Site Overlay

با پراید خود ماکسیما را بگیرید!

پس اگر تصمیم به انجام ریمپ ای سی یو دارید حتماً با بررسی های کافی در جای مناسب و توسط افراد حرفه ای این کار را انجام دهید. به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، ایجاد تغییرات در پیشرانه خودرو مانند انجام عمل جراحی قلب توسط یک پزشک است پس اگر تجربه و اطلاعات کافی برای تیونینگ موتور خودرو خود را ندارید، بهتر است از متخصصان این امر کمک بگیرید، زیرا تیونینگ موتور یک عمل تخصصی است که اگر بهدرستی انجام نشود، ممکن است ضمن نرسیدن به نتیجه مطلوب، خسارتهای مالی زیادی را برای شما به وجود آورد. این موارد در چهارچوب اصول تیونینگ علمی تعریف شده است.

هدرز 206 تیپ 6 استفاده از این قطعات ارزان تر باعث شد که کمپانی جنرال موتورز بتواند پکیج Z/28 را با قیمت ارزان تر 598.05 دلار بفروشد (در سال قبل این پکیج 769.15 دلار بود). این بهینه سازی ها شامل استفاده از سرسیلندر جدید با ورودی های مناسب تر، بهینه سازی و طراحی مجدد منیفلد هوا و دود ، بهینه سازی و سبک کردن پیستون، تغییر مکانیزم عملکرد میلبادامک و سوپاپها ،افزایش ضریب تراکم، استفاده از واشر سرسیلندر فلزی و … دنا پلاس نسخه ی به روز شده ی دنا می باشد که طراحی جدید تر و امکانات رفاهی بیشتری دارد. این لوله ها به گونه ای طراحی شده اند که امواج رابازتاب دهند ، به این ترتیب ، امواج با یکدیگر تداخل و همدیگر را خنثی خواهند کرد. این قطعه ، بر روی بلوک سیلندر در سمت خروج دود سیلندرها قرار گرفته و گازهای خروجی از سوپاپ دود سیلندرها را به سمت لوله های اگزوز ، راهنمایی می کند.

با توجه به این موضوع که در موتورهای اتمسفریک هرچه ضریب تراکم افزایش پیدا کند، عملکرد هدرز هم بهتر میشود لذا این هدرز بر روی موتور M13 باعث افزایش توان 6 اسب بخاری میشود. با توجه به تغییر سرسیلندر، نصب هدرز B3 بر روی این موتور امکان پذیر نبود. برای حذف کاتالیزوری به منظور تغییر صدای اگزوز، بایستی به این موضوع دقت کرد که حذف این مبدل باعث افزایش انتشار گازهای مضر می شود. در نصب صدا خفه کن ها از لنت هایی استفاده می کنند که صدای موجود در اگزوز را جذب می کند. پویا نمایی زیر نشان می دهد که چگونه تشدید کننده در یک صدا خفه کن ساده شده کار می کند.

هدرز استيشن 8
همچنین افرادی که علاقهمند به تغییر صدا در اگزوز خودرو هستند، باید بدانند که تغییر صدای ایجادشده از هدرز بسیار ناچیز است و اگر دنبال صدای بیشتری هستند، باید علاوه بر هدرز، کیت اگزوز را نیز نصب کنند. ۳-از هاوارد استفاده می کنن هاوار جای منبع اگزوز شما وصل می شه علاوه بر صدا باعث افزایش بازده موتور تا ۵ درصد میشه چون گازهای اضافی سریعتر تخلیه می شه. چون این کار روی گازهای خروجی تاثیر زیادی داره و در ایران هستش که به راحتی گذاشته میشه . هدرز پراید افزایش ۵٫۲ اسب بخاری را برای این خودرو به ارمغان آورده وهمچنین مصرف سوخت آن را ۰٫۵ لیتر در صد کیلومتر کاهش میدهد. این موضوع را باید ناشی از رگ و ریشه مزدایی پراید دانست.

به هر حال، این یک سیاست هوشمندانه است که حداقل هر 6000 مایل آن را بررسی کند.برای تعیین اینکه آیا شما نیاز به جایگزینی برای فیلتر هوا کارخانه خود دارید یا خیر، باید چندین نشانه مشترک از یک واحد معیوب فیلتر هوای ام جی در کرج را بدانید. قیمت هر عدد شمع آن حدود 130 هزار تومان است . همچنین نصب هدرز باید به راحتی صورت پذیرد تا برای جا دادن آن در کنار سایر تجهیزات خودرو به مشکل برنخوریم و این نکته زمانی میسر می گردد که برای هر خودرو با هر مشخصات موتوری، هدرز مخصوص آن خودرو طراحی و ساخته شود. باید این نکته را متذکر شویم که برای جلوگیری از ازدحام دود باید به جای استفاده از منیفولد از هدرز که یکی دیگر از قسمت های اگزوز خودرو است، استفاده کنیم. پس سعی کنید تا جای ممکن از بنزین با کیفیت و حتی الامکان از بنزین سوپر استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.