Site Overlay

تبلیغات بنر نکات و ترفندها

[ad_1]

تبلیغات بنر نیز شناخته شده به عنوان تصویر تبلیغات و نمایش تبلیغات. این چیزی بیش از تصویر تبلیغات است که شما نمی تواند کمک کند اما به اجرا در سراسر اینترنت. آگهی ها مقرون به صرفه و یک راه عالی برای کسب و کار خود و تصویر وجود دارد خارج وجود دارد برای توده ها را ببینید.

آگهی ها استفاده شده است پس از شروع از شبکه جهانی وب. آن استفاده می شود آسان برای ایجاد یک توجه گرفتن بنر و آسان کلیک کنید. اما اینترنت بسیار رقابتی تر در حال حاضر و مردم می خواهند به تعامل با آگهی ها که انجام بیش از فقط توجه خود را گرفتن.

خوب بنر باید:

* مربوط به وب سایت خود را. اجازه دهید مشتریان خود را می دانم که فقط آنچه در آن است شما در حال بازاریابی به خصوص اگر شما به دنبال به دست آوردن مشتریان از شما تو رفتگی در دیوار بازاریابی.

* حرفه ای باشد. تصاویر را می گویند یک هزار واژه ها: گرافیک خود را و رنگ های پاپ. به یاد داشته باشید که شما در حال اجرا یک کسب و کار, پس نگه داشتن آن را تمیز و حرفه ای است.

قبل از اینکه شما شروع به ایجاد تبلیغات بنر خود را شما نیاز به در نظر گرفتن چند گزینه های در دسترس برای شما:

اندازه

اکثر وب سایت های مورد نیاز خود را در مورد اندازه از تبلیغات بنر. این تبلیغات معمولا فقط به طور منظم اندازه های استاندارد شده است که در اطراف برای همیشه لطفا برای. فقط مطمئن شوید که شما می دانید چه هر یک وب سایت نیاز دارد. شما می توانید با استفاده از یک گرافیک برنامه نرم افزار مانند Adobe Flash و Adobe Photoshop برای پیدا کردن صحیح اندازه تبلیغ.

برنامه ریزی برای استفاده از دو-سوم از بنر خود را برای تصویر خود را (که گزاره ارزش خود را و سوم برای تماس خود را به عمل.

ایجاد یک عنوان قوی

خود را به عنوان یا عنوان باید توجه فوری grabber. ایجاد فریبنده و کوتاه عنوان می رسد که به بازار تو رفتگی در دیوار. تغییر رنگ و اندازه فونت خود را عنوان و آن را ارزشمند بخشی از آگهی خود را.

با استفاده از بنر تبلیغاتی موثر

آن را حس می کند به جای تبلیغات بنر در وب سایت های که در حال حاضر تولید مقدار زیادی از ترافیک. آن را حتی بیشتر حس می کند به جای این تبلیغات بر روی وب سایت است که در واقع تهیه و به بازار هدف.

یکی از چیز خوب در مورد استفاده از آگهی ها این است که شما به راحتی می توانید اندازه گیری CTR (کلیک کنید از طریق نرخ). اگر خود بنر آگهی کلیک کنید از طریق نرخ 7 درصد و سپس از یک صد برداشت (بار در آگهی نشان داده شد) و 7 نفر در واقع کلیک بر روی لینک شما. خود را بالاتر درصد بیشتر کلیک شما در حال گرفتن بیشتر موثر بنر خود را تبلیغ است. آن را واقعا آسان این است که.

خرید فضای آگهی

در حال حاضر که شما ایجاد کرده کامل بنر آن زمان برای قرار دادن آن را به استفاده از تبلیغات در وب سایت خود یا وبلاگ. شما می توانید تماس با وب سایت منحصر به فرد و صاحبان وبلاگ به بحث در مورد قیمت و شرایط اما این کل فرایند است که واقعا وقت گیر و پر تنش بخشی از تبلیغات. اکثر صاحبان وب سایت تصمیم به استخدام یک شبکه تبلیغات است که کمک می کند تا آنها را با توزیع این آگهی ها.

پیدا کردن یک شبکه تبلیغات است که شما می خواهم. AOL تبلیغات BuyAds.com AdWords گوگل و رسانه های مناسب هستند فقط تعداد کمی از شبکه های موجود. بحث در مورد ad اندازه با هر شبکه برای دیدن اگر تبلیغات خود را در انطباق هستند.

اگر نه, شما ممکن است بخواهید آنها را تغییر دهید اگر شما را انتخاب کنید شرکت شما می خواهم که می خواهد چیزی متفاوت از آنچه شما در حال حاضر. ساخت تغییرات لازم قبل از تبلیغات باعث می شود کل فرایند جریان هموار.

تبلیغات بنر می تواند مقرون به صرفه و مقرون به صرفه است. اما, بزرگ, تبلیغ, به راحتی می توانید صرف در محدوده از $2000 تا 6000 $و بالاتر است. هزینه این تبلیغات است که دلیل اصلی شما نیاز به ایجاد یک بنر که درخواست تجدید نظر به بسیاری از مردم است.

کلیک بیشتر شما می توانید پول بیشتری به شما خواهد شد. خوب بنر کمپین را ببینید شما جبران سرمایه گذاری خود را در هیچ زمان و در همه و امیدوارم شما را خوش تیپ سود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *