Site Overlay

بالا روندهای دیجیتال شما نیاز به دانستن

[ad_1]

بیایید آن روبرو هستند; فن آوری دیجیتال اتحادش را تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

من نمی دانم هر کسی که انجام نمی دیجیتال همه چیز در برخی از راه.

آیا شما?

دیجیتال و رسانه های اجتماعی به لطف اینترنت شکسته اند, مرز, چگونه ارتباط برقرار کنیم و چگونه ما ارائه اطلاعات از جمله اخبار. اختلال رخ می دهد در چنین سرعت سریع این روزها که به رقابتی باقی می ماند شما همیشه باید خواندن برگ چای. و که شامل دیجیتالی و رسانه های اجتماعی اختلال.

چه روند شما را به نگه داشتن هر گونه چشم را در سال پیش رو ؟

  1. واقعیت افزوده: تعریف از “واقعیت” است که در حال حاضر شروع به تغییر. ایلان ماسک بنیانگذار تسلا پیشنهاد کرده است که ما در زندگی در یک جهان که در آن در برخی از نقطه ما نمی خواهد بود قادر به تشخیص تفاوت. واقعیت افزوده ترکیب دنیای واقعی ما می بینیم هر روز در اطراف ما با یک مکمل و یا اضافه شده واقعیت برای ما به ارمغان آورد توسط فن آوری های دیجیتال و GPS. گوگل بروید شوق از سال گذشته به ما نشان داد آینده در اینجا بود با واقعیت تقویت. مشاهده بیشتر واقعیت افزوده را وارد کنید و دیجیتال و رسانه های اجتماعی جهان است.
  2. واقعیت مجازی: واقعیت مجازی یک کامپیوتر تولید شده سه بعدی جهان است که می تواند وارد شود به طور معمول با برخی از نوع از دستگاه مانند یک کلاه یا عینک. Facebook صاحب پیشرو واقعیت مجازی شرکت Oculus که فقط به حال یک برابر آن را به پرداخت 500 میلیون دلار برای بازی های شرکت ZeniMax. با وجود این که وضعیت حقوقی واقعیت مجازی کسب و کار بزرگ است و شرکت در حال حرکت به سرعت به موقعیت خود را به عنوان رهبران در ارائه همه ما فرصت های ورود به واقعیت های دیگر.
  3. ویدئو زندگی می کنند: من در مورد شما نمی دانم, اما من دیده ام خیلی بیشتر زنده ویدئوها posted on Facebook. یک بار Facebook Live معرفی شد در سال 2016 مردم پیر و جوان به طور ناگهانی هدف قرار دادن “زندگی می کنند” را فشار دهید و همه از ناگهانی من از دیدن دوستان خود را در آشپزخانه و یا در ساحل. به دنبال این افزایش تنها به عنوان افراد راحت تر فقط اشتراک گذاری زندگی خود را زندگی می کنند-در سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله رسانه های اجتماعی غول Facebook.
  4. رسانه های اجتماعی خرید: سیستم عامل مانند Facebook و Instagram را از انجام یک کار عالی از یکپارچه سازی تبلیغات بدون تأثیر تجربه کاربر. این ادغام این است که رفتن به ادامه. شما خواهید دید که تبلیغات بیشتر و بازار در سایت های رسانه های اجتماعی به عنوان مصرف کنندگان را به برخی از خریدهای خود را در این سیستم عامل است.
  5. آلی ارتقاء: آلی رسیدن به این نوع از ارتقاء است که برندها قادر به رسیدن به پیروان خود و حامیان خود را به سادگی با ارسال, است که به طور مداوم در حال متوقف شده توسط سیستم عامل رسانه های اجتماعی. محدود ارتقاء برند تنها ادامه خواهد داد به عنوان غول رسانه های اجتماعی مانند Facebook همچنان به توسعه سیستم عامل به طوری که کاربران باقی می ماند طولانی تر و طولانی تر است. بیایید آن روبرو هستند. این کسب و کار هستند. سیستم عامل مثل Facebook را ادامه خواهد داد به کاهش توانایی برندها برای ترویج به هواداران بدون پرداخت قیمت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *