Site Overlay

ده سریع, بازاریابی دیجیتال, نکاتی برای یک تجارت الکترونیک راه اندازی در سال 2018

[ad_1]

در حال حاضر وجود دارد بسیاری از راه برای رفتن در مورد ترویج تجارت الکترونیکی خود را راه اندازی اما هنگامی که وجود دارد یک بحران بودجه و هر منبع شمارش و سپس شما بهتر است مراقب باشید در مورد هر مرحله شما را. در اینجا برخی از سریع بازاریابی دیجیتال برای تجارت الکترونیکی ترفندها و استراتژی پیشنهادات است که باید کمک به شما را بهتر ترویج از طریق بازاریابی دیجیتال برای تجارت الکترونیک راه اندازی شماست.

1. Facebook profile به عنوان یک ابزار برای توسعه تجارت الکترونیکی خود را راه اندازی

به عنوان شما را شروع کرده اند تا خود را E-commerce و از آن زمان به دنیا بگویید در مورد آن. بود که فروشنده شما باید به, و فروش. هیچ جایی بهتر برای فروش از خانه و بهتر به مردم به فروش به نسبت دوستان است. نمی شود آنها اولین کسانی هستند که برای خرید که یک داستان متفاوت است اما شما رو به تیز در مورد راه اندازی در مشخصات خود را. آیا فروش محصولات به طور مستقیم اما فروش خود را تجربه مشتری خود را از نظرها و فقط آنچه شما و این شرکت تا به.

2. جلوگیری از هدر رفتن زمان و پول بر روی افزایش دوست در Facebook صفحه.

دسترس آلی است که در یک زمان کم است. بله, شما ممکن است امید است که بسیاری از مشتریان خود را ممکن است از Facebook, اما به سادگی وجود دارد هیچ نقطه ای در این روز در صرف هر گونه پول در Facebook likes. کمتر لایک و بازدید بیشتر در وب سایت منجر به بیشتر, تبدیل, افزایش تمرکز مخاطبان بیشتر به وب سایت تجارت الکترونیک.

3. آیا استفاده از تقویت پست از ویژگی های خود را در Facebook صفحه

بعدی وسوسه است کلیک کردن بر روی افزایش پست به دلیل Facebook می گوید این کمک می کند تا شما در رسیدن به مردم بیشتر. اما آن ناقص است. راست راه برای رفتن در مورد تقویت پست با رفتن به آگهی خود را مدیر و هدف قرار دادن به عنوان گسترده ای به عنوان شما می توانید. مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید منافع جمعیتی و همچنین رفتار با توجه به مخاطبان هدف خود را.

4. آیا استفاده از توییتر به سادگی به ترویج استفاده از آن برای شکار مشتریان.

وجود دارد یک ابزار در توییتر است که اکثر مردم به نظر نمی رسد به استفاده از. جست و جوی پیشرفته. استفاده از آن برای پیدا کردن مشتریان به دنبال محصولات است که شما به فروش و پس از آن صدای جیر جیر آنها را در به عنوان شخصی یک شیوه به عنوان شما می توانید. بسیاری از شرکت ها همین کار را انجام, شما باید آن را امتحان کنید بیش از حد.

5. Instagram باید در بالای ذهن خود را.

عکس هزار کلمه صحبت می کنند آنهایی که در Instagram شما می توانید سفارشات بیش از حد. ها تصاویر همه محصولات, مشتریان, تصاویر مرتبط با آگهی ها و فقط در مورد همه چیز ، اضافه کردن هشتگهای در جهان است که مربوط به محصول خود را. اضافه کردن آدرس وب سایت خود را و یک شماره تلفن اگر ممکن است. به آرامی مردم را کشف کنید. به آرامی فروش اتفاق خواهد افتاد.

6. نوشتن در مورد راه اندازی خود را به اشتراک گذاری خود را تجربه

در حال حاضر این است که ظریف و در عین حال نه چندان ظریف راه خود را راه اندازی رسیدن به مخاطبان خود را. مقاله من به تازگی به عنوان خوانده شده به من سفارش سقراط توپ را روی گوه. داستان در مورد راه اندازی وبلاگ که در آن شما به اشتراک گذاشتن تجربه خود را پست در ارتباط با صحبت کردن در مورد کسب و کار شما می توانید کسب درآمد شما مشارکت تحسین و مشتریان.

7. بازاریابی ایمیل

مهم ترین چیز این است که اکثر مردم از دست این روز است. در حال حاضر همین حالا شروع به ارسال ایمیل انبوه به لیست شما بر روی اینترنت خریداری شده اما این کار را با دقت و به حق. هنگامی که کسی با شما این است که کار خود را به تعامل با آنها و مطمئن شوید که آنها دوباره و دوباره.

8. شریک

شما نمی توانید به تنهایی, شما هم می توانید انجام دهید. سعی کنید به دنبال فرصت هایی را برای شریک زندگی سعی کنید تا ببینید که چگونه شما می توانید متقابلا بهره مند همکاری با کسی. این است که اغلب نادیده گرفته ترین جنبه از همه آنها و در عین حال موثر ترین.

9. حضور در حوادث

در حال حاضر فقط شرکت در هر گونه حوادث اما برای آنهایی که در آن شما ممکن است در نهایت پیدا کردن مربوط به مردم را به دامنه خود را. من ساخته شده بسیاری از دوستان در طول سال بیش از اینترنت و بسیاری از آنها تبدیل به برخی از مفید ترین مردم در طول زمان است. آن را در مورد چگونه بسیاری از مردم یک فرد شبکه های با, اما یکی از آنها دیدار که مهم است. دیدار با مردم آفلاین اتصال با آنها را آنلاین ایجاد روابط برای یک عمر.

10. توقف فروش

بله درست است. به فروش نمی. فقط تبدیل به فوق العاده جالب است. خوب یک کمی جالب برای شروع با. این که چگونه با خوشحالی مجرد Chumbak یا روزانه اشیاء چنان بزرگ است. آنها فقط تبدیل شد به طوری جالب در طول زمان با محصولات خود را ارتقاء و بیشتر. در آن زمان آنها زمان زیادی ممکن است به شما مقدار زیادی بیش از حد. اما اگر شما تمرکز بر روی تبدیل شدن به بیشتر های جالب خود را با محصولات و به عنوان یک شرکت در طول زمان پس از آن که کمتر وقت شما صرف خواهد شد در فروش محصولات خود بیش از زمان. تبدیل جالب مردم می خواهند برای خرید خود را.

امیدوارم که این 10 مقرون به صرفه, بازاریابی دیجیتال, نکاتی برای یک تجارت الکترونیک راه اندازی کمک می کند تا شما در حال اجرا است که پورتال تجارت الکترونیک به خوبی و به بازار و ترویج راه اندازی خود را بهتر است. همه بهترین!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.