Site Overlay

جستجوی کار قوانین زندگی

[ad_1]

بسیاری از مردم در حال شکار برای مشاغل امروز برخی بیکار در حالی که دیگران می خواهید برای ارتقاء به یک موقعیت بهتر. با همه رقابت نامزد نیاز به برنامه ریزی موثر در جستجوی کار. قوانین زیر می تواند کمک به با سنگ تیز کردن یک شکار فرصت های شغلی منجر خواهد شد که به مناسب ترین موقعیت های که مطابقت با نامزد آموزش و تجربه است.

توسعه یک قاتل رزومه.

در نظر رزومه کاری خود را به عنوان یک ابزار بازاریابی است که ویترین اعتبار خود را به کارفرمایان بالقوه. در بسیاری از موارد از آن است که برای اولین بار معرفی یک شرکت باید به شما به عنوان یک متقاضی. رزومه باید چاپ شده بر روی کاغذ با کیفیت خوب و معمول را دنبال رزومه کنوانسیون از قالب و محتوا است. به طور معمول شامل سابقه تحصیلی و تجربه کاری و مهارت های خاص و یا منافع همراه با مرجع حرفه ای. به خوبی سازمان یافته رزومه می تواند جرقه یک کارفرما علاقه و منجر به مصاحبه.

شامل رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از جستجو برنامه.

امکان استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی مانند مرتبط و همچنین Facebook, Instagram, و توییتر. کارفرمایان اغلب ترول این رسانه ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نامزدهای بالقوه برای یک موقعیت شغلی. مطمئن شوید که برای انتقال یک تصویر حرفه ای از طریق عکس ها و نوشته های. شما ممکن است در نظر گرفتن میزبانی وبلاگ به بحث مربوط به منافع کسب و کار است که نشان دهنده شما به عنوان زرنگ و دانا نامزد شده است.

شبکه با دوستان و همکاران صنعت.

بررسی با دوستان و همکاران که مشاغل در شرکت های که در آن شما می خواهم به کار. پیدا کردن زمانی که دهانه در دسترس بنابراین شما می تواند در میان اولین درخواست و تمرکز رزومه کاری خود را در موقعیت های خاص. در نظر گرفتن گزینه های مانند سایه کار کارآموزی و یا داوطلب برای گرفتن پای خود را در درب بالقوه کارفرمایان آینده.

درگیر با کسب و کار محلی قرار گرفتند.

عضویت در اتاق بازرگانی و گروه های مدنی مانند روتاری یا شیرها باشگاه آشنا با جامعه کسب و کار محلی. تبادل کارت های کسب و کار و ارائه مهارت های خود را و یا تخصص برای کمک به کسی که با یک کسب و کار مرتبط با موضوع است. شما ممکن است بخواهید به یک بحث یا تظاهرات به اجازه اعضای دانستن بیشتر در مورد حرفه ای خود را قوت. امیدوارم آنها را حفظ خواهد کرد شما در ذهن برای آینده فرصت های شغلی.

عمل خود را با بهترین تکنیک های مصاحبه.

پس از ارسال درخواست یا رزومه آماده شدن برای آینده نگر مصاحبه. خواندن وب سایت این شرکت به یادگیری بیشتر در مورد ماموریت و اهداف بنابراین شما می توانید knowledgeably بحث در مورد این طول مصاحبه. نقد و بررسی توصیه می شود نکات مصاحبه مانند نشستن در یک موقعیت راحت نیست که دولا دولا راه رفتن و یا به نظر می رسد بیش از حد سفت و سخت و جلوگیری از یک کلمه پاسخ به مصاحبه ، دریافت اطلاع در مورد برش لبه مصاحبه استراتژی بنابراین شما نمی خواهد تعجب گرفته شود.

ایجاد یک کار قوی جستجو طرح است که باز کردن درب از شرکت های که در آن شما می خواهید به کار می کنند. گرفتن یک مورد نظر مصاحبه نمی کند اتفاق می افتد به طور تصادفی. این اتفاق می افتد با در نظر گرفتن برنامه ریزی و در نظر گرفتن گام های مثبت برای تحت تاثیر قرار دادن کارفرمایان با اعتبار خود را در طول روند درخواست. شروع با فوق العاده, رزومه, ادامه جستجوی خود را از طریق به خوبی طراحی شده رسانه های اجتماعی و پایان قوی با دادن یک دینامیت مصاحبه که باعث می شود شما آشکار نامزد انتخاب برای موقعیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.