Site Overlay

دایرکتوری در سئو خدمات

[ad_1]

یکی از مهم ترین قطعات برای اجرای یک موتور جستجو بهینه سازی کمپین در ارتباط است. به خوبی قرار داده شده لینک کمک زیادی به فشار وب سایت خود را در بالای رتبه بندی موتور جستجو را در انتخاب خود را از کلمات کلیدی. وجود دارد راه های بسیاری برای دریافت این لینک کلیک کنید, اما برخی از این راه ها کاملا خودکار. در نظر گرفتن این مزیت قابل توجه خود را در تمام جنبه های مبارزات ساختمان پیوند شما می توانید نه تنها وب سایت خود را در بالای رتبه بندی موتور جستجو است بهره مند با لینک های ورودی به وب سایت خود را برای مدت زمان طولانی تر.

ارسالی دایرکتوری منبع یکی از ساده ترین شکل ارتباط در خدمات SEO. وجود دارد صدها نفر از راهنماهای موجود در اینترنت که در آن شما می توانید ارسال لینک به سایت خود را با ارائه در این دایرکتوری ها. برخی از دایرکتوری ها در دسترس هستند رایگان در حالی که برخی از آنها پرداخت می شود. پرداخت دایرکتوری شارژ یا یک بار هزینه و یا هزینه در محدوده زمانی معین. این به شما بستگی دارد به تصمیم گیری در وب سایت شما استراتژی که آیا برای ارسال در دایرکتوری های رایگان و یا از آن است که ارزش خود را هزینه برای دریافت ارائه شده در برخی از دایرکتوری ها پرداخت می شود.

ارسال وب سایت به دایرکتوری رایگان نیز کمک می کند تا برای افزایش رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو و همچنین گرفتن ذکر شده در موتورهای جستجو مانند گوگل یاهو و ام اس ان. همه این موتور جستجو به یک مقدار زیادی از وزن به سن بسیاری از لینک های ورودی از این دایرکتوری ها.

علاوه بر ارسال به دایرکتوری ها اعم از رایگان و یا پرداخت ارسالی است یک راه عالی برای موفقیت در بهینه سازی موتور جستجو و تلاش. متوقف نمی شود با چند ارسالی دایرکتوری. آن را یک نقطه به طور منظم انجام ارسالی بنابراین به عنوان به طور مداوم بهبود رتبه بندی شما در موتورهای جستجو.

[ad_2]

Source by Rajeev Guglani

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.