Site Overlay

بهترین سریال های خارجی از نظر بینندگان [ آپدیت 2021 ]

سریال قهوه تلخ آیتم طنزی تاریخی بود در سه فصل ۲۶ قسمتی تولید شد، سریالی که تا نیمههای راه خوب و جذاب پیش میرفت و همه رکوردها را پشت سر میگذاشت تا اینکه از در میانههای راه از لحاظ مضمونی به تکرار افتاد و پخش قسمتهای تازه و اهدای جوایز تبلیغاتیاش با تأخیر مواجه شد. اما بنابر گفته ی دست اندرکاران این اثر در پاییز امسال آماده پخش می شود. برای سریال حرفه ای ها هنوز هیچ گونه خلاصه داستانی منتشر نشده است اما کارگردانی این اثر را مصطفی تقی زاده برعهده گرفته که به ساخت فیلم های مفهومی شهرت دارد . جان لوگان، خالق سریال «داستان عامهپسند»، در طول جلسات انجمن منتقدان تلویزیون اشارهکرده است که «شهر فرشتگان» هیچ ارتباطی با سریال اولیه نخواهد داشت؛ پس به دنبال پیدا کردن ارجاعات پنهان به سریال قبلی نباشید. در نسخه آمریکایی، سارا (با بازی شاونا مکدونالد) قهرمان از غار فرار میکند، سوار ماشینش میشود و سعی میکند از آنجا دور شود و با توهم دوست مردهاش، جونو، که در صندلی مسافر نشسته شوکه میشود. مارشال استدلال کرده است که هر دو پایان به همان اندازه تیره و تار هستند، اما حداقل با نسخه آمریکایی، تماشاگران از تصور مرگ اجتنابناپذیر سارا افسرده نمیشوند.

با توجه به پایانی که در ابتدا توسط کارگردان نیل مارشال در نظر گرفته شده بود، پایان بریتانیایی «نزول» قطعا ضعیفتر است. موجودات باورنکردنی با ظاهر یوتون اساطیری هم در فیلم وجود دارد که گروه را در سراسر بیابان اسکاندیناوی مخفیانه دنبال میکند. نسخه بریتانیایی فوقالعاده ناامید کننده به نظر میرسد و باعث میشود تماشاگران احساس کنند که ما یک ساعت با عذاب الیم موجودات غار را بدون توقف تماشا کردهایم. داستان از این قرار است که بوجک (با صداپیشگی ویل آرنت) چندین سال قبل ستاره یک سیتکام محبوب بوده اما زندگی او پس از این سریال با مصرف بیشازحد نوشیدنیهای الکلی به بطالت گذشته است (چیزی که این روزها ما را به یاد زندگی متیو پری پس از بازی در سیتکام مشهور «دوستان» با عنوان اصلی «Friends» میاندازد). آنها ۱۷ سال پیش عهدی با یکدیگر بستهاند و در راستای عمل به آن عهد، سفرها و ماجراهای اُدیسهوار آنها در سرتاسر ایالاتمتحده آغاز میشود. او تاکنون فیلم های سینمایی، آآآدت نمی کنیم ، پیلوت ، دابلند و ارسال یک آگهی تسلیت به روزنامه را کارگردانی کرده است . او البته موافقت میکند، زیرا هزینه زیادی صرف آزمایشها شده و اتفاقات عجیبی هم این بین افتاده که ارزش حفظ آن بچه را دارد.

تریلر اکشن ۲۰۲۰ «بکی» بکی نوجوان با بازی لولو ویلسون را نشان میدهد که در تعطیلات با پدر و نامادری و برادر ناتنی آیندهاش به دام دانلود فیلم غریزه اصلی 3 دوبله فارسی بدون سانسور افتاده است. در نسخه انگلیسی، سارا هنوز در غار به دام افتاده است و کنترل خود را بر واقعیت کاملا از دست داده است، با این توهم که مشعل آتشین او کیک تولد دختر مردهاش است که همراه او در غار مانده. یک کاربر تصادفی در چت اسکایپش ظاهر میشود، ناخوانده است و احتمالا نمیتواند حذف شود. «اولد» آزمایش شماره ۷۳ است و علیرغم مرگ و میرهای صورت گرفته، این شرکت جشن میگیرد زیرا داروی پیشگیری از صرع که به پاتریشیا (با بازی نیکی آموکا برد) داده میشود، از تشنج وی به مدت ۱۶ سال جلوگیری میکند. این رقم برای فصل چهارم تا ۲۰۰٬۰۰۰ دلار افزایش یافت و در قرارداد آنها ذکر شده که در هر فصل، ۵۰٬۰۰۰ دلار به دستمزدشان اضافه میشود، یعنی برای فصل هفتم، هرکدام ۳۵۰٬۰۰۰ دلار برای هر قسمت دستمزد میگیرند. این موضوع می تواند یک برگ برنده برای سریال جیران باشد چرا که او کارنامه ی بسیار درخشانی در زمینه ساخت سریال های تاریخی دارد.

در عوض، همه چیز به هم متصل است.
بر این اساس گروه مان را می چینیم. داستان این فیلم میگوید نهال و همسرش حامد عضو یک گروه علمیجوان هستند که برای اختراعشان به ایتالیا دعوت شده اند.در آخرین روزهای قبل از سفر بر اثر یک حادثه بیماری حامد اوج میگیرد و حادثه پشت حادثه سفر این گروه را با بحران مواجه میکند… در عوض، همه چیز به هم متصل است. وقتی درن در نیمه پایانی فیلم به بلوغ جنسی میرسد، همه چیز از نظر اخلاقی کمی ناخوشایندتر از بازی با DNA است. دو فیلم از دههی ۹۰ میلادی به کارگردانی رابرت زمکیس، یک فیلم فرانسوی راجع به شکلگیری دوستی ارزشمند و یک فیلم از سینمای کروه جنوبی راجع به دوستیهای کموبیش فراموششدهی قدیمی. بلر محبوب شروع به دریافت پیام از حساب فیسبوک قدیمی لورا میکند. آنها در خانهای قدیمی همچنان در آرامش باهم زندگی میکنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی میکند که…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *