Site Overlay

تکنیک های بازاریابی برای برنامه های تلفن همراه

[ad_1]

شما قرار داده ایم در این ساعت از کار را به ایجاد چیزی فوق العاده است. اول از همه تبریک می گویم! آن آسان نبود ، در حال حاضر همه شما نیاز دارید این است که مخاطبان مناسب است ؟ در آن نهفته است مشکل ، که آرزو مخاطبان می تواند سخت برای پیدا کردن. بسیار سخت است در واقع. برنامه شما می توانید به راحتی به خاک سپرده شود در لجن شمع که خود منتشر بازارهای اخراج به ارزش زمان و یا بدتر از همه: دیده نمی شود و در همه! اگر شما در حال خاص خود را تنها مشکل این است که شما کمبود مخاطب-که محصول خود را کامل است-و سپس این راهنمای رایگان بازاریابی, بدون شک برخی از کمک.

اگر شما تا کنون گرفته شده بیش از یک زیرچشمی نگاه کردن در تلفن همراه, بازی, بازار, (گوگل Play فروشگاه نرم افزار, فروشگاه ویندوز) سپس شما را دیده ام کلون که اشغال آن است. هر عنوان مترادف برای, برخورد, افسانه, دونده یا یک پرنده یا یک حیوان نوعی در آن آیکون ها معمولا یک فرد با جیغ, یک کلوز آپ از غذا و یا یک rehashed کلاسیک در رنگ های نئون. در حالی که این امر می تواند عاقلانه برای جلوگیری از این کلیشه های غذای آماده در اینجا این است که آن را دشوار است به ایستادگی کردن. پس برای شروع کمپین های بازاریابی خود را شروع محلی است. ساخت یک پایه وجود دارد; پس از آن گسترش دهد.

البته خانواده و دوستان خود بگویید. سپس-

چاپ آگهی با پاره کردن زبانه ها در پایین. هر برگه باید آدرس برنامه های خود را چاپ شده بر روی آنها. مصرف کنندگان علاقه مند می توانید بکشید کردن این زبانه برای کمک به یادآوری آنها را به آن را دانلود کنید بعد. شما می توانید رایگان تابلوهای اعلانات به ارسال آگهی خود را در اکثر Laundromats و بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی. دانشگاه ها نیز به طور معمول باید کاملا چند تابلوهای اعلانات. کلمه از دهان است که یک شروع خوب فکر می کنم پس از هر زبانه کشیده به عنوان یک بلندگو است که شما پس از آن به دوستان در سراسر جهان که ممکن است به نوبه خود به گسترش این کلمه و حتی بیشتر. به علاوه مصرف کنندگان اغلب مهربانتر و به احتمال زیاد برای نوشتن یک بررسی مثبت اگر آنها باور دارند که آن را می تواند کمک به کسی که در دایره خود را-حتی اگر دایره ای که اتفاق می افتد به کل شهر است. وفاداری با این نسخهها کار برای تیم های ورزشی; آن می تواند کار را برای برنامه شما.

ایجاد کارت های کسب و کار به دست هر زمان که برنامه شما همیشه می آید تا در مکالمه. سفارشی سپر دشنه و یا آهن ربا ماشین هستند یک راه خوب برای هر درایو شما را به تبلیغات گشت. اجتناب از قرار دادن آگهی در زیر برف پاک کن شیشه جلو به عنوان این است که بیشتر احتمال دارد به آزار نسبت به پرورش علاقه. سفارشی ساخته شده T-پیراهن خود را با نام برنامه و تصاویر و که در آن به آن را دانلود کنید یکی دیگر از راه های خوب برای منفعلانه تبلیغات در حالی که راه رفتن در اطراف بزرگ رویدادهای محلی (بالون نژادها دنده طبخ آف بازار کشاورز).

پس از شما به بازار عرضه شده به صورت محلی حرکت بر روی اینترنت. در اینجا شما بدیهی است که پیدا کردن یک مقدار بزرگتر مخاطبان بالقوه. شروع به ایجاد پست های وبلاگ خود را در وب سایت شخصی(ص) در مورد خود نرم افزار و یا بازی. همچنین ایجاد یک یوتیوب بازی بازی های ویدئویی و تصویری تریلر به نمایش گذاشتن کار شما. همچنین به شما امکان ارسال چند ایمیل, ایجاد, اتوماتیک امضای خود را با نام و لینک به برنامه های خود و یا بازی.

انجمن ها محل خوبی برای پیدا کردن مخاطب است. SlideDB, ModDB, IndieDB و لئامت بازی اجازه می دهد تا شما را به ارسال یک پست در مورد بازی خود را و همچنین به عنوان به روز رسانی. ق است که بسیار محبوب در سایت با subreddits (گروه های کوچکتر علاقه خاص) است که خوش آمدید پست در مورد بازی های indie در. /r/IndieGaming و/r/freegames دو جمله subreddits با بسیاری از پیروان اما یک جستجوی ساده می تواند منجر شما به بسیاری از. توسعه نرم افزار مورد استفاده برای ایجاد بازی همچنین دارای شرکت مرتبط انجمن ها که در آن شما ممکن است به اشتراک گذاشتن بازی خود را. فراتر از این, استفاده از رسانه های اجتماعی. ارسال به توییتر برای اینکه مطمئن شوید که به استفاده از هشتگهای مانند #indiedev #gamedev و کسانی که بیشتر خاص به خود نرم افزار و یا بازی به منظور رسیدن views فراتر از پیروان خود را. صدای جیر جیر در بازی مستقل نظر خود را با اطلاعات برنامه. ارسال به Facebook برای ارتباط با خانواده و دوستان و آنها را نگه دارید به روز شده; و Instagram به عنوان به خوبی به عنوان Pinterest دوباره با استفاده از برچسب ها برای رسیدن به بازارهای جدید است. شما می توانید ایجاد آزادی مطبوعات و ارسال آن به مطبوعات و انتشار وب سایت های امید روزنامه نگاران چیدن آن را برای نوشتن یک داستان یا ارسال آزادی مطبوعات به طور مستقیم به روزنامه های محلی و یا مجلات.

در نظر publishing برای سیستم عامل های خارج از جریان اصلی آنهایی که مانند GooglePlay. دیگر مانند انتشار سیستم عامل عبارتند از: SlideME, GameJolt و NewGrounds. تصویری داوران نیز یک ایده خوب برای کمک به ایجاد وزوز. ArcadeGo یک چنین پروموتر اما دیگران بی شماری را می توان با جستجو برای ‘فیلم گیم پلی و پس از بازی داوران به حساب خود صفحات که در آن شما ممکن است پیدا کنید و با آنها تماس بگیرید از طریق ایمیل درخواست بررسی.

رایگان برنامه بررسی وب سایت ها یکی دیگر از راه برای گرفتن دیده می شود. ارسال برنامه خود را به تمام برنامه داوران شما می توانید پیدا کردن و تعداد زیادی از آنها را باید قبول خود را بازی و یا برنامه اگر آن را با کیفیت بالا. برنامه داوران عبارتند از: برنامه های بزرگ, Indie Game Dev, AppsZoom, AppBrain, AppZoom, Indie در, بازی شکار و بازی فوق العاده خوانده است.

اگر این همه برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از کار که به دلیل آن است. در پایان برنامه های خود و یا بازی است که تنها نیمی از نبرد است. نیم دیگر این است که پیدا کردن مخاطبان علاقه مند. قرار دادن در کار و رسیدن به این داوران انجمن ها و جامعه محلی خود را; این کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که شما دریافت بیشتر از توجه به انجام هیچ چیز نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *