Site Overlay

این Instagram استراتژی بازاریابی برای موفقیت

[ad_1]

ارسال در زمان مناسب

زمان بندی همه چیز است که با استفاده از Instagram بازاریابی است. تعامل خود را بستگی به زمان خود. اگر شما پست در یک زمان بد شما ممکن است در نهایت خسته شده اید. صبح زود و یا در اواخر شب است, زمان مناسب برای ارسال. نه پست و در طول و یا بین 9-5 ساعت کسب و کار. بدترین روز برای نامزدی در یک هفته یکشنبه است در حالی که شنبه و یکشنبه تمایل به بالاترین Instagram follower تعامل و ترافیک.

مشابه را دنبال کنید Instagram پروفایل

به دنبال افرادی که به دنبال منافع همان شما می خواهم. اگر شما به دنبال مردم با منافع مشابه شما مطمئن باشید برای گرفتن متوجه شده. به علاوه آنها به احتمال زیاد به دنبال شما. رسیدن به مردم که شما باور خواهد بود علاقه مند در محصولات خود را.

مناسب Instagram نام

بعید است که مردم را برای جستجوی شما با نام خود را مگر اینکه شما یک هنرمند مشهور. پس از ایجاد نام با محوریت کسب و کار خود و یا وب سایت این صنعت که شما در حال کار در. در حال حاضر زمانی که افراد مرتبط با صنعت خود را جستجو نسبی کلمات کلیدی آن است که بیشتر احتمال دارد که مشخصات خود را نشان می دهد. در اینجا است که یک قدرتمند Instagram استراتژی بازاریابی است. خود را به “نام کاربری” مشابه به آنچه که شما در حال فروش به دلیل این چیزی است که مردم در جستجوی آن هستند.

عاقلانه استفاده از توضیحات

در هنگام نوشتن توضیحات خود را, مطمئن شوید که به مردم اجازه می دانم که در مورد مزایای شما و کسب و کار. اضافه کردن یک لینک به کانال و یا کمپین تبلیغاتی برای هدایت مردم در صفحه خود را.

اضافه کردن متن به تصاویر و با استفاده از هشتگهای

راستش Instagram بیشتر در مورد تصاویر از متون ساده. اضافه کردن تصاویر است که یک راه بسیار خوبی برای اجازه دهید مردم می دانند که چگونه فوق العاده محصول یا خدمات شما است. استفاده از بصری محتوای قوی که جلب توجه خواهد کرد.

همه نیاز به استفاده از هشتگهای در Instagram و اگر شما می خواهید کسب و کار خود را متوجه شود و سپس شما باید با استفاده از هشتگهای. با استفاده از هشتگهای خواهد مطمئن شوید که شما را تا پایان در لیست کلمات کلیدی روند که مردم در جستجوی آن هستند.

اگر شما می خواهید به استفاده از Instagram به عنوان یک کانال بازاریابی و سپس شما نیاز به استفاده ساده از ویژگی های Instagram در شیوه ای کارآمد ترین. خود را Instagram بازاریابی یک موفقیت خواهد بود اگر شما بسیاری از تصاویر منحصر به فرد. همچنین در حال حاضر شما باید 'Instagram داستان' از ویژگی های که یک ابزار قدرتمند است که شما می توانید استفاده کنید را به نفع خود. این نکات بازاریابی را به شما ایستادگی کردن از بقیه بسته است. تمام تکنیک های فوق Instagram بازاریابی استراتژی است که کمک خواهد کرد که ایجاد یک پایه فن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *