Site Overlay

بک لینک PBN چیست؟

این کار باعث میشود قدرت لینک هایی که به سایتتان میدهید افزایش پیدا کند. اما در روش لینک سازی کلاه خاکستری pbn شما به صورت هرمی برای سایتتان شروع بهینه سازی می کند. همین موضوع باعث می شود که اعتبار و تراست رنک این سایت ها بسیار بالاتر از هم ترازهایشان شود. بنابراین هرچه بیشتر از این “رای” ها داشته باشید ، رتبه سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود. برای استفاده از این ابزار کافی است دامنه سایت را در کادر مربوطه وارد نمایید و با وارد کردن کد ضد ربات و با کلیک بر روی دکمه بررسی و آنالیز منتظر دریافت خروجی و لیست مربوط به بک لینک ها و تعداد آن باشید. پیش از هر اقدامی در زمینه لینک سازی، لازم است وضعیت بک لینک های سایت خود و سایت های رقبا را بررسی کرده و با دقت تجزیه و تحلیل کنید. یکی از فاکتورهای اساسی که گوگل سایت شما را توسط آن ارزیابی می کند، این است که شما از چه سایت هایی بک لینک دریافت کرده اید و یا به کدام صفحات وب پیوند می دهید. اغلب این افراد سعی می کنند خلاقانه ترین راهکارها را برای رسیدن به لیست بهترین سایت ها و بک لینک ها داشته باشند اما نباید از این نکته غافل شد که لینک سازی به روش قدیمی، با ایراداتی همراه است که ممکن است تمام تلاش و هزینه هایی که برای خرید لینک کرده اید را برباد دهند.

البته ابزارهای مشابه دیگری نیز وجود دارند که در نتایج خود علاوه بر نمایش تعداد بک لینک ها، آدرس هر یک از لینک های وارد شده همراه با dofollow و یا nofollow بودن آن لینک و نیز تعداد بک لینک های داخلی (لینک هایی که در میان صفحات داخلی خود سایت صورت گرفته) را نیز مشخص می نمایند و اینگونه کمک بزرگی برای متخصصان سئو در تحلیل جامع تر مبحث بک لینک و اتخاذ تصمیمات لازم برای ادامه لینک سازی از سایت های لیست شده خواهد بود. این ابزار رایگان و آنلاین با نمایش میزان تعداد بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر به سایت مشخص شده، وبمسترها و کارشناسان سئو را در تحلیل پایه ای یکی از مهمترین فاکتورهای سئو سایت یعنی لینک سازی خارجی یا بک لینک یاری می نماید. جایگزین آن پیج اتوریتی است که معیاری برای سنجش پیج رنک هر وبسایت است و در عین حال گوگل از نمایش اعداد برای هر وبسایت استفاده نمیکند.

بک لینک های یک سایت چه رایگان باید و چه پولی نشان دهنده اعتبار آن است. در مرحله بعدی بعد از این که وبلاگ های تان را ساختید باید با تولید محتوای غیر کپی برای وبلاگ هایتان اعتبار آنها را افزایش بدهید. لینک های ویژه به صورت فالو و لینک های رایگان به صورت غیر فالو قرار داده می شوند. سیستم تبادل بک لینک فالو و قوی پیسی رنک شامل دو بخش رایگان و ویژه می باشد. لینک های ویژه دارای مدت زمان اعتبار یک ماهه تا سالانه هستند و باید تمدید شوند. یکی از نکات مهم در لینک سازی و دریافت بک لینک، اعتبار سایت لینک دهنده و کمیت و کیفیت لینک های دریافتی می باشد. با استفاده از این شیوه می توان مشتریان زیادی را از گوشه و کنار اینترنت جذب کرد و کالا و یا خدمتی که در جستجوی آن هستند، به آنها عرضه کرد. این مورد را حتما بهش توجه کنید کسب مشتریان جدید هفت برابر سخت تر از نگه داشتن مشتریان قدیمی است.

یکی از مشتریان ما محصولی داشت که در اینترنت بسیار ترند شد. اگر رقبای شما با بررسی بک لینکهای که برای سایت شما وجود دارد بتوانند بهسادگی و الگو گیری از آنها برای خودشان در آن سایتها نیز لینک سازی کنند، از دید رباتهای جستجوگر ارزش آن لینکها هم برای شما هم برای رقیب شما بسیار پایین (در حد خنثی) میآید، چون لینکی که بهسادگی و با الگو گیری از رقبا قابل دست یافتن باشد معیار خوب و مناسبتی برای سنجش اعتبار و تأثیر در رتبهبندی سایتها نخواهد بود. البته نکات مهمی در مورد دریافت و یا ایجاد بک لینک وجود دارد که در ادامه آنها را بررسی می کنیم. هدف از لینک دادن، توصیه سایتی است که احساس می کنید برای بازدیدکنندگان شما مفید است. این حقیقتی اثبات شده است که کیفیت بالای لینک دریافتی از سایت های دیگر بر کمیت و تعداد فراوان آن ارجحیت داشته و عامل مهم دیگری که در تاثیر بالای بک لینک در کسب موقعیت های برتر در نتایج جستجو و موفقیت در مباحث سئو مفید می باشد، مرتبط بودن موضوعی دو سایت مبدا و مقصد لینک دهنده است.

لینک های متقابل باعث تقویت روابط بین دو سایت می شود و رتبه بندی شما تحت تأثیر این امر قرار می گیرد، بنابراین بسیار مهم است که فقط به سایت هایی پیوند دهید که در واقع برای کاربران شما مفید هستند. لینک های این لایه بسیار باکیفیت هستند. تولید محتوا حرفه ای بسیار مهم است. منظور از محتوای حرفه ای یعنی تمام اصول سئو محتوا را رعایت کنید. در مقاله ای در MOZ، سایروس شفرد (Cyrus Shepherd) توصیه میکند: «۹۰ درصد تلاش ما باید برای تولید محتوای فوق العاده و فقط ۱۰ درصد آن باید به لینک سازی متعاقب آن اختصاص یابد.» این همان قانون ۱۰/۹۰ است. هرچه وبسایت یا وبلاگی مهمتر و بهتر بود وبسایتهای بیشتری به آن لینک میدادند. در این وبسایت ثبتنام کنید. شما باید قادر باشید که کیفیت لینکهای ورودی و خروجی به وبسایت را ارزیابی کنید. سایت هایی که به شما بک لینک می دهند و بالعکس، زمینه ای در مورد محتوای سایت شما فراهم می کنند و نشانه هایی از کیفیت و محبوبیت سایت را ارائه می دهند. ساختار لینک سازی pbn به صورت چند لایه ای می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *