Site Overlay

ایمیل قیف بازاریابی ایده ها در حال تبدیل شدن بیشتر مشترکین به مشتریان

[ad_1]

ایمیل بازاریابی تبدیل ایجاد شده برای ایجاد انگیزه در خود کاربر برای تکمیل عمل و یا خرید. یکی از راه های منحصر به فرد برای رشد لیست ایمیل خود را (و سود) است که با ایجاد ایمیل بازاریابی قیف برای همه, محصولات, خدمات, حوادث و بیشتر. قبل از اینکه ما جستجو برای دقیقا چگونه به استفاده از یک ایمیل قیف بازاریابی بیایید ببینید در مورد چگونه می توانید بیشتر مشترکین در لیست ایمیل خود را برای شروع با. ارسال بسیار هدفمند پیام های شخصی اجباری است که موفقیت خود را و آن را به تبدیل ایمیل بازاریابی قیف.

شما باید روشن با هدف شما می خواهید برای رسیدن به از کمپین ایمیل خود را و همچنین آن را باید مربوط به نیازهای مشتریان و خاص است. به عبارت دیگر فراخوانی برای اقدام باید روشن شود. در زیر چند محبوب تبدیل قیف شما می توانید ایجاد کنید:

رها سبد خرید:

هنگامی که برخی از مشتری شروع می شود و خروج از وب سایت خود را اما نمی کامل خرید خود اجازه ندهید که آنها را دور. شما باید دنبال با یک سبد رها می فرستد که یک سری از پیام های ایجاد شده برای ایجاد انگیزه در آنها و برای تکمیل خرید خود را. این پیام ممکن است چیزی بگویم که “آیا شما را فراموش کرده ام برای تکمیل خرید خود را?” سپس دوباره یک پیام می تواند ارائه تخفیف و یا حمل و نقل رایگان و آخرین پیام می تواند با سرمایه گذاری بر روی گیرنده ترس از گم کردن اگر آنها را خرید.

می دانم که شما مشتری:

همیشه سعی کنید به دانستن مخاطبان خود را قبل از اینکه شما شروع به یک ایمیل قیف بازاریابی سفارشی برای نیازهای خود. توسعه در عمق مشتریان personas – کمک خواهد کرد که شما برای ایجاد محتوای منحصر به فرد در تصمیم گیری. سوالات زیر را بپرسید: چرا باید هر کسی که مشترک شوم ؟ آنچه در آن برای مشترک? چگونه می توانم تعامل با آنها در ارتباط? پاسخ کمک خواهد کرد که شما را به kickoff با مناسب طرز فکر و آمد تا با قانع کننده و مفید ایده های محتوا.

برنامه وفاداری مشتری: ایجاد برنامه های وفاداری است که به نفع خود را با ارزش ترین و مشتریان وفادار. برای مثال زمانی که شما می توانید ایجاد یک برنامه است که باعث تحریک برای شروع بر اساس اقدامات کاربر و کاربر می خرید برای اول و دوم و سوم و یا هر تعداد بار شما را انتخاب کنید. پیام ها در این قیف باید توضیح دهد که چگونه برنامه های وفاداری می کند و خود را مشتری احساس فوق العاده به عنوان یک عضو از این ناسازگار است. ارائه تخفیف زمانی که گیرنده پیوستن به این برنامه به نوبه خود این تبدیل به یک قیف است که منجر به خرید در حال حاضر.

غیر از این شما همچنین می توانید بخش بازاریابی ایمیل خود را از لیست باز رای و سازمان ملل متحد-لیست مشترک برای دریافت روشن تر مشاهده قبل از ارسال بعدی خود را ایمیل کمپین های بازاریابی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.