Site Overlay

تنها چت روم فارسی ایران

چت روم فارسی مداوم چیست؟
Lync 2013 Lync Basic 2013
اگر در پنجره اصلی Lync نماد اتاقهای گفتگو را مشاهده می کنید ، چت روم فارسی مداوم در سازمان شما تنظیم می شود. بنابراین ، چت روم فارسی مداوم چیست و آیا می تواند در زندگی روزمره شما مفید باشد؟

تصویر صفحه بخش نمادهای نمای پنجره اصلی Lync با اتاق چت روم فارسی انتخاب شده است

گپ مداوم به شما امکان می دهد اتاق های بحث و گفتگو مبتنی بر موضوع ایجاد کنید که به مرور زمان ادامه دارد. اتاق های گپ مداوم جایی است که می توانید با گروهی از افراد که منطقه مشترکی از آنها دارند ارتباط برقرار کرده و با آنها همکاری کنید. می توانید با ارسال پیام در زمان واقعی ، ایده ها و اطلاعات را به اشتراک بگذارید و با مرور یا جستجوی تاریخچه چت روم فارسی ، ایده ها و اطلاعات را پیدا کنید. پیام ها با گذشت زمان ذخیره می شوند ، بنابراین شرکت کنندگان در اتاق گپ جدید و قدیمی می توانند در هر زمان همه سابقه چت روم فارسی را مشاهده کنند.

با گپ مداوم ، می توانید در داخل و در میان اتاقها به جستجوی مطالب بپردازید ، و برای پیگیری مکالمات در اتاقهای خاص و در مورد موضوعات خاص ، هشدار (اعلان ها) و فیلترها (فید موضوع) ایجاد کنید. و اگر مجوز خود را از طریق مدیر لینك مجاز كرده باشید می توانید اتاقهای گپ خود را ایجاد و مدیریت كنید.

نکته مهم: سبک مکالمه در یک اتاق چت روم فارسی معمولاً گاه به گاه است ، اما به یاد داشته باشید هر آنچه که در اتاق چت روم فارسی می نویسید دائمی است. هرکسی که به اتاق دسترسی داشته باشد ، می تواند آنچه را که شما نوشتید را تا زمانی که اتاق گپ فعال باشد ، ببیند.

چرا چت روم فارسی؟
چت روم فارسی مداوم یک روش عالی برای افزودن کارآیی در فعالیت آنلاین سازمان شما است. اتاقهای گپ مداوم عبارتند از:

دسترسی آسان اتاقهای گپ را پیدا کرده و باز کنید و فعالیت اتاق گپ را مستقیماً از پنجره اصلی Lync رصد کنید.

آسان برای نظارت. با انتخاب نمای اتاق های گپ در پنجره اصلی Lync ، در مورد فعالیت اتاق گپ اطلاعاتی کسب کنید. در این نمای تعداد پیام های جدید در کنار نام اتاق چت روم فارسی رو مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید فیدهای موضوعی و اعلان هایی را تنظیم کنید که به شما در مورد انواع پیام های جدید که می خواهید ببینید هشدار می دهد.

راهی برای مهار ارتباطات. اتاق های گپ می توانند با جایگزینی برخی از لیست های توزیع ، تصادفی سازی را کاهش دهند ، این امر به کاهش درهم و برهمی صندوق ورودی ایمیل کمک می کند. و ، اتاق های گپ مکانی برای ارسال سوالات برای متخصصان فراهم می کند ، که به کاهش میزان پیام فوری (IM) کمک می کند.

ایده آل برای موضوعات در حال تحول. اتاق های گپ مکانی برای ارسال و بررسی اخبار و تفکرات جدید فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.