Site Overlay

بزرگترین رسانه های اجتماعی تغییرات در سال 2018

[ad_1]

به عنوان سال 2018 آغاز شده است آن را حس می کند که در این سال جدید چه چیزی می تواند بزرگترین رسانه های اجتماعی تغییراتی که می توان انتظار داشت.

به طور معمول جهان از رسانه های اجتماعی شاهد رشد مستمر در فن آوری و نوآوری است. هر روز برخی از نوآوری های جدید دیده می شود و یا جدید اطلاعیه ها شنیده می شود.

پس, اجازه دهید بحث در مورد روند آینده نگر است که می تواند به دنبال در این سال ها و راه های که در آن رسانه های اجتماعی مدیران می تواند برنامه ریزی برای این تغییرات است.

1.رشد مستمر در زندگی محتوای ویدئو.

به تازگی Facebook اعلام کرد برخی از تغییرات به آن خوراک خبری الگوریتم تغییر خواهد کرد که خود را بر اساس نوع محتوا کاربران که تغییر از کاربر دوستان و خانواده به نوع محتوا و یا صفحاتی که کاربر پیروان. این بیشتر نشان میدهد که در آن است رفتن به شروع کننده بحث و گفتگو در میان کاربران به عنوان آنها به اشتراک گذاشتن مطالب خود را در شبکه های خصوصی.

2. برنامه های پیام رسانی مهم خواهد بود حالت از ارتباطات است.

امروز مختلفی وجود دارد که برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp, Facebook Messenger, WeChat, و غیره. تقریبا 4 میلیارد نفر از مردم استفاده از این نوع از برنامه های پیام رسانی برای برقراری ارتباط با یکدیگر. این نوع از برنامه ها ارائه بسیار سریع تر و راحت تر به تماس با مردم است. در واقع با استفاده از پیام رسانی برای خدمات به مشتریان بیشتر است به مراتب بیشتر مقیاس و کمتر به هزینه ها به خصوص برای کسب و کار و خدمات مشتری.

3. واقعیت مجازی در حال افزایش است بهتر تجارب بازاریابی.

در عصر هوش مصنوعی واقعیت مجازی است که ساخت عناوین. با ویژگی های منحصر به فرد آن را ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی بر خلاف رسانه های دیگر در زمینه بازاریابی است. در واقع با توجه به این برند فورا تصدیق ارزش آن است.

4. جستجوی صوتی و هوش مصنوعی خواهد بود که تعویض بازی

به عنوان توسعه همچنان صدای-طراحی دستگاه های که سریع در پاسخ به دستورات کلامی هستند به شدت وابسته به هوش مصنوعی. به عنوان ما می توانید ببینید در بازار است که برخی از صدای کنترل شده برای کمک شخصی ساخته می شوند به چند دستگاه هایی که استفاده می کنیم مانند هوشمند, بلندگو, تلویزیون و غیره.

دیگر نوآوری که در آن هوش مصنوعی نقش مهمی در مختار خودرو تکنولوژی همچنان به پیشرفت است. بر اساس این تکنولوژی آشکار است که صدای فعال خواهد بود و قطعا استفاده از self-driving cars بیش از حد. به عنوان این نوع از وسایل نقلیه مجهز خواهد شد با صدای-مجهز به قابلیت های است که اجازه می دهد تا رانندگان به اجرای توابع دیگر مانند ساخت تلفن تماس بدون گرفتن دست خود را به دور از فرمان.

5. رونق در پخش زنده

وجود خواهد داشت یک حاصل از جریان زندگی می کنند و ما می رویم به دیدن خیلی بیشتر به آن است. حضور جریان زندگی می کنند را افزایش می دهد آن را به عنوان کار می کند. به عنوان مثال از طریق این تکنولوژی ما یک ارتقا در گوشی های هر روز.

6. آنلاین پاتوق خواهد بود که منظور از روز

آنلاین hangouts به روند سریع با نسل Z که معتقد است در بیشتر از معاشرت و مهمانی. در واقع آنلاین Hangouts می رود دست در دست با VR.

7. تاثیر گذار در بازاریابی را در نقطه کانونی در رسانه های اجتماعی نامزدی

تاثیر بازاریابی یک کسب و کار با یک میلیارد دلار سوار بر آن. در واقع وجود دارد بسیاری از مردم پول نعناع تا 6 آمار و ارقام از طریق تاثیر گذار در بازاریابی است.

این تاثیر بسیار زیادی در millennials در ساخت حرفه ای خود را انتخاب و نوع انتخاب آنها را در زندگی روزمره مانند انواع محصولات آنها می خواهند برای خرید.

8. ساخت داستان با Instagram

از نظر بازاریابی, Instagram داستان خواهد شد بسیاری از ارتباط به عنوان در مقایسه با دیگر پلت فرم بازاریابی. وجود سیل Instagram داستان که حساب برای تقریبا 10,000 پیروان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.