Site Overlay

بازاریابی رسانه های اجتماعی – Facebook Page – 5 مزایای (آیا من واقعا نیاز به یک?)

[ad_1]

همه اعتیاد به مواد مخدره شما می شنوید در خارج وجود دارد امروز در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی به شما بر این باورند که هر کس و سگ خود را نیاز به یک Facebook صفحه. من شخصا باور نمی کنم که درست است. وجود دارد بسیاری از دلایل خوبی برای یک اگر شما واقعا باید یک هدف برای آن و متعهد به حفظ آن است. فکر نمی کنم که شما باید به بیرون رفتن وجود دارد و ایجاد یکی از این انتخاب شما است.

از سوی دیگر اگر شما یک کسب و کار که در آن شما به دنبال برای مشتریان و مشتریان و سپس یک Facebook صفحه است و به احتمال زیاد یک ایده خوب است. من یک مقدار عادلانه از تحقیقات قبل از من waded و ایجاد یک Facebook صفحه خودم. من این پنج مزایا و می خواستم به شما صرفه جویی زمان در انجام تمام تحقیقات بیش از حد.

اگر شما در حال حاضر یک وب سایت Facebook صفحه می تواند هاب خود را که در آن شما ارسال تمام خود را به مشتریان بالقوه و مشتریان. شما نمی توانید فروش خود را از پروفایل شخصی در Facebook این چیزی است که این صفحات هستند. شما می توانید شروع به ساخت حضور خود را در خط.

آن است که واقعا یک راه آسان برای در تماس ماندن با طرفداران خود و مردم را که “مانند” صفحه خود را. شما می توانید به راحتی آنها پیام ارسال را به عنوان شما را همه با هم در یک نقطه. به یاد داشته باشید این افراد که “مانند” آنچه شما باید ارائه دهد و در بسیاری از موارد می خواهید بیشتر. شما خواهد بود قادر به ارتباط برقرار کردن با آنها و پیدا کردن دقیقا آنچه آنها دنبال آن هستید.

یک Facebook صفحه است که در آن شما می توانید با ارائه اطلاعات خوبی به همه کسانی که مراجعه کنید. این اطلاعات می تواند خود و یا می توان آن را از دیگران است. یکی از چیزهایی که من پیدا کردم وقتی که من شروع به ساخت کسب و کار من بود و دسترسی به اطلاعات صحیح. من حتی نمی دانم که در آن برای شروع به دنبال! شما می توانید ارائه لینک, مقالات, لینک های وابسته و یا برنامه های خود را در صفحه ای که شما می دانید خواهد شد کمک به دیگران است.

خود را در Facebook صفحه یک محل عالی برای توسعه شهرت خود را. توان رفتن به فرد برای اطلاعات تکنیک و یا منابع. شما می خواهید مردم را به نگه داشتن به آینده را به صفحه خود را به عنوان یک منبع بزرگ در تو رفتگی در دیوار شما. شما می خواهید برای پاسخ به سوالات نظر خود را برای دریافت نظرات سازگار باشد و مهمتر از همه شما می شود!

صفحه خود را نیز یک راه بسیار ارزان برای ترویج محصولات یا خدمات خود را. هنگامی که شما یک مقدار زیادی از “طرفداران raving” تبلیغات می تواند ساده و آسان است. وجود دارد تعدادی از راه های شما می توانید با استفاده از Facebook Pages برای ترویج شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *