Site Overlay

بهبود محبوبیت لینک با ارائه به تو رفتگی در دیوار دایرکتوری

[ad_1]

پس از موتور جستجو's در حال قرار دادن بیشتر و بیشتر تاکید روی” محبوبیت لینک (persian) “به عنوان بخشی از الگوریتم رتبه بندی موتور جستجو وب مسترها قطعا باید سرمایه گذاری برخی از زمان ساخت با کیفیت بک لینک به سایت خود را. وجود دارد تعدادی از راه های موثر برای ایجاد محبوبیت لینک و یکی از با ارزش ترین است که ارائه لینک خود را در جزئیات به تو رفتگی در دیوار دایرکتوری وب در صنعت شما.

مزایای:

  • با ارزش یکی از راه های لینک بازگشت به سایت خود
  • ترافیک هدفمند به وب سایت خود را از دایرکتوری
  • در اکثر موارد شما را انتخاب کنید لنگر متن لینک شما
  • دایرکتوری ویرایش انسانی بودن ذکر شده در یک دایرکتوری به معنی سایت خود روبرو شده است برخی از سرمقاله استانداردهای کیفیت
  • هزینه تبلیغات موثر – اکثر دایرکتوری ها ارائه ', رایگان, ارسال,' گزینه

پس چگونه شما در مورد پیدا کردن تو رفتگی در دیوار دایرکتوری وب برای ارسال وب سایت خود را به?

1. جستجو در موتور جستجوی مورد علاقه خود

رفتن به موتور جستجوی مورد علاقه خود و نوع general کلمات کلیدی مربوط به وب سایت خود را به جعبه جستجو در ترکیب با کلمه” دایرکتوری “و یا” ارسال آدرس “. موتورهای جستجو دوست دارم برای قرار دادن دایرکتوری ها و اطلاعات پورتال در صفحه اول نتایج جستجوی خود را برای کلمات کلیدی کلی ساخت این تکنیک اولین گام خود را در مبارزات ساختمان پیوند.

2. استفاده از گوگل's اپراتورهای پیشرفته

برای انجام بیشتر هدف جستجوهای شما می توانید با استفاده از Google's جست و جوی پیشرفته اپراتورهای; “allintitle:”, “allinanchor:” و “allinurl:” دستورات. اگر شما یک سایت در مورد املاک و مستغلات ممکن است برخی از جستجوها می تواند شامل:

allintitle: املاک و مستغلات دایرکتوری

allinurl: املاک و مستغلات دایرکتوری

allintitle: ارسال آدرس املاک و مستغلات

allintitle: رایگان املاک و مستغلات دایرکتوری

لطفا توجه داشته باشید که شما باید با قرار دادن یک فضای پس از روده بزرگ است.

استفاده از” inurl: “و یا” intitle: “اپراتورهای پیشرفته برای بازگشت به نتایج که شامل اولین کلمه در عنوان و یا آدرس وب سایت و پس از آن هر واژه در متن سند است. با استفاده از املاک و مستغلات به عنوان مثال شما ممکن است استفاده از این دستورات به انجام موارد زیر جستجو کنید.

inurl: املاک و مستغلات ارائه آدرس

لطفا توجه داشته باشید که شما باید با قرار دادن یک فضای پس از روده بزرگ است.

این جستجو خواهد نتیجه بازگشتی که حاوی” واقعی “در url صفحه “ارسال و / یا آدرس و یا املاک” در جایی در بدن از صفحه وب.

متناوبا شما می توانید انجام این جستجو:

inurl : واقعی inurl : املاک دایرکتوری ارسال اضافه کردن آدرس وب سایت سایت

این جستجو خواهد بازگشت نتایج” املاک و مستغلات “در URL و هر ترکیبی از کلمات باقی مانده در بدن سند وب.

شروع با allin دستورات به هدفمند ترین نتایج و تقویت آن با inurl و intitle دستورات برای یک محدوده وسیع تری است.

3. استفاده از دایرکتوری های دیگر برای پیدا کردن دایرکتوری ها

بعد از اینکه شما شروع به ارسال لینک خود را در جزئیات به دایرکتوری ها در صنعت شما شما را پیدا خواهد کرد که بسیاری از آنها را نیز به یک بخش اختصاص داده شده به لیست دایرکتوری های دیگر. این می تواند یک راه عالی برای پیدا کردن دایرکتوری است که ممکن است نشان نمی دهد تا در موتور جستجو جستجو.


4. تجزیه و تحلیل رقبای خود لینک کلیک کنید

استفاده از لینک: [http://www.competitordomainname.com] فرمان در موتور جستجوی مورد علاقه خود را به ببینید که چه کسی رقیب خود را توسط لینک دادن به. شانس هستند آنها را مشاهده کنید سایت خود را به تعدادی از تو رفتگی در دیوار دایرکتوری ها و وب سایت های مرتبط دیگر. خود را تجزیه و تحلیل خواهد شد نتایج عملکرد شما ممکن است هرگز فکر نمی کردم و یا قادر خواهد بود برای پیدا کردن با استفاده از” allin “و یا” در “جستجوهای گوگل.

لطفا توجه داشته باشید که در زمان نوشتن گوگل نمی دهد یک گزارش کامل از بک لینک برای وب سایت بنابراین پیشنهاد من این است که برای استفاده یا یاهو یا MSN اگر شما می خواهید برای دریافت قابل اعتماد backlink می شمارد.

منابع:

گوگل's جست و جوی پیشرفته اپراتور توضیح داد

شرکت در جستجوگرها رایگان لیست دایرکتوری وب – تقریبا 200 رایگان وب دایرکتوری ذکر شده است. لیست را می توان مرتب شده بر اساس رتبه الکسا, گوگل, PR, backlink تعداد و بیشتر.

بهترین لیست دایرکتوری وب

[ad_2]

Source by Michael Lawrence

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.