Site Overlay

جوانب مثبت و منفی از ترافیک رایگان

[ad_1]

ترافیک رایگان است که هر بازاریابان اینترنتی' رویا. وجود دارد بدون هزینه های درگیر, اما نرخ تبدیل را می توان فقط به عنوان بالا به عنوان هر گونه پرداخت ترافیک است که شما می توانید دریافت کنید. راه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید ترافیک رایگان; برخی از موثر تر از دیگران هستند اما در پایان بیشتر منابع ترافیک شما را بهتر از شما انجام خواهد داد زمانی که یک سایت را پایین می رود و یا یک لینک حذف شده است, شما هنوز هم دیگران به شما ارسال ترافیک بیشتر.

جوانب مثبت

هیچ هزینه. بهترین قسمت در مورد گرفتن ترافیک رایگان است این واقعیت است که وجود دارد هیچ هزینه درگیر است. نیاز به خرید تمام ترافیک خود را به زودی می تواند باعث کسب و کار آنلاین شما به شکست است. بنابراین پیدا کردن راه برای دریافت ترافیک رایگان خود را بهترین راه برای رشد کسب و کار شما.

هدف قرار داده است. ترافیک رایگان است که همیشه بسیار هدفمند. اما زمانی که شما صرف برخی از زمان انجام بازاریابی مقاله یا نوشتن بر نوشتن سیستم عامل, شما می توانید مقدار زیادی از ترافیک بسیار هدفمند. در این مقاله بازاریابی کمک خواهد کرد که شما را به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو به طوری که آنها را نیز برای شما ارسال بازدید کننده هدفمند.

بالاتر رتبه صفحه. هنگامی که تولید ترافیک شما در واقع ساختمان لینک. این که آیا شما در انجمن ها و نوشتن مقالات به دایرکتوری ها مقاله و یا با استفاده از رسانه های اجتماعی شما در حال ایجاد لینک. بیشتر به لینک ها شما باید بالاتر سایت خود را رتبه بندی در موتورهای جستجو.

ادامه دارد. بیشترین ترافیک رایگان در حال انجام است. این بدان معنی است که هنگامی که شما نوشتن یک مقاله در یک پست وبلاگ و یا چوب لینک خود را در فروم ترافیک را متوقف نمی آیند. تنها راه ترافیک را بس است اگر شما لینک می شود به خاک سپرده شد مطالب دیگر. این لینک همیشه وجود دارد خواهد بود و در نتیجه آنها را ادامه خواهد داد برای کمک به شما رتبه بالاتر در موتورهای جستجو.

منفی

وقت گیر است. از تجربه من, تنها باهم از گرفتن مقدار زیادی از ترافیک رایگان است که می توان آن را وقت گیر است. شما باید به زمان به بازار وب سایت خود یا وبلاگ تا گاو به خانه می آیند.

راه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید سایت خود را در بازار و بیشتر از روش شما استفاده استوارتر ترافیک شما خواهد بود.

چگونه می توانید ترافیک رایگان

وجود دارد بسیاری از سایت های آنلاین است که کمک خواهد کرد که شما را به بسیاری از بازدید کنندگان. این شامل رسانه های اجتماعی و یا سایت های شبکه های نوشتن سیستم عامل, مقاله, بازاریابی و همچنین از طریق مشارکت انجمن. اما نکته مهم این است که حتی اگر آن را طول می کشد زمان طولانی برای تولید ترافیک بیشتر به نتایج نهایی ادامه دارد و بسیار خوب است.

[ad_2]

Source by Helen Reimer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.