Site Overlay

بد لینک ها برای شما're نه فکر

[ad_1]

اصطلاح “لینک های بد” اعمال می شود به تعدادی از انواع مختلف از لینک اما همه آنها می تواند باعث آسیب به سایت خود را در یک راه یا دیگری بدون شما حتی با تحقق آن بسیاری از مواقع. اجازه دهید's نگاهی به برخی از انواع لینک های بد شما ممکن است فکر که شما را بهره مند از خلاص شدن از در صورت امکان.

لینک های مرده

لینک های مرده بد هستند لینک کلیک کنید برای تعدادی از دلایل. آنها را به سایت خود نگاه درهم و برهم و untended. آنها را آزار خوانندگان خود را. عنکبوت می't خزیدن آنها. گوگل حتی می گوید در راهنمای سایت (که با توجه به آنها با پیروی از آنها به شما بهترین شانس رتبه بندی) که شما باید بررسی کنید برای شکسته و یا لینک های مرده. شما می توانید با استفاده از پلاگین Broken Link Checker که به طور معمول هر backlink در سایت خود را به مطمئن شوید که همه آنها عملکرد و دست نخورده است. اگر در هنگام تست یک لینک آن را نمی تواند دسترسی به صفحه مرتبط با آن را به شما اطلاع به طوری که شما می توانید آن را تست و آن را حذف کنید و یا نگاه به آن درآمده است.

لینک مشخصات

شما ممکن است انجام یک کل حسابرسی از لینک به سایت خود ، استفاده از خود ابزار وب مستر گوگل و یا دوباره یک سرویس مانند اکسپلورر سایت باز یا Ahrefs نگاه به لینک های خود را. شما همچنین می توانید چیزهایی مانند آنچه anchor text شما را با اشاره به وب سایت خود را به طوری که شما می توانید سنج مقدار بیش از بهینه سازی به شما're برخورد با.

شما ممکن است ایجاد لینک از سایت های خاص و منابع به سایت خود را در گذشته است که به نظر می رسید مانند ایده های خوب در زمان قبل از اخیر گوگل به روز رسانی ساخته شده بودند اما در حال حاضر شما می دانید که شما're بهتر است بدون آنها (لینک از ساخت رتبه ها و یا موسسات مشابه به ذهن می آیند).

بد لینک های دریافتی شما نمی't ایجاد

اگر کسی پاره پاره یکی از مقالات خود را احتمالا کپی آن را کلمه به کلمه و انتشار آن در spammy scammy سایت گوگل ممکن است اتصال شما با spammy سایت چون شما're های همان محتوا است. این امر به ویژه ایجاد یک مشکل اگر شما شامل یک لینک به جای دیگری در سایت خود.

در حالی که Ezine و مشابه دایرکتوری ها مقاله بسیار مفید و قدرتمند برای گرفتن لینک با ارزش به سایت شما از طریق پیوند مقاله شما را خوب با بد را به عنوان یک هرزنامه سایت می توانید به راحتی خود را با شتاب محتوا و انتشار آن در سایت خود. آن را می توان در یک سایت که هیچ ربطی به تو رفتگی در دیوار خود را حتی فقط یک spammy محتوای سایت تجمع که در زمان خود مقاله و نگهداری جعبه منابع خود را دست نخورده به طوری که شما در حال حاضر باید یک لینک به سایت شما از سایت است که گوگل می 't بر اساس نگاه مثبت و it's همه از طریق هیچ گسل از خود را.

شما ممکن است فکر می کنم در مورد استفاده از CopyScape به ببینید که چه کسی بوده و انتشار مطالب خود را (با و یا بدون اجازه شما بسته به جایی که شما've منتشر شده آن را به خودتان). اگر یک spammy سایت برنده't را پایین مطالب خود را بعد از اینکه شما سعی کنید تماس با آنها شما همیشه می توانید با گوگل و به آنها بگویید که شما're تلاش برای به دست آوردن آن را برداشته و آنها می توانند توجه به فاصله شما از آن سایت است. فقط تعداد انگشت شماری از لینک های بد از بدترین منابع ممکن است می تواند شما را پایین آورد, بنابراین اگر شما در سراسر چیزی و سپس هر آنچه که شما می توانید کمک خواهد کرد.

شما همچنین می توانید با استفاده از CopyScape به ببینید که چه کسی است انتشار مطالب خود را بدون جعبه منابع خود را به عنوان گاهی اوقات وجود خواهد داشت یک سایت است که شما می خواهم به یک لینک از, اما آنها مطالب خود را بدون دادن به شما لینک.

[ad_2]

Source by Paul M Ventura

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *