Site Overlay

با استفاده از Facebook برای بازاریابی کسب و کار کوچک

[ad_1]

Facebook یک ابزار عالی برای اضافه کردن به خود را بازاریابی کسب و کار کوچک طرح است.

یک اشتباه بزرگ است که بسیاری از کارآفرینان را وقتی که می آید به سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook این باور است که این سایت تنها برای شرکت های بزرگ که دارای علامت های تجاری بزرگ. در واقعیت Facebook می تواند یک کسب و کار کوچک ابزار بازاریابی برای کسب و کار از همه اشکال و اندازه.

در حال حاضر Facebook محبوب ترین های سایت رسانه های اجتماعی در وب است. با توجه به Facebook رسمی برگه وجود دارد در حال حاضر بیش از یک میلیارد و نیم فعال Facebook کاربران 50% از آنها ورود به Facebook در هر روز داده می شود. متوسط Facebook کاربر متصل است به 80 جامعه صفحات گروه ها و رویدادها و او ایجاد 90 قطعه از محتوا در هر ماه. وجود دارد بیش از 30 میلیارد قطعه از محتوا مانند لینک های وب, اخبار, داستان ها, وبلاگ, مطالب, یادداشت های, آلبوم عکس, و غیره. در Facebook در هر ماه.

بنابراین به عنوان شما می توانید ببینید اگر شما علاقه مند به اضافه کردن رسانه های اجتماعی برای کسب و کار کوچک, بازاریابی, برنامه ریزی, Facebook کاملا احتمالا بهترین مکان برای شروع است.

Facebook یک محل عالی برای افزایش اعتماد و اقتدار در اینترنت. با اضافه کردن یک Facebook صفحه کسب و کار آن را نیز یک راه بسیار خوبی برای ترویج کسب و کار و ارتباط با مشتریان و چشم انداز در شخصی تر و قابل دسترس در سطح. نه به ذکر است کسب و کار خود و صفحه به شما فرصت های بیشتری را به نشان می دهد تا در Facebook نتایج جستجو.

هر چند وجود دارد البته برخی از کار در ارتباط با ایجاد و حفظ یک Facebook صفحه آن را به خوبی به ارزش آن در بازاریابی از نظر. در اینجا برخی از راهنمایی برای ایجاد کسب و کار کوچک Facebook صفحه.

* * * * * شروع یک Facebook صفحه برای کسب و کار

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است برای ایجاد یک صفحه کسب و کار. این نسبتا ساده است و همه آن را شامل حال بازدید از Facebook تبلیغات بخش ایجاد یک صفحه و قرار دادن برخی از اطلاعات در مورد کسب و کار شما. اگر شما می خواهید چیزی کمی بیشتر استادانه درست شده مانند سفارشی, صفحه فرود برای اعضای جدید شما ممکن است نیاز به استخدام یک مشاور به شما کمک کند. اما اگر دشت جین نسخه خوب است با شما, شما قادر خواهید بود به راه اندازی صفحه خود را در کمتر از یک روز.

شما می توانید اضافه کردن کسب و کار کوچک بازاریابی محتوای خود را به Facebook صفحه کسب و کار مانند تصاویر منتشر شده در مطبوعات و فیلم و پست های وبلاگ و سایر اطلاعات مربوطه. همچنین شما می خواهد نیاز به دقیق تماس و اطلاعات وب سایت و یک بررسی اجمالی روشن از کسب و کار شما چه و برای چه کسی است.

* * * * * شروع تعامل

هنگامی که صفحه شما است و تمام اطلاعات خود را دقیق است چیزی که بعد از انجام است شروع به برقراری ارتباط با دوستان خود. خود را تشویق Facebook دوستان به “مثل” خود را در Facebook صفحه کسب و کار (این استفاده می شود به عنوان “تبدیل شدن به یک فن”) و به اشتراک گذاشتن صفحه خود را با دوستان خود. شما نیاز به ارسال به روز رسانی در هر روز است که می تواند شامل تبلیغات, وبلاگ, پست های دیگر مرتبط اخبار شرکت.

مهم ترین جنبه از استفاده از Facebook برای بازاریابی این است که توانایی برقراری ارتباط با مشتریان خود را. اگر آنها را ترک نظرات خود را در Facebook صفحه کسب و کار همیشه پاسخ بازگشت. بازدید مشتریان خود را’ Facebook دیوار و نظرات نیز وجود دارد. ایجاد و باز به عقب و جلو ارتباط با مشتریان و چشم انداز خود و اجازه می دهد خود را در Facebook دوستان به تعامل و تجربه خدمات به مشتریان خود ،

** ترویج Facebook صفحه

آخرین گام برای داشتن یک موفق Facebook صفحه است که به مردم اجازه می دانم که در آن وجود دارد. شما نیاز به صرف زمان خود را ترویج Facebook صفحه برای تماس های شخصی و کسب و کار همکاران. مطمئن باشید که برای اضافه کردن یک ویجت به صفحه اصلی وب سایت و یا وبلاگ. اگر شما یک آجر و ملات کسب و کار شما ممکن است بخواهید به قطع یک نشانه درخواست مشتریان برای دیدار شما در Facebook. اضافه کردن یک لینک به شما Facebook صفحه در خبرنامه ایمیل خود را در صفحات زرد خود آگهی در روزنامه های محلی خود را تبلیغات و غیره. شما حتی ممکن است نظر به ارائه برخی از نوع تشویقی مانند تخفیف و یا کوپن برای مشتریان که “مانند” شما در Facebook.

Facebook است فوق العاده با ارزش ابزار برای اضافه کردن به خود را کسب و کار کوچک بازاریابی آرسنال. یک Facebook صفحه کسب و کار اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد جامعه تعامل با مشتریان و چشم انداز خود و ایجاد محتوا است که می تواند به اشتراک گذاشته شود virally. اگر شما به دنبال ارزان تاکتیک خود را به افزایش به رسمیت شناختن نام در نظر اضافه کردن Facebook به خود را بازاریابی کسب و کار کوچک طرح است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *