Site Overlay

در مورد پخش زنده خدمات برای رویداد تولید

[ad_1]

کلیشه های دشمنان هستند به متخصصان در هر زمینه از آنجایی که آنها اغلب کسل کننده خلاقیت و ارائه بیشتر از دو راه ذهنی views. دشمنان نیز “حمله” که برگزار کننده حرفه ای از آنجا که این حرفه بسیار وابسته به روابط انسانی است که به خصوص در معرض بی جا میکنید.

برخی از امروز برگزارکنندگان رویداد کاملا آشنا با برنامه زنده, یکی از محبوب ترین و در عین حال بسیار اشتباه رویداد جدید تکنیک های. در واقع وجود دارد برخی از افسانه ها در رفتن در اطراف در پخش زنده ساخت آن اجتناب شود توسط برخی از افراد (اگر چه آنها واقعا به آن نیاز دارید).

وجود دارد حداقل پنج افسانه در مورد پخش زنده است که شما باید بدانید و جلوگیری از!

زندگی در جریان است و تنها اختصاص داده شده به غول حوادث تنها

این حماقت چگونه یک گروه از مردم فکر می کنم که زنده پخش و خدمات جریان هستند و تنها مناسب برای حوادث بزرگ که جذب کمتر از میلیون ها نفر از جریان زندگی را نشان می دهد. این پلت فرم ایده آل برای در حال توسعه حوادث کوچک و بدون نیاز به استخدام انواع تجهیزات معمولی است که می تواند بسیار گران است.

جریان زندگی می کنند از روش تمایل به کاهش حضور مستقیم بازدید کنندگان

این دومین اسطوره بر اساس یک فکر است که مردم نمی خواهند به صرف پول اگر آنها می توانید تماشا به صورت رایگان. البته این درست نیست چرا که بر اساس برخی از نظرسنجی تا 30 درصد از افرادی که به تماشای جریان زندگی می کنند از یک رویداد حضور خواهد همان رویداد به طور مستقیم بر روی بعدی مناسبت. این نیز نشان از این واقعیت که جریان زنده به Facebook بهبود یافته است به طور قابل توجهی در سال گذشته است.

است در این زمینه گران است ؟

این است که به سادگی درست نیست به عنوان بیشتر و بیشتر سیستم عامل رسانه های اجتماعی ظاهر شوند که در آن آنها می توانید از پخش زنده به صورت رایگان. محبوب ترین پلت فرم است که امروزه Facebook Live.

این خدمات بسیار جالب!

البته این می رود در برابر بسیاری از نظرسنجی ها که می گویند مردم تمایل به دیدن جریان زندگی می کنند به جای تماشای فیلم های ضبط شده از همان نشان می دهد.

پس از این رویداد ویدئو های خود را بلافاصله ناپدید می شوند

در واقع, شما هنوز هم می تواند استفاده از ویدئو های خود را هنگامی که رویداد خود را کامل است. شما می توانید کل ضبط و استفاده مجدد از آن است.

چه رویداد تولید کنندگان واقعا نیاز به زمانی که آنها پخش زنده جریان ویدئو?

تولید کنندگان نیاز به یک پلت فرم است که می تواند به افزایش تعداد مخاطبان تا حد ممکن و با حداقل هزینه های تولید امکان پذیر است. صدا مانند اصل سرمایه داری درست است ؟ اما واقعیت این است که می خواهم. اکثر تولید کنندگان با توجه به مشتری جهت و آنها معمولا بر دوش با حداقل سهمیه بندی مخاطبان بر اساس توافق توسط هر دو طرف. در روند ساخت و پخش زنده آنها همچنین باید به در نظر گرفتن عوامل متعددی است که یکی از آنها هزینه شده است.

آنچه را که آنها نیاز به در نظر قبل از انتخاب بهترین زندگی جریان پلت فرم ؟

با در نظر گرفتن بهترین پخش زنده خدمات یکی از نیاز به در نظر گرفتن محتوا و امنیت و پهنای باند هزینه های کسب درآمد & آنالیز پشتیبانی از مشتری خوب و ردیف بالا CDN.

مطالب امنیت: می خواهم به زندگی می کنند جریان رویدادهای خود را با خیال راحت ؟ محتوای امنیتی مانع از سوء استفاده از خود را برای جریان ویدئو.

پهنای باند هزینه های: پهنای باند هزینه های می تواند بسیار گران است و از آنجا که هر پلت فرم ارائه می دهد همان هزینه شما باید گزینشی در انتخاب با توجه به توانایی مالی خود را.

کسب درآمد & تجزیه و تحلیل: این بسیار مفید است اگر شما جریان ویدئو است که در واقع مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد تجاری.

پشتیبانی از مشتری: بهتر است به را انتخاب کنید که می تواند به ارائه راهنمایی در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته. شما نمی دانید که هنگامی که شما مشکل داشته باشد.

CDN: CDN مخفف شبکه های تحویل محتوا. CDN اجازه می دهد تا شما برای رسیدن به میلیون ها نفر از مخاطبان نه محدود به کشور محل اقامت خود.

از توضیحات بالا ما می توانیم درک کنند که پخش زنده اجتناب ناپذیر است در بازاریابی مدرن و این که ما نیاز به در نظر گرفتن پارامترهای فوق قبل از تصمیم گیری برای استخدام یک پخش زنده خدمات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.