Site Overlay

بازاریابی رسانه های اجتماعی – 5 نکات موفقیت

[ad_1]

بازاریابی رسانه های اجتماعی تبدیل به یکی از بزرگترین روش های ارتقاء در قرن 21 است. آن است که یک جزء حیاتی برای کسب و کار شبکه بازاریابی و هنوز بسیاری از شرکت ها خواهد شد به شما آموزش چگونه به استفاده از اهرم ترین برش لبه تکنیک های بازاریابی اینترنتی. حتی اگر آن است که یک ابزار عالی آن است که اغلب مورد آزار قرار گرفته توسط بازاریابان مبتدی.

قبل از اینکه ما به این کمی بیشتر در جزئیات let's درک برخی از اصول بازاریابی اجتماعی رسانه ها. مردم در این سایت های اجتماعی نمی خواهید برای دریافت هرزنامهای با لینک کلیک کنید برای خود فرصت کسب و کار جدید. سایت هایی مانند Facebook, Twitter, MySpace و LinkedIn در ارتباط است. مردم don't خواهم برای ادامه دادن تا دان't ارسال آنها پیام های گفتن آنها را به پیوستن به کسب و کار شما.

رسانه های اجتماعی بازاریابی نکته # 1

انتخاب چند سایت های اجتماعی که شما می خواهید به کار بر روی سعی نکنید به بازار در هر سایت اجتماعی. من به شدت توصیه شما شروع با Facebook, دلیل برای این است دلیل آن است که دوم بیشترین بازدید در سایت بر روی این سیاره و همچنین دارای بیش از 300,000,000 اعضای که شما می توانید با شبکه.

رسانه های اجتماعی بازاریابی نکته # 2

ایجاد فوتی و فوری مشخصات صفحه ای که جالب است به خواندن و جلب بیننده's توجه است. همچنین مطمئن شوید که شما تکمیل هر بخش از صفحه مشخصات خود را پر کنید زیستی خود را, منافع, سرگرمی و غیره. اینها چیزهایی است که بینندگان می خواهید به عنوان خوانده شده.

رسانه های اجتماعی بازاریابی نکته # 3

پیدا کردن آنچه که مردم در تو رفتگی در دیوار در حال دنبال و ارائه راه حل برای آن است. بهترین راه برای پیدا کردن آنچه که مردم به دنبال این است که برای پیوستن به گروه و توجه نزدیک به آنچه که مردم در حال تلاش برای پیدا کردن پاسخ به. هنگامی که شما شروع به ارائه راه حل های مردم شروع به دیدن شما به عنوان یک رهبر.

رسانه های اجتماعی بازاریابی نکته # 4

قابل مشاهده است, مطمئن شوید که شما در دسترس هستند هر روز. سعی کنید به ماندن متصل با مردم و پاسخ به تمام پیام های خود را. این ثابت می کند که برای شما مفید هستند و آماده هستند برای کمک به در همه زمان ها.

رسانه های اجتماعی بازاریابی نکته # 5

همیشه به دور از ارزش. به اشتراک گذاری خود را تجربه کنند و همین't ترس به آموزش مردم در آنچه به شما آموخته اند. به اشتراک گذاری پست های جالب از منابع دیگر که شما فکر می کنم آنها بهره مند شوند. این واقعا خود را افزایش موقعیت اجتماعی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *