Site Overlay

اینترنت اشیا و آینده صنعت ساختمان سازی هوشمند

سوپر یخچالی: یکی از کاربردی ترین تجهیزات آشپزخانه ی شما سبد های سوپری هستند. کارشناسان خانه هوشمند Control4 شما را بصورت کامل راهنمایی می کنند تا با توجه به نیازتان بهترین و مناسب ترین نوع تجهیزات هوشمند را برای پروژه تان انتخاب کنید. این کار باعث می گردد تا سازه توجه رهگذران را به سرعت به خود و نوع خدمات خود جلب نموده و نتیجتا بهره وری بیشتر سازه را به همراه خواهد داشت. این هاب، هم با دوربینهای خانگی هوشمند گوگل و هم زنگِ درهای ویدیویی گوگل که تصاویر دوربینهایشان را روی صفحه نمایش نشان میدهند کار میکند. Carbon Monoxide Alarm هم در خانهی هوشمندتان استفاده کنید. خروجی های اضافه نیز توانایی این را دارند که در زمان های گرم سال، سیستم سرمایشی را همانند سیستم گرمایشی پیش از ورود به ویلا با استفاده از فرمان های راه دور روشن کنند. صفحهی لمسی صاف و مخفی این قفل را میتوان با یک ماژول شبکهی 50 دلاری به راحتی به خانه هوشمند خود اضافه کرد.

آن دوران که برای نمایش عکسهای خود به چند قاب عکس احتیاج داشتیم، گذشت. استفاده از کلید برای باز و بستن قفل دیگر از مد افتاده است. یکی از راههای ساخت یک خانه هوشمند خرید تجهیزات مختلف مانند سنسورها، لامپهای هوشمند، دوربینهای امنیتی، بلندگو و موارد دیگر و اتصال همهی آنها به یک مرکز است که به آنها کمک میکند با یکدیگر و با شما از طریق تلفن هوشمند شما مرتبط باشند. Airthings یک راهحل سادهی هوای پاک است که رادون و سایر آلایندههای هوا مانند CO2 (مونوکسید کربن) و TVOC (ترکیبات آلی فرار کلی) را ردیابی میکند. آنها سالها برای کنترل مواردی مانند گرمایش و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار گرفته اند. پنجره های هوشمندی که اخیراً ساخته شده اند متشکل از دو ماده الکتروکرومیک می باشند که یکی برای تامین گرما و دیگری برای تامین سرما کاربرد دارند. خانه هوشمند را همه مردم دوست دارند چرا که راحتی صاحبان خانه را فراهم میکند.

در حالی که اتاق خواب ها برای ایجاد خلق و خوی آرامش بخش، نور روز کم دارند. روش های مدرن امنیتی اگرچه بسیار کاربردی هستند اما با این حال احتمال خطر حملات سایبری در این سیستم ها وجود دارد. در اين رویکرد، بدون هاب هوشمندسازی اجرا میشود، اما به هر حال اين رویکرد با محدودیتهایی روبهروست. در آن اجرا شوند. سیستم های تهویه هوشمند، خانه شما را همواره در شرایط آسایش محیطی قرار می دهد. یکی از دلایلی که باعث شده افراد به سمت زندگی در خانه های هوشمند سوق داده شوند، آسایش و راحتی است که زندگی در این خانه ها به ارمغان می آورد. این تکنولوژی های روز دنیا برای کیفیت و سبک زندگی افراد به کار گرفته می شود که علاوه بر تامین آسایش و رفاه ساکنین خانه ایمنی و امنیت را هم فراهم می کند. پردازنده مرکزی، رله ها، ترموستات، سیستم تهویه مطبوع، پنل دیواری، سنسورها ، کلیدهای لمسی، مجموعه ای از برنامه ها و نرم افزارها برخی از این تجهیزات هستند. برای خرید دست دوم این کیوسک ها می توانید با دفتر فروش راکو تماس تلفنی برقرار کرده و از کم و کیف آنها مطلع شوید و همچنین با مطالعه صفحه کانکس دست دوم اطلاعات کلی در زمینه سازه های کارکرده بدست آورید.

این وسیله به راحتی نصب شده و با دو باتری AA کار میکند. بنابراین منظور از نصب و راه اندازی ساختمان هوشمند، نصب و راه اندازی تجهیزات هوشمند است. در این مقاله به معرفی انواع تجهیزات هوشمندسازی ساختمان می پردازیم. حالا با این همه امتیاز، آیا برای خرید چنین وسیلهای باز هم دلیل میخواهید؟ این روزها بسیاری از کشورهاT از جمله کشور ما با آلودگی هوا و محیطزیست مواجه شدهاند و از طرف دیگر هم منابع طبیعی انرژی رو به کاهش هستند. این تکنولوژی همانند یک خدمتکار مجازی بطور مداوم بر وضعیت منزل شما نظارت دارد و جنبههای مختلف محیط اطراف را با توجه به معیارهای وضع شده از جانب شما و شرایط مختلف تنظیم میکند. همانند بسیاری از تکنولوژیهای به روز یک دستگاه پوشیدنی به سختی مورد پذیرش واقع می شود اما در نهایت در یک کشوی کمد به فراموشی سپرده شدهاست. تعویض ماشین لباسشویی بدون دلیل خاصی، کار جالبی نیست، اما اگر ماشین لباسشویی شما خراب شده و یا کهنه شده است، بهترین زمان است که آن را با یک ماشین لباسشویی هوشمند تعویض کنید. با هوش مصنوعی، این بینش میتواند به پیشبینی اینکه آیا یک کاربر در معرض یک بیماری مزمن یا درد مزمن در کوتاهمدت یا طولانیمدت است، کمک کند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شرکت هوشمند سازی خانه لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.