Site Overlay

برنامه توسعه روند در سال 2018

[ad_1]

2017 شد سال بزرگ دیگری برای توسعه نرم افزار و دستگاه های تلفن همراه. برنامه های تلفن همراه که در جریان اصلی در حال حاضر و تعداد زیادی از کاربران در حال حاضر با تکیه بر آخرین برنامه های. چه آینده ای از توسعه نرم افزار تلفن همراه نگه دارید در این سال ؟ 2018 را ببینید بیشتر نوآورانه برنامه های آینده همراه با رشد تکنولوژی مدرن است. زیر هستند برخی از گرایش ها که علامت 2018 در جهان از برنامه های کاربردی.

هوش مصنوعی

IA خوانده شده را علامت هر دو توسعه روند در برنامه های کاربردی تلفن همراه و رونق قابلیت های خود را. از طریق استفاده از پیشرفته تکنیک های تجزیه و تحلیل شناختی رابط در درون سیستم پیچیده و تکنیک یادگیری ماشین و هوش مصنوعی را ارائه ایده های قدرتمند است که کاربران هرگز قبل از دیده می شود. با توجه به این پیشرفت بازیکنان بزرگ مانند گوگل و آی بی ام ای بی و Facebook را آغاز کرده اند برای به دست آوردن برخی از متخصص راه اندازی در هوش مصنوعی است.

واقعیت افزوده

واقعیت افزوده برنامه های کاربردی در حال حاضر در حال استفاده خواهد شد و در محل موردتوجه وتماشای عموم در طول سال 2018 است. این برنامه خواهد شد به طور عمده گرا به بازی و شبیه سازی است. عکس رفتن iOnRoad آسمان محاصره و myNav برخی از درخشان نمونه هایی از واقعیت مصنوعی. مسلط به App Store این بازی موبایل ثابت کند که در تاریخ دارای پتانسیل بسیار زیادی برای نفوذ در برنامه روند در سال 2018 است.

نرم افزار موبایل امنیت

امنیت همچنان نگرانی اصلی برای توسعه دهندگان با توجه به میزان اطلاعات شخصی را ذخیره میکند. رشد کلی صنعت میلیاردها کاربران شخص ثالث sdk ها در همه جا و تعداد زیادی از اطلاعات کاربر ذخیره شده توسط شرکت های بزرگ نگرانی های امنیتی برای تلفن همراه توسعه دهندگان نرم افزار در سراسر جهان است.

ابر مبتنی بر برنامه های کاربردی

این دستگاه های تلفن همراه تبدیل شده اند بیشتر پیچیده و قدرتمند است. در حال حاضر بسیاری از کاربران نمی خواهید به نصب گیگابایت برنامه های کاربردی بر روی دستگاه های خود را. مبتنی بر ابر نرم افزار باید دوباره تفسیر کل سلسله مراتب ذخیره سازی در دستگاه های تلفن همراه. از طریق cloud computing, کاربر می تواند با نصب یک برنامه کوچک است که متصل به ابر که در آن تمام داده ها در دسترس است.

اینترنت اشیاء (IoT)

اینترنت از چیزهایی است که شکل دادن به روند آینده از برنامه های تلفن همراه به طوری که کاربران می توانند از دسته ابزارهای هوشمند. تحلیلگران پیش بینی یک تغییر عمده در IoT. وجود دارد در حال حاضر در برنامه در دسترس است که اجازه می دهد تا کاربران برای مدیریت کارهای مختلف از گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های دیجیتال. بنابراین توسعه برنامه های متمرکز بر IoT خواهد بود یک روند روشن در سال 2018 است.

Chatbots

توسعه chatbots روند رو به رشد است. آنها را از طریق شرکت ها به دنبال حل مشکلات روزانه از مشتریان خود را. تقاضا برای این نوع از برنامه ها بدون شک افزایش این سال است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.