Site Overlay

جراحی ژنیکوماستی آقایان

به خاطر داشته باشید که بوجود آمدن ژنیکوماستی در کودکانی که به سن بلوغ نرسیده اند همیشه نیاز به معاینه توسط پزشک دارد.

علت ژنیکوماستی

بنابراین در صورت بروز چنین مشکلی حتما به پزشک مراجعه کنید و از او در مورد منشأ مشکل خود جویا شوید و اگر مشکلات از این قبیل موارد است، مراحل درمان را آغاز کنید. در این مقاله قصد داریم شما را با نوع ژنیکوماستی آشنا کنیم پس تا پایان با ما همراه باشید.

ژنیکوماستی نوعی جراحی زیبایی است که برای برداشتن سینه های بزرگ، افتادگی و افتادگی روی مردان انجام می شود. جراحی ژنیکوماستی یا جراحی کوچک کردن سینه برای مردان جراحی های زیادی دارد و بسیاری از جراحان نیز جراحی کوچک کردن سینه را برای مردان انجام می دهند. برخی از افراد برای درمان به دنبال یک جراح پلاستیک خوب هستند، در حالی که ممکن است نیازی به جراحی نداشته باشند و با دارو بهبود پیدا کنند.

بهترین دکتر ژنیکوماستی

این کار باید توسط جراح متخصص خبره (جراح عمومی) و با در نظر گرفتن تمامی اقدامات علمی و پس از مشاوره با متخصص غدد انجام شود. این کار فقط باید توسط یک تیم جراحی مجرب با این روش انجام شود. فقط باید با کمکی که به دیگران می کنید تبعیض آمیزتر باشید Tribulus terrestris باعث تولید آندروژن در مردان می شود و یکی از بهترین درمان های خانگی برای ژنیکوماستی است.

این نوع بزرگی سینه در مردان معمولاً در افرادی که کاهش وزن شدید را تجربه می کنند یافت می شود. یا اضافه وزن دارند. یک سناریوی معمولی برای این نوع پستان مردانه توسط یکی از بیماران من به خوبی نشان داده شده است. رشد سینه های شما متوقف شده است. ژنیکوماستی، وضعیت بزرگ شدن یا رشد بیش از حد سینه در مردان، در هر سنی شایع است.

رشد سینه به صورت یک طرفه اگر از سینه های بزرگ رنج می برید، جراحی کوچک کردن سینه می تواند راه حل مناسبی برای اصلاح این وضعیت باشد و به شما کمک کند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. البته باید توجه داشت که اگر ژنیکوماستی ناشی از مصرف دارو یا تغییرات هورمونی باشد، می توان با ایجاد تعادل هورمونی و یا سایر راهکارهای غیر جراحی آن را برطرف کرد.

مراقبت های جراحی ژنیکوماستی

در صورت وجود پوست اضافی روی سینه باید برداشته شود. پس از تخلیه چربی اضافی سینه، برش هایی در اطراف هاله ی سینه ایجاد می شود تا قسمت های اضافی سینه برداشته شود تا وضعیت پوست اضافی بهبود یابد.

1- لیپوساکشن یعنی برداشتن و برداشتن چربی اضافی از سینه و بافت سینه دست نخورده باقی می ماند. 2. جراحی سینه که برداشتن کامل سینه و برداشتن بافت سینه است. معمولا برای درمان این مشکل از جراحی استفاده می شود.

رژیم غذایی و ورزش، کاهش وزن یا استفاده از قرص های لاغری نمی تواند مشکل بزرگی سینه های مردانه را حل کند. به گفته پزشکان، لیپوماتیک نفوذپذیری بسیار بالایی دارد و در عین حال کمترین آسیب را به بافت های اطراف وارد می کند که به معنای کوتاه شدن دوره نقاهت و استراحت پس از جراحی است.

سینه بعد از جراحی بزرگ نمی شود. افرادی که از نظر جسمی سالم هستند، بیماری جدی ندارند و مشکلاتی که در بهبودی پس از جراحی اختلال ایجاد کند، ندارند. در بیشتر موارد نتیجه جراحی کوچک کردن سینه یک مرد دائمی است.

چای سبز متابولیسم بدن را افزایش می دهد و همچنین به دلیل داشتن کاتچین برای قسمت هایی از بدن که چربی انباشته شده اند بسیار مفید است که باعث افزایش چربی سوزی در این نواحی می شود. معمولا بدنسازانی که استروئید مصرف می کنند این مشکل را دارند که برای درمان این مشکل غده باید با جراحی برداشته شود.

افرادی که دیدگاه مثبتی نسبت به این جراحی دارند و هدف آنها از انجام این جراحی و درمان ژنیکوماستی کاملاً مشخص است.

بافت چربی سینه: برخی از مردان و پسران دارای چربی سینه هستند که شبیه ژنیکوماستی است. ه- روش های درمان هر یک از این نوع ژنیکوماستی متفاوت است. به نظر می رسد این افراد فکر می کنند که به ژنیکوماستی مبتلا هستند، اما برای معاینه عمیق تر باید با بهترین جراح ژنیکوماستی مشورت کنند.

این روش درمانی به پزشک اجازه می دهد تا نواحی چربی مورد نظر را برداشته و پوست روی آن را سفت کند تا سینه ها مردانه به نظر برسند. پزشک شما ممکن است هر دارویی را که ممکن است باعث بزرگ شدن سینه در مردان شود را در نظر بگیرد و در صورت مصرف، تغییراتی در رژیم درمانی شما ایجاد کند.برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید. در نوجوانانی که علت ژنیکوماستی کمتر مشخص است، پزشک ممکن است به شما توصیه کند که وضعیت خود را هر سه تا شش ماه یکبار بررسی کنید تا ببینید آیا ژنیکوماستی خود به خود از بین می رود یا خیر. قطر هاله سینه مرد حدود 2 تا 4 سانتی متر است و در چهارمین فضای بین دنده ای قرار دارد. در واقع، در افراد میانسال کمتر شایع است، اما احتمال بروز آن با افزایش سن بسیار بیشتر است، برخی مطالعات نشان می دهد که می تواند تا 65 درصد از مردان را تحت تاثیر قرار دهد.

جراحی ژنیکوماستی با لیزر
جراحی ژنیکوماستی چیست
جراحی ژنیکوماستی چگونه انجام میشود
جراحی ژنیکوماستی با بیمه
جراحی باز ژنیکوماستی
جراحی بیماری ژنیکوماستی
برای جراحی ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم
جراح پلاستیک ژنیکوماستی
هزینه جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی تهران
جراحی ژنیکوماستی در تهران
هزینه جراحی ژنیکوماستی تهران
تجربه جراحی ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر است ؟
چگونگی جراحی ژنیکوماستی
جراح خوب ژنیکوماستی
خطرات جراحی ژنیکوماستی
روش جراحی ژنیکوماستی
روشهای جراحی ژنیکوماستی
جراحی زیبایی ژنیکوماستی
جراح عمومی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی
عوارض جراحی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی اپارات
عمل جراحی ژنیکوماستی با لیزر
عکس جراحی ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی فیلم
قیمت جراحی ژنیکوماستی
کلینیک جراحی ژنیکوماستی
گن جراحی ژنیکوماستی
جراحی لیپوماتیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی مردان
متخصص جراحی ژنیکوماستی
مرکز جراحی ژنیکوماستی
نحوه جراحی ژنیکوماستی
جراحی های ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی
هزینه ی جراحی ژنیکوماستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.