Site Overlay

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن

برای تمامی افراد، برخورداری از امنیت بسیار حائز اهمیت می باشد. ممکن است در شرایط خاصی، نیاز به افزایش دادن و مطمئن تر کردن امنیت محیط زندگیتان و هر محیط دیگری داشته باشید. در این شرایط است که استفاده از دزدگیر اماکن می تواند بسیار برایتان کارآمد باشد. دزدگیر اماکن، نقشی شبیه به دزدگیر ماشین اجرا می کند.

درست همان طور که دزدگیر خودرو هنگام مواجه شدن با انواع محرک ها با ایجاد صدا و علائم خاصی، حضور آن محرک و به احتمال زیاد تهدید را برای شما روشن می نماید، دزدگیر اماکن نیز در صورتی که با انواع خاصی از محرک ها روبرو شود، با ایجاد صدا و البته، انجام اقدامات دیگری به شما هشدار می دهد. همین امر باعث افزایش قابل توجه امنیت در حوزه مورد نظر شما خواهد شد و خیالی آسوده را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

دزدگیر های اماکن، از وقتی طراحی و تولید شدند و روانه بازار گشتند، مورد توجه بسیاری از افراد جامعه قرار گرفتند. رفته رفته امکانات جدید تری به آن ها اضافه شد و آن ها پیشرفته تر شدند. روش های جدیدی برای درک محرک در آن ها تعبیه گشت که حساسیت آن ها را نسبت به محرک ها افزایش داد.

همین امور باعث ذشدند رفته رفته انواع بسیار متنوعی از دزدگیر های اماکن تولید شوند که هر کدام ویژگی خاصی دارند و برای شرایط خاصی مناسب هستند. بنابراین، اگر شما قصد خرید دزدگیر اماکن را دارید، یکی از مواردی که حتما باید به آن توجه کنید این است که انواع مختلف دزدگیر ها را به طور کل بررسی کنید تا بتوانید مناسب ترین مدل را تشخیص دهید و آن را تهیه نمایید.

اجزاء دزدگیر اماکن

 دزدگیر های اماکن استاندارد از بخش های زیر تشکیل شده اند:

 •  یک مدار باز و یک مدار بسته
 • مدار آژیر
 •  مدار شارژ باتری
 • انواع حسگرها و آژیرها و هشدار دهنده ها

این بخش های برای یک دزدگیر استاندارد می‌باشد اما دزدگیر ها انواع و مدل های مختلفی دارند و بعضی دزدگیر ها حرفه ایی تر می‌باشند و اجزاء بیشتری دارند. اجزاء دزدگیر های حرفه ایی شامل:

 1. دستگاه مرکزی دزدگیر (پنل مرکزی آلارم)
 2. چشم الکترونیکی (رادار، سنسور حرکتی، سنسور مادون قرمز PIR)
 3. انواع آژیر و بلندگو
 4. چراغ هشدار دهنده چشمک‌زن
 5. انواع سنسور در و پنجره
 6. تلفن کننده اتوماتیک (شماره گیر اتوماتیک )
 7. پدال یا شاسی اضطراری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *