Site Overlay

خوب تکنیک های SEO که درایو ترافیک رایگان وب سایت شما

[ad_1]

پس از موفقیت در طراحی و میزبانی وب سایت خود را, شما باید به درایو ترافیک به آن است. عدم انجام این کار تمام تلاش خود را با قرار دادن آن خواهد بود بیهوده. شما ممکن است طراحی بهترین وب سایت در طاقچه خود را با بهترین اطلاعات و یا بهترین خرید و فروش کپی شما همیشه می توانید تصور کنید. اما بدون رانندگی ترافیک به وب سایت خود را به هیچ کس تا کنون در مورد آن می دانیم بنابراین هیچ کس تا کنون بازدید از سایت خود و در نهایت شما هرگز پول خود را با وب سایت.

موفقیت خود را آنلاین تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه موفق شما را در رانندگی ترافیک هدفمند به وب سایت خود را (بازدید کنندگان). بسیار مهم است که شما با استفاده از تکنیک های جستجوگرها خوب است که به درایو ترافیک هدفمند به وب سایت خود را. اینها برخی از بهینه سازی موتور جستجو خوب تکنیک های است که می تواند درایو ترافیک به سایت:

مقاله بازاریابی

بازاریابی مقاله یکی از خوب و رایگان راه برای رانندگی ترافیک هدفمند به وب سایت خود را. آن را شامل نوشتن یک مقاله (ع) و ارائه آن را به دایرکتوری ها مقاله بالا. این در بازگشت شما به ارمغان می آورد ترافیک به دو روش:

هنگامی که مردم بازدید از این دایرکتوری ها آنها مقاله خود را بخوانید و اگر مقاله شما مربوط است به آنچه که آنها به دنبال آنها کلیک کنید لینک خود را به وب سایت شما در تجربه من این ترافیک تبدیل بسیار خوبی است.

از آنجا که مقاله دارای یک لینک بازگشت به سایت خود لینک یکی از معیارهای این موتور جستجو استفاده می کند تا رتبه سایت خود را. مهم است به یاد داشته باشید که موتور جستجو را دوست دارد محتوای منحصر به فرد. پس مقالات خود را باید منحصر به فرد و مدبر است. برخی از بهترین دایرکتوری ها مقاله رایگان که در آن شما می توانید مقالات خود را ارائه عبارتند از: EzineArticles.com, goarticles.com, webpronews.com, articlesbase.com و بسیاری دیگر

راهنمای ارسال مقاله

راهنمای ارسال مقاله کمک می کند تا به مستقیم ترافیک به وب سایت خود را, آن را نیز افزایش لینک به سایت خود را در نتیجه بهبود رتبه بندی شما در موتورهای جستجو. بسیاری از دایرکتوری رایگان به فهرست وب سایت خود را با این حال برخی از نیاز به هزینه های کوچک برای وب سایت خود را به ذکر شده است. برخی از بهترین دایرکتوری های رایگان عبارتند از: dmoz.org, lii.org, hotfrog.com, info-listings.com به علاوه بسیاری دیگر.

اجتماعی فیس بوک

اجتماعی فیس بوک است که به سرعت تبدیل شدن به یک روش قدرتمند SEO. دلیل این است که هر چند نشانه های اجتماعی به شما خواهد شد بسیاری از لینک به وب سایت خود و به درایو ترافیک رایگان به وب سایت خود را. برخی از سایت های اجتماعی فیس بوک هستند dig.com دل.icio.ما riddit.com به علاوه بسیاری دیگر.

فروم ارسال و وبلاگ اظهار نظر

بسیار مهم است که شما را به شرکت در انجمن ها و وبلاگ تو رفتگی در دیوار. مطمئن شوید که شما یک لینک به سایت خود را در امضای شما. این را به مستقیم ترافیک به وب سایت خود را; آن را نیز افزایش لینک به سایت خود را در نتیجه بهبود رتبه بندی شما در موتورهای جستجو. شما می توانید پیدا کردن وبلاگ بالا در طاقچه خود را با استفاده از blogsearch.google.com, blogsearchengine.com یا Technorati.com

با به کارگیری بالاتر از تکنیک های SEO شما مطمئن باشید از ترافیک خوب است که کمک خواهد کرد که کسب و کار آنلاین شما رشد به سطح بعدی.

[ad_2]

Source by Rutherford Muchirah

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *