Site Overlay

بازاریابی رسانه های اجتماعی – به چه معنی است به میبینم کسی در Facebook?

[ad_1]

Facebook یک تابع به نام مجبور. شما را پیدا خواهد کرد آن را در سمت چپ در قسمت پایین تصویر دوست شما می خواهید را به بهم زدن. شما به سادگی نیاز به کلیک بر روی کلمه “بهم زدن نام کوچک”. Facebook به شما اجازه می دانم آنچه شما انجام می شود فقط در صورتی که شما با کلیک بر روی دکمه تصادفی.

شما در حال بهم زدن دونالد. او را مطلع از این در صفحه اصلی.

چه کس و چه معناست ؟ به یاد داشته باشید زمانی که شما یک بچه بودند و شما استفاده می شود به میبینم کسی به آنها توجه می شود ؟ نیز وجود دارد دو نقطه نظر مورد poking on Facebook. البته کسانی که دوست دارند و کسانی که به't!

Facebook مجبور می شود فقط یک سلام ساده سلام من در مورد شما و فقط می خواستم به شما اجازه می دانم. کسی که کاهش یافته است خانه خود را هنگامی که شما در خانه نبود اما در سمت چپ یک توجه داشته باشید به می گویند که آنها در آمد. گاهی اوقات هنگامی که ما به هیچ وجه در تماس با کسی که به اعتقاد ما آنها را فراموش کرده در مورد ما و یا حتی بدتر, don't care. از Facebook poke می توانید به سادگی اجازه دهید کسی می دانم که آنها به یاد دارد.

آن را نیز می تواند به به یاد کسی از چیزی. شاید آنها به شما ارسال چیزی یا انجام کاری برای شما و یا حتی راه دیگری در اطراف. شما به سادگی می خواهید به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها هنوز هم در رادار خود و است که شما به یاد داشته باشید و یا به تنه زدن حافظه خود را.

خواهم که ضربه بزنید بر روی شانه شما دریافت خواهید کرد در یک جمعیت; شما به نوبه خود در اطراف بدانم که در هک را انجام دهید که به شما و ممکنه در وجود یک دوست قدیمی!

Facebook اجازه می دهد تا شما را به بهم زدن با کسی است که دوست خود را. شاید شما تعجب اگر آنها می گویند بله به درخواست دوستی, شاید شما می توانید آنها را کمی فشار با نوک انگشت به دیدن اگر آنها را به دیوار خود را و شما درخواست دوستی ارسال.

فقط برای تفریح است من عشق را به بهم زدن من خواهرزاده جوان فقط به او اجازه می دانم که من فکر می کنم از او.

یا

پس از آن است که مصر poking. به یاد داشته باشید هنگامی که کودکان خود را جوان بودند و آنها را در بهت چیزی “می توانم لطفا لطفا لطفا ??” آنها را نمی دهد و یا تا زمانی که آنها به آنچه آنها می خواستند.

به یاد داشته باشید به عقب به زمانی که شما یک نوجوان بود و فقط به اشکال کسی که شما فقط می خواهد به نگه دارید مجبور باشید آنها را با انگشت خود را ؟ “آیا تو ؟ آیا تو ؟ آیا تو؟”. من شخصا به یاد داشته باشید زمانی که این اتفاق بین دو پسر و آن را تا پایان در یک بحث یا یک مبارزه است. این خاطرات بسیار ناخوشایند است.

چگونه و چه چیزی شما فکر می کنم مجبور خواهد شد تاثیر بر اینکه آیا یا نه شما با استفاده از Facebook Poke.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *