Site Overlay

ایده هایی برای کار یابی در عصر دیجیتال

[ad_1]

در یک رقابتی و به طور فزاینده ای مرز جهان ایستاده و تامین شغل رویایی یک چالش برای بسیاری از حرفه ای ها. به جای رفتن معمول ارسال-سر-و-صبر کنید مسیر همین دلیل سعی کنید برخی از این ایده های غیر متعارف به جای ؟

1. اجرای یک Facebook مبارزات انتخاباتی آگهی

جویندگان کار نیاز به رزومه کاری خود را به فرد مناسب در سازمان, اما این به ندرت اتفاق می افتد. برنامه کار ممکن است سقوط به یک کارمند و یا یک سیستم خودکار است که اسکن برای کلمات کلیدی به عنوان یک اولیه معیارهای انتخاب و یا رزومه کاری است که فقط از دست رفته در میان هزاران ارسالی برای یک موقعیت.

اگر کارجو رفت و برای پیدا کردن فرد مناسب به طور مستقیم با استفاده از پایگاه داده گسترده از پروفیل که توسط Facebook? (LinkedIn با این نسخهها کار بیش از حد, اما آن را در حال حاضر شلوغ با شغل درخواست امروز).

در یک کلام کار متقاضیان باید رزومه آنلاین میزبانی بر روی لینک و یا یک وب سایت شخصی است. اجرای یک کمپین تبلیغ در این سایت و هدف مدیریتی کاربران به کار گرفته شده توسط شرکت شما با هدف را برای پیوستن به. شما شگفت زده چگونه بسیاری از مردم قرار دادن این اطلاعات خصوصی خود را در Facebook پروفایل!

در اینجا راهنمایی های بیشتر به هدف استخدام مدیران.

2. نامه توزیع

چه کسی می گوید آگهی فقط برای فروشندگان? هدف سرنشینان خاص در یک موقعیت جغرافیایی اگر آن را حس می کند! ارشد مدیریت مردمی هستند به احتمال زیاد به ماندن در فرود املاک و گران محلات پس از رها کردن رزومه وجود دارد! فقط مطمئن شوید که به مطمئن شوید که برای استفاده از کاغذ با کیفیت و اضافه کردن در یک نامه.

3. یک رهبر فکری. یا حداقل کسی که شخص دیگری می داند.

این ممکن است کمی زمان بیشتری است اما با حفظ یک وبلاگ و شرکت فعالانه در مسائل فیزیکی و meetups, همایش, Facebook و LinkedIn, گروه, Quora, متوسط, فکر, کاتالوگ Github / Stackoverflow (برای توسعه دهندگان) و دیگر جوامع آنلاین شما به دست آوردن خیابان cred. در خود سایت و مقالات خود را عوض کنید رزومه خود را به عنوان حرفه ای های بازاریابی کانال.

این ایده ها ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب و بسیار سخت نسبت به اسپری و دعا رویکرد در ارسال رزومه. در کسب و کار چریکی تبلیغات آن را همیشه تکه تکه راه اندازی است که ضرب و شتم به خوبی تامین می شود MNCs به دلیل رویکرد غیر متعارف.

برای کارجو با هیچ کمبود شغل ارائه می دهد فقط با استفاده از آنچه با این نسخهها کار در حال حاضر. اما برای محزون می خوانی بیکار تعجب آنچه در جریان است به اشتباه در نظر بگیرید یک تغییر در استراتژی. آه و صرفه جویی در دور دادن بخشی از حقوق و دستمزد خود را به یک مشاور حرفه ای و یا نیروی انسانی سازمان است. این مشاوره رایگان!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.