Site Overlay

جستجوگرها و لینک ساختمان

[ad_1]

هر جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو) تلاش باید همراه با مبارزات ساختمان پیوند موثر باشد. پس از همه, های دریافتی لینک ها هستند نقاط ورود به هر وب سایت علاوه بر لینک های نمایش داده شده در نتیجه جستجو در گوگل و یا هر موتور جستجوی دیگر. وجود دارد راه های مختلف از ساختمان لینک کلیک کنید و بدون شک بیشترین روش مورد نظر باید راه های طبیعی از ارتباط است که جذب بازدید کننده به وب سایت خود را در جستجو از محتوای خوب. اما این یک فرایند آهسته است و می تواند بسیار زمان و تلاش هر چند کسی نمی تواند انکار کند که “محتوا پادشاه است” و خوب ایجاد محتوا یکی از بهترین تکنیک های SEO همیشه.

یکی دیگر از شایع مسیر توسعه لینک ها برای یک وب سایت شده است به لینک متقابل ساختمان روش که در آن دو یا چند وب سایت تبادل لینک با هر یک از دیگر و یا لینک های خریداری شده از طریق یک فروشنده. این روش بهینه سازی موتور جستجو قدردانی است هر بیشتر توسط گوگل و چنین عمل را در سایت بودن لیست سیاه و یا آن را به وب سایت's رتبه بندی به کاهش پایین.

وب دایرکتوری ها مانند “فهرست موزیلا” در حال ویرایش انسانی و در نتیجه محترم توسط موتورهای جستجو است. وجود دارد بسیاری از دایرکتوری ها با طبقه listings که مراجعه کننده توسط مردم است. در حالی که “فهرست موزیلا” دایرکتوری رایگان وجود دارد بسیاری از دیگر دایرکتوری ها پرداخت می شود که می تواند نزدیک شود و این روند می تواند کمک در ضرب لینک های ورودی به وب سایت ما. یکی از رایج ترین اشتباهات مردم را در حالی که ارسال به دایرکتوری ها پرداخت شده است رفتن به صورت فله تعدادی از دایرکتوری ها که هیچ ارزش ذاتی و به هیچ وجه مربوط به خط ما کار می کنند. چنین نوع از ارتباط اگر هر کدام تنها ایجاد عوارض جانبی در وب سایت.

یکی از موثر ترین استراتژی ارتباط است برای خرید text link ads از دیگر وب سایت رتبه بندی بالا. این کردم تا به نفع دو به عنوان تبلیغات خود را خواهد پرداخت و با آوردن ترافیک و سایت را دریافت کنید رتبه خوبی در SERP (نتایج موتورهای جستجو صفحات). کسب و کار وب سایت می توانید ثبت نام کنید و یا محل تبلیغ آنلاین در صفحات زرد و این نیز می تواند تولید ترافیک خوب علاوه بر ایجاد کسب و کار.

[ad_2]

Source by Ricci Mathew

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *