برای آنها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.