Site Overlay

بازیگرانی که از لباس و گریم نقش خود متنفر بودند

نورپردازی در دکوراسیون و طراحی داخلی مغازه نقش اساسی و تاثیرگذاری داشته و با توجه به بزرگی یا کوچکی فضای مغازه می توان به شیوه های مختلف برای این کار اقدام نمود. این اصلا کار آسانی نیست. برای اسپویل نشدن ماجرا، ما منشا این لباس جدید را فاش نمیکنیم، اما کافی است تا بگوییم که عجیب نیست خواسته باشند تا موقعیت جدیدی برای مرد عنکبوتی را در سینمای مارول نشان دهند. اما لباس دزدکی تنها لباس جدید مرد عنکبوتی نیست که در فیلم دور از خانه به تن میکند. مایلز در اسپایدر من: به شکل اسپایدر من تغییر میکند. پس از یافتن تمامی آزمایشگاههای Roxxon و مخفیگاههای زیرزمینی در سرتاسر نقشه بازی Spider-Man: Miles Morales، شما با یک مرحله فرعی کوتاه روبهرو میشوید که لباس مایلز را به آیتم shifting matter suit تبدیل میکند؛ با استفاده از همان تکنولوژی که قبلتر شخصیت Tinkerer استفاده میکرد. اما با وجود نکات مطرحشده مرد عنکبوتی ۳ توانسته حساسیتهای سبک سم ریمی را که همان شوخطبعیهای منحصر به فرد اوست تا حدودی حفظ کند در حالی که مرد عنکبوتی شگفتانگیز ۲ صرفا یک تولید بیکیفیت استودیویی بود.

نویسنده و هنرمند تاد مَک فارلِن، کسی که با نقاشیهای عنکبوت وار مرد عنکبوتی با آن چشمان شگفتانگیز و تارهای پُر پیچ و تاب، به شهرت رسیده است، یکی از کسانی بود که آن لباس انگلی طور سیاه و ترسناک را به ونومی کشنده بدل کرد، آدم بد و جدید داستان با دندانهای تیز و زبانی پر از بزاق در فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه). و معرفی مایلز مورالس که در واقع ارمغان آور جهانی موازی برای مرد عنکبوتی بود، به سارا پیچلی ایتالیایی اجازه داد تا در مسیری کاملا جدید در طراحی لباس اسپایدر من حرکت کند – لباسی اندامی و سراسر سیاه با تارهای قرمز در اطراف بالاتنه و ماسک. و زمانی که اسپایدر من کشته شد و دشمن اصلی او، دکتر اختاپوس، جسد او را گرفت – این اتفاقات رخ میدهد – و آک خود را “ابر اسپایدر من” معرفی میکند و با لباسی با طرح رنگ قرمز و سیاه در نسخه جدید فیلم دور از خانه دوباره ظهور پیدا میکند. آیا شما نیز به دنبال راهنمای آشنایی با لباس عنکبوتی سیاه هستید؟ این قابلیت اثرات این نارنجکها را کاهش میدهد و قابلیت درمان سریع شما را آزاد نگه میدارد.

به طور خاص، یکی از آنها به وضوح تاثیر تونی استارک را بر پیتر پارکر نشان میدهد. اعتماد بیش از حد او به تواناییهایش منجر به ایجاد اولتران شد که کشور سوکوویا را از بین برد و خودخواهی تونی حتی پس از مرگ او نیز آسیبهای زیادی به بار آورد. اما با فیلم دور از خانه (و با فیلمهای قبلی خود همچون بازگشت به خانه) و با همکاری بین شرکت سونی پیکچرز و مارول سبب شد تا برای سومین بار تحولی بزرگ در لباس مرد عنکبوتی به وجود آید. این سری تحولات با عنوان جنگ داخلی شناخته شدند، اساس فیلم کاپیتان آمریکا با همان عنوان، تصویر تونی استارک که لباسی با تکنولوژی فوقالعاده پیشرفته را برای بازوهای مرد عنکبوتی ساخت که درست شبیه لباس مرد آهنی است. این درسی است که تونی در مرد آهنی 3 یاد گرفت و مجبور شد بدون زره مرد آهنی با ماندارین بجنگد. نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد – لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

شما می توانید با خرید لباس مرد عنکبوتی پسرانه و هدیه دادن آن در مناسبت هایی چون تولد و یا عید به کودک خود خاطره ای فراموش نشدنی برای او بسازید. گرافیک پلی استیشن شاید با استاندارهای امروزی قدیمی به نظر برسد و پلتفرمر بازی برای حرفهایهای این ژانر ساده باشد، اما Spider-Man به قدری ویژگی خوب دارد که ضعفهایش را ببخشیم. باید صادقانه گفت که اگر اسکات در انتقامجویان: بازی پایانی نبود، انتقامجویان برنده نمیشدند. یک سال پس از اولین بازی و محتوای قابل دانلود آن، شما مایلز را کاملا در لباس سیاه و قرمز میبینید که به عنوان یک مرد عنکبوتی باتجربه با مجرمان مبارزه میکند و ابر قدرتهای خود را به نمایش میگذارد. در طول یک سری اتفاقات یکساله که به نام جنگهای سری شناخته میشدند، مرد عنکبوتی لباسی کاملا سیاه با لوگوی سفید عنکبوت را به دست آورد که این لباس نقش و نگار سیاه و سفید خاصی ر در لباسهای مرد عنکبوتی ایجاد کرد. قهرمانان اغلب با دشمنانی روبرو هستند که لباسی مخالف آنان را به تن دارند، به معنای واقعی کلمه، همه نیتهای بدخواهانه و پلید خود را بر روی سر آستین خود دارند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از لباس مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3 دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.